lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 gru 2009, 08:47

Hejka

Wczoraj b fajny dzien byl
poszlismy na msze dla dzieci i..po mszy do dzieci przyszedł Mikołaj-chyba pierwszy raz sie z tym spotkalam w naszej parafii-dla kazdego dziecka mial pyszna czekolade :ico_brawa_01:
Prezenty udane i trafione-My z Seba nic nie robilismy dla siebie.
zrobimy gwiazdke bo z kasa i tak cienko na dodatek cieknie nam olej z auta i trzeba odstawic do mechesa i wymienic olej bo niewiadomo jaki jest wlany :ico_noniewiem:
Podobno 16.12 ma byc -11stopni :ico_szoking:

Sandrusia slicznie wygladasz!!!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 gru 2009, 10:25

Witam z rana!!!

my wczoraj pojechalismy oddac do naprawy te moje okulary i uff nie trzeba nic placic bo sa jeszcze na gwarancji

pozniej wjechalam do mojeje kuzynki ktora pracuje w sklepie z dziecinnymi rzeczami i pokazywala mi nowe lozeczka. Robia konkurencje meblikowi zaraz wam pokaze jakie

http://dino.sklep.pl/nowy/klups-pokoj-s ... -5645.html


i chyba skusimy sie na caly komplet

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 gru 2009, 12:03

dzień dobry. :ico_kawa:
coś nas malo z rańca. jeszcze śpicie wszystkie? wstawać leniuchy!!!! :ico_nienie:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

07 gru 2009, 13:00

witam,
ale miała ciężką noc - znowu mnie bolało w plecach - wstawała chodziłam - mąż mi rozmasowywał - szok - może spałam w sumie 3 godz. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-12-07, 12:07 ]
ja rano jeszcze na badaniach byłam.

NICOLA_1985

07 gru 2009, 13:46

hej, troche was podczytalam i widze ze u wiśni nie ciekawie..... ja tez mialam okres w moim małzenstwie ze żałowałam ze wyszłam za maż... cały czas sie kłucilismy a mój S wprawdzie nie wychodził z domu na noc ale całe dnie spedzał przy komputerze i nic innego go nie obchodziło.. on ogolnie jest uzalezniony od komputera i jeszcze teraz tez siedzi jak przyjdzie z pracy przy kompie i gra ale juz jakos duzo lepiej jest nam sie dogadac niz na poczatku... a było bardzo ciezko...
oczywiscie nasze sytuacje sa zupelnie inne i nie da sie ich porownac ale ja zrozumialam jedno ze w zwiazku trzeba sie dotrzec i przez to przejsc razem, jesli facet cie nie zdradził i nie uderzył to wszystkie inne przewinienia można naprawic i trzeba probowac dotrzec do faceta jakims sposobem i znalezc droge do zgody.
nie znam sprawy za dobrze wiec nie jestem w stanie Ci pomoc ale wiem co to znaczy alkoholizm, hazard, uzaleznienie od komputera, agresja - nie tylko uczyłam sie na ten temat ale tez sama przez niektore z tych rzeczy przechodzilam w domu rodzinnym we wczesniejszym zwiazku ktory mi sie rozpadl i w malzenstwie tez. wiem że Ci ciężko ale własnie teraz musisz byc silna dla Waszego dziecka.

ja jestem na etapie szukania mieszkania, znalazłam fajne bardzo mi sie podoba wyremontowane nic nie trzeba w nim robic tylko sie wprowadzac i mieszkac.
jedyny mankament to jest to ze jest na 4 pietrze w bloku bez windy.
umowilam nasdzisiaj na 16.00 na ponowne ogladanie bo moj S jeszce nie widzial.. tyle co na zdjeciach ale to trzeba zobaczyc na zywo zeby sie zdecydowac... a jutro idziemy ogladac jeszcze 2 mieszkania z czego jedno jest na parterze... parter tez ma swoje minusy... wiem bo sama mieszkalam na parterze cale dziecinstwo...
no ale nie ma na dzien dzisiejszy mieszkan na 1 lub 2 pietrze a my nie mozemy dłuzej zwlekac tylko trzeba zaczac juz cos dzialac wiec bedziemy wybierac ktores z tych mieszkan dostepnych na juz.

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

07 gru 2009, 14:25

witam Nicola_22
życzę powodzenia w szukaniu mieszkania. to na 4 piętrze to faktycznie wysoko - z małym dzieckiem wyjść na spacer to byłaby cała ekspedycja. :ico_noniewiem: ale może jego zalety przewyższają ten minus. :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 gru 2009, 14:54

NICOLA_22, my mieszkamy na parterze i w sumie nie wiem co jest lepsze parter czy 4 pietro. nie mamy balkonu i na noc strach otworzyc okno na noc

Alkasbir, a pytalas sie lekarza od czego ten bol plecow

mnie juz meczy zgaga:(

[ Dodano: 2009-12-07, 13:58 ]
a no mialam robic male imieniny a wyszlo 10 osob i znow caly czas w kuchni

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

07 gru 2009, 15:48

a pytalas sie lekarza od czego ten bol plecow
lekarz dał 3 opcje, kolka nerkowa, bóle przed porodowe, ucisk na nerw, ze względu na zmianę ośrodka ciężkości i zmianę postawy. opcja 3 jest najprawdopodobniejsza, robiłam badanie moczu dzisiaj pod kontem pierwszej opcji, natomiast bóle porodowe wykluczył na wizycie. może być tak że będę mieć tą dolegliwość do końca ciąży. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-12-07, 14:50 ]
a no mialam robic male imieniny a wyszlo 10 osob i znow caly czas w kuchni
to sporo. a co dobrego pichcisz??

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 gru 2009, 16:55

moja koleżanka, która ma niedługo rodzić właśnie nabawiła się tej kolki nerkowej. ponoć to oznacza, że wtedy poród będzie wcześniejszy. więc serdecznie ci tego nie zyczę, Alkasbir. :ico_sorki:
trzymam kciuki za trzecią opcję.
na nacisk na nerw miałam w pierwszym trymestrze. może to śmieszne, bo fasolka wtedy jest malutka, ale plecy bolały tak, że nieraz płakałam z bólu. na szczęście jakoś przeszło i rzadko teraz mam ból. chyba, że się zasiedzę w niewygodnej pozycji.

co nas tak mało dziś? :ico_szoking:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

07 gru 2009, 17:04

co nas tak mało dziś? :ico_szoking:
ja właśnie na posterunku, ale nikt nie zagląda :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość