Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 gru 2009, 21:42

także lepiej mieć zapaski w szufladach :-D
- dokladnie :ico_oczko:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

11 gru 2009, 21:51

odnośnie znaków zodiaków. ja jestem bliźniakiem i szaleję za facetami koziorożcami... od zawsze :-D i takiego koziorożca mam właśnie w domku :ico_sorki: myślałam, że moja córeczka też będzie koziorożcem, ale jednak będzie strzelcem. strzelce to weseli i pogodni ludzie. a więc dobrze :ico_haha_02:
choć prawdę mówiąc nie wierzę w horoskopy :ico_oczko: ale kto jednak nie mówi i nie czyta czasem o zodiakach...??? :ico_oczko:
Inia za Wasze pół roku wypijam toaścik herbatką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dołączam się do pytania czy Shiva rodziłaś sama???? ja już nie słyszałam w Warszawie o szpitalu, w którym są odwiedziny i porody rodzinne, do koleżanki co miała cesarkę w tym tygodniu mamy nie wpuścili i męża po wielkich, wielkich staraniach i układach... . RYGOR.

[ Dodano: 2009-12-11, 20:53 ]
znaków zodiaków???? co za odmianę zastosowałam, przepraszam, bardzo mi wstyd :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-12-11, 21:15 ]
kurcze. przyszła mi jeszcze jedna rzecz do głowy. ostatnią wizytę miałam w poprzedni czwartek, kolejną w poniedziałek. to jest juz u mnie 39 tydzień a lekarz nie skierował mnie na KTG. kurcze, może powinnam iść sama i nie czekać na zaproszenie od niego. co o tym sądzicie???

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

11 gru 2009, 22:37

meg , jeżeli chodzi o szpitale to na Solcu są nadal porody rodzinne i odwiedziny najbliższych, wiadomo ograniczone ale są :ico_haha_01: Ja uważam , że odwiedziny , z jednej strony są fajne , a z drugiej trochę krępujące dla innych kobiet z sali . :-)
Zyczę Wszystkim Grudnióweczką miłego wieczorku i spokojnej nocki :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 gru 2009, 23:42

meg, szkoda, że nie udało się dostać tej recepty. Nie wiedziałam, że to może być taki problem :ico_noniewiem: Za to miły dzionek dziś miałaś :ico_brawa_01: Co do KTG, to lekarz chyba wie co robi. Dzięki za toaścik :-D
meg napisał/a:
także lepiej mieć zapaski w szufladach :-D
- dokladnie :ico_oczko:
no właśnie nie wiem, czy nie mam za mało... Najwyżej będziemy stopniowo dokupować.
z drugiej trochę krępujące dla innych kobiet z sali
to fakt :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2009, 00:46

co o tym sądzicie???
- mysle,ze nie trzeba,ja dopiero po terminie musialam chodzic co kilka dni :ico_oczko: Ale zawsze mozna zadzwonic do lekarza i zapytac :ico_sorki:
a z drugiej trochę krępujące dla innych kobiet z sali . :-)
- no wlasnie,moja siostra rodzila na koniec sierpnia,mowi,ze lezala na sali z 3 paniami,bylo goraco,jak przyszli goscie to juz wogole duszno sie robilo i zawsze pech chcial,ze akurat jak miala karmic prawa piersia,to akurat u sasiadki goscie byli i sie krepowala tak piers wyciagac :ico_olaboga:
Ja od poczatku bylam przeciwnikiem odwiedzin i dlatego specjalnie wybralam w Trojmiescie taki szpital,gdzie odwiedziny sa w pokoju odwiedzin i na sale nikt nie wchodzi.Ale kurcze tutaj tego luksusu juz nie mam :ico_noniewiem: jest tylko jeden szpital w Koszalnie :ico_zly:

[ Dodano: 2009-12-11, 23:48 ]
Najwyżej będziemy stopniowo dokupować.
- dokladnie,ja mam sporo ciuszkow,bo sporo dostalam,cos tam mialam i duzo kupilam za grosze w lumpeksach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 gru 2009, 12:10

Witam weekendowo :ico_ciezarowka:

Ale dziś pogoda straszna... pada śnieg z deszczem i ogólnie jest szaro, buro i ponuro. Nic się dosłownie nie chce. W planach mamy wypad do kina, ale mam wątpliwości czy będzie nam się chciało wychodzić :ico_noniewiem:

iw_rybka, no właśnie z tego względu odwiedziny nie są fajne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2009, 12:13

inia1985, szok,u nas slonko od rana :ico_szoking:

A ja od wczoraj mam bole,o 5 rano gotowa bylam jechac do szpitala ale poczekalam i zasnelam.Jak sie obudzilam to mnie zczyscilo i brzuch mnie boli jak na miesiaczke ale caly czas :ico_olaboga: Brzuch jak skala i skurcze nieregularne.Maz mi wmawia,ze urodze w tym tygodniu i zaczynam w to wierzyc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 gru 2009, 12:40

rybka- now ygląda na to jakbys miała rodzić na dniach.

inia- podziwiam, ja już w kinie bym chyba nie wysiedziała, u nas też paskudna pogoda, śnieg z deszczem i ok 1stopień.

Ja właśnie skończyłam sprzątanie mieszkania, łącznie z myciem podłóg ale Adaś pozostaje nie wzruszony. Tosia poszła na cały dzień do teściowej więc mam czas dla siebie i na odpoczynek:) Jeszcze muszę się odrobić z prasowaniem i zalegam na łóżku z książką.
Dzisiaj pierwszą noc mi nie było duszno i w miarę dobrze przespałam więc chyba brzusio zjechał,a i zgagi już praktycznie nie mam, tylko bym żarła cały czas, w nocy nawet wstałam i wsunęłam trochę czekolady :-D Może zrobię dzisiaj drugie podejście do pierniczków, po ostatnim fiasko jakoś mi się nie za bardzo chce, ale lubię jak na choince wiszą i ładnie pachną.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2009, 14:32

Pruedence, tez mi sie wydaje,ze cos sie ruszy - bol nad ranem byl naprawde taki intensywny,nie moglam lezec,siedziec,chodzic - krecilam sie jak glupia.

Ja dzis mimo tego "stanu"sprzatam i pieke dla ciasta - maz sobie zazyczyl murzynka,a ja mam ochote na strucle makowa.NIe wiem czy jak sie karmi,to mozna jesc makowca????Na swieta tez zrobie,bo ta puszka gotowej masy makowej jest duza i starcza na dwie roladki :ico_brawa_01:
Dzisiaj pierwszą noc mi nie było duszno i w miarę dobrze przespałam więc chyba brzusio zjechał
- a u mnie wszystko wysoko :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 gru 2009, 14:43

Shivasuper ze juz w domku :ico_brawa_01:
iw_rybka, no to sie szykuj :ico_oczko:
ja w koncu torbe spakowalam... :ico_sorki: dzis od rana mam ciagle brzuch twardy ale skurczow brak. wiec sobie poczekam..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość