doris6
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2008, 13:34

miesięczkowanie po połogu

05 lis 2009, 11:59

Witam! Urodziłam wcześniaka Paulinkę to już moje drugie dziecko, i dalej miesiączka jest nieregularna jak można tak określić?! Paulinka ma już roczek a ja pierwsze krwawienie miałam 9 miesięcy po porodzie, zaczęło się tak że najpierw pojawiły się brązowe upławy a do 3 dni dostałam krwawienie i o dziwo lekkie <przed porodami miałam zawsze obfite i to bardzo ,paczka nie starczyła na dzień, i to jeszcze ten największy rozmiar podpasek> :ico_szoking:czyli w wrześniu rodziłam 2008 a w czerwcu dostałam i trwało 14 dni :ico_szoking: 6 dni przerwy i krwawienie znów 2 razy w miesiącu :ico_szoking: początek lipca skończyło się i dopiero w końcówce sierpnia wystąpiło normalnie, wrzesień również w porządku ale w połowie października to znów upławy brązowe ale krwawienia brak do dziś :ico_szoking: Czy ktoś z Was miał taki przypadek?!Z góry podkreślam że nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych na przyśpieszenie okresu bądź na jego zatrzymanie.

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

06 lis 2009, 11:43

Moim zdaniem powinnas skonsultowac sie z lekarzem.
też mi się wydaje, że to najlepsze wyjście, umów się na wizytę jak najszybciej

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 lis 2009, 18:24

doris6, takie krwawienia sa niepokojace i najlepiej bys zrobila jakbys skontaktowala sie z lekarzem widzisz mam takie same zdanie na ten temat jak Gabi, pestka,
wiec nie czekaj tylko idz do lekarza on zbada cie i wtedy bedzie wiadomo dlaczego tak sie dzieje
trzymaj sie :ico_oczko:

doris6
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2008, 13:34

02 gru 2009, 01:24

Więc tak byłam już i gin bo i zaniepokoiły mnie brązowe upławy, bezzapachu, czasem pojawiała się w upławach krew i gin powiedział już że to było krwawienie, ze mną jest różnie bo upławy często dostawałam przed okresem a tu kilka razy upławy a okresu nie widać. Odżywiam się normalnie moja waga po dwójce dzieciach to 45 kg przy wzroście 154, gdzie w ciąży jak przytyłam to najwięcej do 51 kg. Gin miał też taką obiekcję że może się odchudzam nic z tych rzeczy głodzić się nie głodzę <bo jak tu się głodzić przy dwójce małych szkrabów> ale i tak uważam by nie zgrubnąć. No a jeśli spadne poniżej 45 to moga mi zaniknąć krwawienia- Czy to dobrze?

No, i wkońcu w wieku 23 lat zdecydowałam się na pierwsze pigułki antykopcecyjne, ciekawa jaka po nich bede dziś pierwszą już zażyłam. Gin przepisał by krwawienie, cykl się uregulował, zgodziłam się, choć właśnie boje się jak na nie zareaguje. Jakie mogą być skutki negatywne?

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

04 gru 2009, 09:08

doris6, to zależy od Twojego organizmu, każda z nas może różnie reagować na te same pigułki, ja brałam cilest i przez pierwszy miesiąc czułam się jak napompowana ale doktorka nie chciała mi zmienić, kazała poczekać jeszcze jeden cykl i miała rację , wszystko się unormowało, przytyć też nie przytyłam od nich więc w sumie jestem zadowolona
poczekaj miesiąc dwa poobserwuj jak reaguje organizm, jeśli będziesz czuła się po nich bardzo źle to poproś o zmianę
No a jeśli spadne poniżej 45 to moga mi zaniknąć krwawienia- Czy to dobrze
myślę, że to bardzo niedobrze, wiadomo każda z nas chce dobrze wyglądać ale nie ryzykuj swoim zdrowiem, nie pozwól by waga nadal spadała :ico_nienie:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 gru 2009, 17:39

Minelo juz 7 tygodni po cc i nie mam nadal miesiaczki. Mam lekkie plamienie. Kiedy u Was po porodzie pojawila sie miesiaczka?? We wtorek ide do mojego gin zeby zalozyl mi spirale.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 gru 2009, 22:39

emikaw85 A karmisz piersią? Jak tak to nawet do roku czy 2 można nie dostać @. Przy pierwszym dziecko kiarmiłam 7 miesięcy i po tygodniu od odstawienia dostałam @. Martusie natomiast (2 dziecko) karmiłam 17 miesięcy ale okres miałam regularnie od 10 miesiąc po porodzie.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 gru 2009, 23:01

Karmie sztucznie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 gru 2009, 23:07

emikaw85 To pewno lada tydzień już powinnaś dostać. Każda kobieta jest inna więc musisz cierpliwe czekać.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

09 gru 2009, 13:44

Dostałam wczoraj miesiaczke. Leci strasznie. Non stop przecieka :ico_placzek: W poniedzialek ide spirale zakładac.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość