Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 gru 2009, 14:27

matikasia, Milenka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do brzuszka, to w szoku jestem ze taki jeszcze masz, u mnie minely 3 tyg po porodze, ale brzuch w miare plaski, musi siostra mi fotke zrobic to pokaze, wiadomo jeszcze biodra szerkie mam, rece przybite, ale brzuch w miare dobrze wchloniety,
Dobrze ze zakupilas sobie te majtki, zawsze to cos :ico_brawa_01:
A moj maz jak twoj, czeka na wizyte na 6 tyg po porodzie i na znak ze juz mozna :ico_oczko:

Kala ;), oj nie wiem czy to dobry pomysl tak od razu kolejne dziecko, miedzy Mią a Nathanem jest niecale 1,5 roku ronicy, dla mnie to i tak malo, bo Nathan jeszcze z pieluch nie wyszedl, tylko ze Mia to u nas była miła wpadka, ale dobre to było ze Nathan mi już sam chodził, lepiej jak dzidzia juz chodzi i wtedy robić nastepne, bo tak chodzic w ciazy i jeszcze miec zaczynajace chodzic dziecko to masakra, a nigdy sie nie przewidzi jak sie bedzie czulo, no wiesz to ty bedziesz te 9 miesiecy nosic a potem chowac , wiec rob to co ty uwazasz za najlepsze dla ciebie i twojego organizmu, bo organizm tez musi dojsc do siebie.

U mnie wczoraj była kolezanka i kupiła małej tablice rejestracyjna na wozek i imieniem i data urodzenia, super jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
A dzis kolejna kolezanka ma przyjsc, normlanie od piatku dzien dzien goscie, ale narazie przerwa po tych dzisiejszych :ico_oczko:
Ja oczywiscie sama od 15 z trojeczka dzieci, bo maz ma na 2 zmiane, mama w Polsce , najgorsze to chyba te szykowanie sie do wyjsc na dwor zeby odebrac Milana z przedszkola, choc wyobrazalam sobie to gorzej, a jednak tak zle nie jest :ico_oczko:
Oby tak dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

08 gru 2009, 14:31

siunia, podziwiam cie, z trojka malych dzieci i jeszcze sama :ico_szoking: :ico_szoking: Super, ze tak sobie radzisz i jeszcze przy tym nie narzekasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Pelen szacunek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 gru 2009, 15:14

nie martw się Matikasia ja mam taki sam brzuchol, albo nawet większy, a niby juz schudłam wszystko co przytyłam. A dzisiaj weszłam na wagę i w wychodzi na to, ze przytyłam kilogram! :ico_szoking:
najgorsze to chyba te szykowanie sie do wyjsc na dwor zeby odebrac Milana z przedszkola, choc wyobrazalam sobie to gorzej, a jednak tak zle nie jest :ico_oczko:
ja tez pół godziny się szykuję na dwór z dwójką :ico_haha_02:


Zagłosujecie dziś na nas?Pliss :ico_haha_02: http://www.benc.pl/konkurs/z/232/

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 gru 2009, 16:57

zaglosujcie prosze http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/7768/ nie trzeba sie rejestrowac
dziekuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 gru 2009, 17:06

również prosze o głosiki dla Majeczki :ico_sorki: mozemy wygrać zestaw pieluszek i chusteczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

trzeba sie zarejestrować, aktywować konto i zagłosować na zdjecie w linku w podpisie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: 5 minutek zajmuje a tyle radosci :ico_oczko:

prosimy bardzo to będzie wasz mały prezencik pod choinkę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

08 gru 2009, 18:55

Kala co do twojej depresji to mi pielęgniarka sama powiedziała,że teraz mogę się czuc różnie raz płakac raz się cieszyc-tak jak w ciąży i mam się tym nie przejmowac bo to normalne zdziwiłam się że tak powiedziała bo jej nic nie napominałam,że tak bywa a ona sama z tym wyskoczyła.Widocznie nie Ty pierwsza masz takie problemiki a co do kolejnej dzidzi to ja zawsze mówiłam ,że od razu chce drugie dziecko by było rok po roku bo się najlepiej chowają mam takie przykłady w rodzinie i rodzeństwa są naprawdę nierozerwalne wszędzie prawie razem i się zgadzają ale jak teraz mamy to jedno i mała troszkę daje nam po palic mąż w pracy wraca wieczorami a ja nie mam nikogo kto by mógł mi pomóc także niestety muszę odczekac przynajmniej jak mała będzie chodzic bo faktycznie tak jak mówi Siunia ciężko miec dwójkę dzieci gdzie oboje trzeba nosic na recach bo za które pierwsze się zabrac-także my też poczekamy z rok.

I dlatego jesli chodzi o antykoncepcje to narazie pewno wrócimy do gumek-(niestety)
i potem zabieramy się za robotę drugiej dzidzi.

Siunia właśnie byłam tu w Helse i w famili center i tak powiedzieli że ta wysypka to normalne bo mała je moje hormony już sama nie wiem co o tym myśleć-wydaje mi się że w Polsce lekarz przepisałby mi jakąś maśc dla małej bo buziulkę ma naprawdę zsypaną.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

08 gru 2009, 19:44

My planujemy starania o drugie malenstwo za jakies 1,5 roku, bo nie chce zeby byla duza roznica wiekowa. A zobaczymy jak wyjdzie, zycie pokarze :-) :-)
Teraz czeka nas kapanko bo zawsze jest o godzinie 19:00
A Pawelek prawie caly dzionek przespal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Slodkei malenstwo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 gru 2009, 22:16

Ja dopiero mam chwile wytchnienia, dzis podczas kapieli dzieci daly popalic, kazdy plakal, Milan plakal bo nie chcial sie myc, a zanim zaczełam napuszczac wode to robil kupe i sam se tylek probowal podetrzec , oczywiscie cale rece i kibelek uwalone. Nathan bo wykapany i sie posikal na podloge i czekal na kasze, a mala nie wiem czemu chyba chciala na raczki a ja chlopakow mylam, ale tak na predkosci ich obrobilam ze juz wszyscy w lozkach, jeszcze musialam poprasowac ciuchy i z lekka dom ogarnac

No ale mama dzwonila z dobrymi wiadomosciami ze moj aparat naprawiony i jutro mi go odesle, ale sie ciesze :-D :-D :-D :-D :-D :-D , wkoncu bede mogla porobic małej normalne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 gru 2009, 22:24

witaj rozpakowane mamusie i bardzo ładnie prosimy o głosiki http://happy-pieluszki.interia.pl/konku ... cie,459003

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 gru 2009, 10:34

przyszłyśmy z Majeczką poprosić o głosy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tym razem link powinien działać poprawnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dziękujemy ślicznie za każdy głos :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość