Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 gru 2009, 15:37

Może to się zmieni w II trymestrze.
ja na szczęście całą ciążę mogę jeść wszystko jak zawsze. :ico_sorki: Zero nudności itp.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

02 gru 2009, 18:33

Nikola, no skoro intuicja - to oczywiście bardzo prawdopodobne! :-)

tibby, szczęściara z Ciebie! :-) Ja w sumie nudności miałam na samym początku. Teraz już czuje się dobrze i apetyt powoli powraca, ale jeszcze nie na wszystko :ico_oczko:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

02 gru 2009, 19:35

ja na szczęście całą ciążę mogę jeść wszystko jak zawsze. Zero nudności itp.
umnie tez sie nic nie zmienilo apetyt dopisuje co widac na wadze :ico_oczko:

Nicola- ja usg tez mam na 9 grudnia z tym ze to bedzie moje pierwsze usg odliczam dni bo nie moge sie juz doczekac kiedy zobacze tego malego szkraba :-D

a co do mojego przeziebienia gardlo bolalo 2 dni dzis przestalo jak reka odjol zostal tylko katar :ico_haha_01: wlasciwie mozna powiedziec zem juz zdrowa

NICOLA_1985

02 gru 2009, 20:20

Nikola, no skoro intuicja - to oczywiście bardzo prawdopodobne! :-)
no zobaczymy co z tego yjdzie i tak jeszcze nigdy nic nie wiadomo... :ico_oczko:
Nicola- ja usg tez mam na 9 grudnia z tym ze to bedzie moje pierwsze usg odliczam dni bo nie moge sie juz doczekac kiedy zobacze tego malego szkraba :-D
a moje to juz chyba bedzie 6 albo 7 usg..... troche tego było....

u mnie apetyt jest ale ja to bardziej mam zachcianki na konkretne potrawy np. na śledzie albo na krokiety, albo na omleta z dzemem... zjem wszystko to na co mam tylko ochote... a jak nie mam na cos ochoty to nie tkne chocbym nie wiem jak głodna była... jakas taka moja paranoja ciązowa... :ico_oczko:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

02 gru 2009, 21:27

a moje to juz chyba bedzie 6 albo 7 usg..... troche tego było....
o rety no to faktycznie troche :ico_oczko:
u mnie apetyt jest ale ja to bardziej mam zachcianki na konkretne potrawy np. na śledzie albo na krokiety, albo na omleta z dzemem... zjem wszystko to na co mam tylko ochote... a jak nie mam na cos ochoty to nie tkne chocbym nie wiem jak głodna była... jakas taka moja paranoja ciązowa...
tez bym tak chciala niestety o jedzeniu mysle prawie caly czas do tego oczywiscie mam jeszcze zachcianki od paru tygodni trzese sie jak widze kielbase , mieso ,albo szynke niemoge przejsc obojetnie musze kupic i skosztowac na miejscu najlepiej :ico_olaboga: czy to nie dziwne slyszalam ze dziewczyny maja ochote na slodkie , kwasne ale zeby na miecho :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 gru 2009, 21:33

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie i za gratulacje :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie i lekarz na początku nic nie widział ale w końcu "czegoś " sie tam doszukał i pokazał mi mała białą kropeczkę :ico_brawa_01: W/g usg jest to dopiero ok 4 tydzien tak więc jeszcze nie robie suwaczka bo dokładnie będziemy wiedziec za 2 tygodnie, na kolejej wizycie. Póki co mam zrobic sobie badania z krwi i moczu. Jak ja tego nie lubię brrrr....
A tak poza tym to czuję sie najnormalniej na swiecie tylko wydaje mi sie , że mam na wszystko większy apetyt. ogólnie to na wszystko :ico_oczko: No ale musze się kontrolowac bo potem cięzko bedzie mi to zgubic :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-02, 20:34 ]
od paru tygodni trzese sie jak widze kielbase , mieso ,albo szynke niemoge przejsc obojetnie musze kupic i skosztowac na miejscu najlepiej

no cóż takie to uroki bycia w ciąży :ico_oczko:

pitra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:24

02 gru 2009, 21:46

cześć :)

Mój pierwszy post i chciałabym do Was dołączyć.

Mam 4 letniego synka Kornela i teraz czekamy na drugie maleństwo, termin mam na 16 lipca.

Serdecznie Was pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 gru 2009, 21:49

cześć :)

witamy witamy i zapraszamy :ico_sorki:
Mam 4 letniego synka Kornela

przydalaby się córeczka co???? :ico_oczko: :-D

pitra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:24

02 gru 2009, 21:58

przydałaby się, ale jak będzie Jaś to też fajnie będzie, a mam przeczucie że będzie to Jaś ;)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 gru 2009, 23:13

:-D widze że ruszyło !!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:
pitraLipcowka 2009 z teminem na 27 a urodziłam 21 składa Tobie również Gratlacjeeeeeee :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość