Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 gru 2009, 20:52


Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 gru 2009, 21:07

gozdzik, prosze :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 gru 2009, 00:43

A ja znów nie mogę spać, próbowałam zasnąć przez godzinę bo padam, ale nie ma szans, a jak tylko się kładę to mam problem z oddychaniem :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 gru 2009, 00:48

co do wód, to przy poprzednich porodach odeszły mi w trakcie porodu, no ale teraz to chlusnęło jak wiadrem w lany poniedziałek, ale też słyszałam, że zazwyczaj się sączą
jak nie ma skurczy i kolor przeźroczysty to czekaj, szkoda nerwów na szpital
dorotaczekolada super wieści, to trzymam kciuki za tą pracę dorywczą
a swoją drogą, to ja bym babce z MOPSu powiedziała, że kasy nie ma to i na prezerwatywy nie starczyło ;-)
pruedence ja też tak miałam przed porodem, ale jak mi się brzuszek opuścił to już było super spanie

[ Dodano: 2009-12-10, 23:52 ]
dziewczyny kolejna grudnióweczka rozdwojona - monika83 - była u nas przez chwilkę na forum
jak myślicie dopisywać ją do pierwszej stronki skoro nie pisze u nas ostatnio?

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 gru 2009, 00:57

barbapuppa- dopisz, a nóż zechce do nas napisać to będzie jej miło.

Co do obniżenia brzucha na pewno trochę zjechał bo już prawie nie mam zgagi, ja myślę, że te duszności to też przez ucisk na naczynia i moja marną Hb :(

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

11 gru 2009, 10:55

witam Dziewczyny :ico_haha_02:
ja dziś na moment z rana... jadę po wyniki badań i postaram się załatwić receptę na moje paski do glukometra. nie chce wydawać od tak, bez próby zdobycia recepty 50 złotych :ico_zly: nie jest to majątek, ale mam ciekawsze pomysły na wydanie tych pieniędzy.
jadę też odwiedzić miesięczną już Kaję :-D pożyczę od niej kilka ubranek w rozmiarze 50 na wszelki wypadek :-D choć ten wypadek jest mało prawdopodobny :-D
miłego dnia dla wszystkich...
Dorotaczekolada jak z pracą męża... udało się???????????????????????????????????????????

[ Dodano: 2009-12-11, 09:59 ]
a i jeszcze jedno... kwestia kręconych włosów. marzy mi się aby moja córeczka miała kręcone włoski takie jak Twoja Pruedence... kocham kręcone włosy. mocno kręcone włosy. i najlepiej jeszcze rudawe :ico_brawa_01: mi się tylko falują i puszą... mężowi się kręcą dużo mocniej...może Karolince się tak skręcą na maxa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

11 gru 2009, 11:04

Witam

Rybka , z mężem to jest tak , że mamy dwa odmienne charaktery , i bardzo rzadko się zdarza , że zgadzamy się , ale tak było zawsze , a że żadne nie odpuści no to się kłócimy :-D , ale pewnie to się zmieni jak Oliwka będzie na świecie :-)

Pruedence , bardzo możliwe , że moja córeczka też odziedziczy po mnie włoski , i będzie miała loczki :-)

Mi brzuszek też się opuścił tak , ze dwa tygodnie temu jest Mi troszkę łatwiej oddychać , ale i tak ciężko spać , no i od wczoraj pobolewa mnie trochę brzuszek . Ale żadnych innych objawów , zbliżającego się porodu :ico_placzek:

meg , a ja bym chciała , żeby moja córeczka miała blond włoski delikatnie podkręcane . Bo wiem jak ciężko jest z takimi kręconymi włoskami , no i do tego ciężko zapuścić :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 gru 2009, 12:29

Pruedence, ja ogladalam film do 1.20,potem zasnac nie moglam a rano o 6.30,jak maz wyszedl juz do pracy przyszedl moj Andrzejek i pyta,czy moze ze mna spac????Przez godzine sie krecilimy,i on i ja i jak zasnelsimy,to wstalismy o 10.30 :ico_puknij:
jak myślicie dopisywać ją do pierwszej stronki skoro nie pisze u nas ostatnio?
- dopisac mozna,moze zacznie sie udzielac na noworodkach i niemowletach.A wlasnie,Barba zrobisz watek "zimowe brzuszki,grudzien i styczen 2009/2010"?Taki juz na noworodkach i niemowletach wlasnie.Jakis czas temu pytalysmy styczniowki i chca z nami dzielis watek,bo nas tam na styczniu malo jest :ico_oczko:

meg, oby udalo ci sie z ta recepta :ico_sorki:
z mężem to jest tak , że mamy dwa odmienne charaktery ,
- to tak jak my,bo przeciwienstwa sie przyciagaja :ico_oczko:

Mnie brzuch w nocy bolal,czulam przez sen normalnie :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 gru 2009, 12:30

ta praca okazala sie niewypalem bo daleko i pozno wiec nie mialby jak wrocic :ico_placzek: ale szuka dalej...kilka ofert ma wyslanych,zobaczymy.
maz wlasnie pojechal z Matim do dentystki-na kontrole :-)
pogoda u nas fatalna-pada,zimno i szaro :ico_placzek: az normalnie paskudny nastroj lapie znow...chyba sie zdrzemne poki ich nie ma bo potem juz nie bedzie okazji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 gru 2009, 13:32

Hejka :-D

Ja to chyba nie potrafię własnego organizmu obserwować, teraz dopiero jak was czytam, zauważam u siebie podobne objawy (chodzi mi o to stopniowe odchodzenie czopu). Myślałam, że to po prostu większa ilośc wydzieliny od jakiegoś czasu mi wypływa, a to rzeczywiście może być ten czop, ale też czysty, bez krwi...przenoszę :ico_olaboga:

dorotaczekolada, kurcze szkoda, że tak z tą pracą wyszło :ico_noniewiem: Oby te wysłane CV zaowocowały :ico_sorki:

Dobrze, że u anusiek już trochę lepiej :-) Oby długo nie musiała zostać w szpitalu

Dziewczyny, to ja nie wiedziałam, że wody mogą się tak sączyć. O dziwo ja słyszałam właśnie o samych chluśnięciach :ico_oczko:

A co do włosków Malutkiej, to u nas wielka niewiadoma, bo ja mam proste jak drut blond, a mąż kręcone czarne... :-D Zobaczymy :-)

barbapuppa, dopisz monikę83, będziemy mieć lepszą statystykę :-)

meg, pewnie, że jak możesz zaoszczędzić, to lepiej spróbować :-)
Mnie brzuch w nocy bolal,czulam przez sen normalnie
mnie też i to dość długo, w dodatku miałam takie dziwne uczucie kłucia w pochwie... nie wiem co to było :ico_noniewiem: Ale wrażenie jakby Mała mnie od środka drapała :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-12-11, 12:46 ]
Dzisiaj 11-ty, więc dziś mija nam pół roku od ślubu. Mała miała być naszym prezencikiem, a tu siedzi sobie w brzuszku i nie chce wyjść :ico_noniewiem: Oby przynajmniej zmieściła się z przyjściem na świat do 21 grudnia, bo z koziorożcami nie potrafię się jakoś dogadać :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość