Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 gru 2009, 10:10

karina22, kurcze nie pojmuje...

rozumiem,ze sie rozstaliscie...zycie pisze nam rozne scenariusze...ale zeby tak dzieci olewac :ico_szoking:
albo nie dojrzał do roli ojca,albo nie bardzo mu na Was zalezy i zależało... :ico_noniewiem:

podobnie jak mal, sadze,ze bedzie jeszcze załował swojego zachowania...

i nie dawaj mu dzieci,skoro sie nimi nie zajmuje...
nie wciskaj mu ich na siłe,,,wiem ze dzieci pewnie tesknia...ale moze to jest sposob na niego...?moze w koncu zateskni i bedzie sam prosil o to aby zobaczyc dzieci...? :ico_noniewiem:
ciezko cos doradzic...jak sie kogos nie zna...
My idziemy na święta do rodziców, to mnie ominą większe zakupy
zazdroszcze...

ja kazdego roku,obiecuje sobie ze nie wydam tyle kasy....
hahah,ale na tym sie konczy....a i tak swoje trzeba wydac...
cholera dziwni jestesmy....tyle przygotowan,tyle jedzenia,tyle wydanych pieniedzy...na 2 dni Swiat... :ico_olaboga:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 gru 2009, 20:02

..tyle przygotowan,tyle jedzenia,tyle wydanych pieniedzy...na 2 dni Swiat...
niby masz racje ,ale pomysl ze tak co dzien nie jadamy boz wyczajnie czasu by nam nie starczalo i to grono rodzinne ,to jest niezastapione :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 gru 2009, 22:05

Witam Bydgoszczanki :D

serdecznie prosimy o glosy :ico_sorki: http://happy-pieluszki.interia.pl/konku ... cie,459000

z gory dziekuje :ico_sorki: pozdrawiam :-)

p.s mozna codziennie oddac glos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 gru 2009, 22:22

niby masz racje ,ale pomysl ze tak co dzien nie jadamy boz wyczajnie czasu by nam nie starczalo i to grono rodzinne ,to jest niezastapione
no i wlasnie dlatego,co roku wydaje fortune na Swieta... :ico_oczko:
Witam Bydgoszczanki
a witaj,milo ze zajrzałas..;)

postaram sie oddawac głosik jak najczesciej :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 gru 2009, 01:24

witam wieczornie:))
Ja dużo kasy na swieta niewydaje bo mieszkam z rodzicami,takze to jest to jeden plus:))


Dzisiejszy dzionek minął leniwie i spokojnie:)cały dzien w domciu,niechciało nam sie wychodzic.

Miałam kolejna próbe z tym aby tatus przyszedł do dzieci,wysłałam dwa smsy oczywiscie bez odzewu,wiec zadzwoniłam,a on jak zwykle stwierdził iz czasu niema.
Brak słów normalnie.Wkurza mnie to cholernie.Żal mi dzieci,udaje idealnego tate a w gruncie rzeczy jest kawał g...zaprzeproszeniem,bo jak mozna byc dobrym tata jak przyjdzie sie raz na tydzien na 20 minut???

ech znów sie wyżaliłam.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 gru 2009, 10:38

ech znów sie wyżaliłam.
po to jestesmy...wyzal sie...wyrzuc to wszystko z siebie...
a my bedziemy starały sie Ci pomoc...
Miałam kolejna próbe z tym aby tatus przyszedł do dzieci,wysłałam dwa smsy oczywiscie bez odzewu,wiec zadzwoniłam,a on jak zwykle stwierdził iz czasu niema.
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

naprawde brak słów...
jak moj K. by sie tak zachowywał...to kopnęłabym go w nonono...ograniczajac wizyty do minimum...
najgorsze jest jednak to,ze najbardziej cierpia na tym dzieci..cholera..on nie zdaje sobie sparwy,ze one go potrzebuja...?ze tesknia...?

wydaje mi sie,ze Twoj eks...potrzebuje jakiegos wstrzasu,aby sie obudzic... :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 gru 2009, 19:42

karina22, mysle ze nie ma sensu na sile pchac dzieci w rece ojca jelsi on tego nie chce ,za to mozesz dzieciom powiedziec ze jak przyjdzie tatus to sam powie czemu nie odwiedza was,trzeba sie tylko tatusia zapytac .........a on niech juz glowkuje co powiedziec

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 gru 2009, 21:20

za to mozesz dzieciom powiedziec ze jak przyjdzie tatus to sam powie czemu nie odwiedza was,trzeba sie tylko tatusia zapytac .........a on niech juz glowkuje co powiedziec
oooo,dobry pomysł;)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 gru 2009, 23:24

mal, tylko jak zwykle zapewne powie że on czasu niema poniewaz pracuje :ico_puknij: tylko czy pracowac mozna 24h :ico_puknij:

Jest mi kurde strasznie przykro,że on tak maluchy olewa :ico_noniewiem: niewiem skąd sie takie chłopy biorą :ico_noniewiem:


Ech szkoda słów...

Dzis próbowałam młodego do przedszkola zapisac,niestety w prywatnych niema szans aby go przyjęli :ico_noniewiem: ,wiec izdie do pańswówki,do przedszkola nr 61,jest to przedszkole integracyjne,ale dopiero od wrzesnia,wiec ja do wrzesnia najprawdopodobniejh jeszcze w domku bede z maluchami,tylko mam nadzieje,że eks cały czas alimenty bedzie mi dawał :ico_noniewiem:
Jeszcze tylko młoda do żłobka musze zapisac,ale z tym tez problem ,bo nigdzie miejsc nie mają :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 gru 2009, 09:43

Dzis próbowałam młodego do przedszkola zapisac,niestety w prywatnych niema szans aby go przyjęli
Jeszcze tylko młoda do żłobka musze zapisac,ale z tym tez problem ,bo nigdzie miejsc nie mają
no syszalam wlasnie jai z tym teraz problem..

dobrze,ze ja mam moja mamusie...ktora zajmuje sie dziecmi,podczas mojej nieobecnosci :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość