Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

10 gru 2009, 15:39

Czesc dziewczyny!!!
Ja tylko na chwilke, jakies 1,5h temu wyplynelo ze mnie troche jakiejs wydzieliny, tzn. majtki zrobily mi sie mokre i z tym plynem wyplynelo troche zoltej wydzieliny. Nie mam skurczy, ale czy to moga byc wody plodowe?? Przy malym mialam porod wywolywany i przebijany pecherz, wiec nie mam porownania.
Czekam na odpowiedz, bo moze lepiej jechac do lekarza i niech on oceni czy czekac na skurcze??

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 gru 2009, 15:45

misia85, mi wody odeszly juz w trakcie porodu wiec tez niewiele podpowiem. mysle ze moze przedzwon do przychodni albo na pogotowie i oni ci powinni powiedziec. ale bez skurczy to raczej cie nie przyjma bo brak akcji porodowej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2009, 16:56

Monika 25, gratki za skończony 38 tydzień :ico_brawa_01:

dorotaczekolada, rzeczywiście jak na dorywczą pracę, to całkiem nieźle. Oby twojemu mężowi się udało :ico_sorki: No i najważniejsze, dobrze, że dziś trochę lepsze samopoczucie masz :ico_haha_01:

misia85, wody odchodzą chyba w dużej ilości - przynajmniej tak słyszałam od znajomych. Ale jeśli Cię to niepokoi, to lepiej udaj się do lekarza, albo chociaż zadzwoń

U anusiek to podobnie jak u mnie, jakiś miesiąc temu. Też Mała miała skoki tętna. U mnie się unormowało, oby wszystko u jej Maluszka też było dobrze :ico_sorki:

Trzymam kciuki za jutrzejsze wyjście Shivy do domku :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 gru 2009, 17:58

wody odchodzą chyba w dużej ilości - przynajmniej tak słyszałam od znajomych
ja wiem ze opcje sa rozne. nie zawsze chlusta jak na filmach :ico_oczko: czasem moga sie tylko saczyc. ale nie wiem czy jesli do tego nie ma skurczy to uznaja za powod do przyjecia na porodowke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2009, 18:23

A teraz wiesci od Anusiek U nas w miare.Nikt w pokoju nie mogl spac,wiec o 24 zrobilysmy sobie wypad na goraca czekolade :-D maly po tej czekoladzie nie spal cala noc,tlko sie rozbijal w brzuchu.Ogolnie KTG lepsze ale zostaje na obserwacji.Jak dlugo nie wiadomo,to zalezy od kolejnych zapisow KTG.Dobra mam tu opieke,usciskaj ode mnie dziewczyny :-D
babka mnie tam wkurzyla bo sie pyta czy drugie dziecko bylo swiadome skoro maz nie mial stalej pracy :ico_zly: glupi babsztyl :ico_zly:
- a co ja to interesuje :ico_puknij:

No ale dobrze,ze jakas pomoc sie szykuje :ico_oczko:
trzymajcie kciuki zeby sie zalapal :ico_sorki:
- trzymamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
,wlasnie odebralam paczke
- bardzo sie cieszymy z mezulkiem :-D :-D :-D :-D
gdyby nie ty i pare innych dziewczyn
- o to widze,ze moje kolezanki tez sie spisaly?Nie chcialam pytac,bo tak glupio,ale skoro piszesz,ze dostalas to sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

misia85, lepiej jechac i sprawdzic :ico_sorki:

inia1985, no mi kolezanka mowila,ze jej sie saczyly wody,nie bylo chlusniecia,tylko takie wlasnie wyplywanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 gru 2009, 18:29

misia- co prawda mnie też wody odeszły podczas porodu, ale przy Tosi u mnie tak własnie wyglądał czop, odszedł mi jakieś 4 dni przed porodem, ale najbezpieczniej zapytac się swojego lekarza.

dorotaczekolada- jak na dorywcza pracę całkiem niezła kasa, cieszę się, że masz już troszke lepszy humorek. A pytanie baby w mopsie było po prostu chamskie.

Monika- za 38tc :ico_brawa_01:

Oby shiva wyszła do domku jak najszybciej.

Trzymam kciuki za anusiek- też coś mi się wydaje, że jej zrobią cc, skoro tak młodemu tętno skacze.

A my niedawno wróciłysmy z galerii, spotkałam się z kuzynką a Tosia poszalała prawie 2h w kulkach:) tak, że mnie nie zmęczyła i dzień szybko minął, jak wróciłam to zrobiłam pstrąga dla męża bo uwielbia i wyszedł pierwsza klasa, mimo, że ja mało przepadam, smakował mi. A Adaś nic, dalej mnie pobolewa brzuchol i nic z tego nie wynika, zaczynam się do tego przyzwyczajać.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2009, 18:35

A Adaś nic, dalej mnie pobolewa brzuchol i nic z tego nie wynika, zaczynam się do tego przyzwyczajać.
- dokladnie,do tego mi caly czas odchodzi czop,wciaz chodze z wkladka,bo mam mokre majtki :ico_zly: Zagladam z nadzieja przy kazdym siusiu,czy moze jest podbarwiony krwia ale niestety,albo biale albo przezroczyste :ico_wstydzioch:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

10 gru 2009, 18:58

Rybka , Ja właśnie nie wiem ( może chce żebym przez nerwy i stres szybko urodziła :-D ) a potem na drugi dzień zachowuje się jak aniołek :ico_puknij:

Co do wód to położna mówiła Mi , że właśnie częściej się tak sączą , niż chlustają od razu .

Pruedence , mnie dzisiaj też od samego rana pobolewa brzuszek , i czuję się taka zmęczona :ico_spanko: , A twoja Tosia , ma identyczne włoski kręcone jak ja miałam , i nigdy nie mogla Mi mama zapuścić , bo się skręcały , ale dobrze że wymyślili prostownicę :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 gru 2009, 19:56

Monika- z tym zapuszczeniem to racja, jak ma mokre to ma już do połowy ramion, a jak się wysusza to coraz większe sprężyny:)

Rybka- mi się taki czop sączy od dwóch tygodni, rzeczywiście to irytujące jest, zazwyczaj taki biały albo bezbarwny ale krwi ani śladu :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2009, 20:38

Monika 25, widocznie on juz tez ma dosc tej koncowki :ico_oczko:
Rybka- mi się taki czop sączy od dwóch tygodni, rzeczywiście to irytujące jest, zazwyczaj taki biały albo bezbarwny ale krwi ani śladu :ico_zly:
- to tak jak i u mnie,mysle,ze po swietach najwczesniej urodzimy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość