Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2009, 16:06

Pruedence, czyli prezenty przygotowane,jeszcze tylko ten ostatni najwazniejszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 gru 2009, 16:53

anusiek, powodzenia na KTG

Monika 25, u mnie jest to samo, jak nie odbieram telefonu :ico_oczko:

iw_rybka, gratki za skończony 38 tydzień :ico_brawa_01: Przynajmniej położna widać fajna, a Ci lekarze, to szkoda gadać... Ja już niby nie mam iść na wizytę do lekarza. Ale tak sobie myślę, że jak nie urodzę do czwartku, to pojadę w piątek do szpitala, zobaczymy co mi powiedzą, jakieś KTG też by się przydało.

Pruedence, super, że masz już wszystkie prezenty, ja jak zwykle zostawiam na ostatnią chwilę. Nawet pomysłu nie mam :ico_noniewiem:

Dzwoniła do mnie koleżanka z pracy i wyobraźcie sobie, że Mała dostała paczkę na Mikołaja :-D Śmiesznie, że dają jeszcze nienarodzonym dzieciaczkom :ico_oczko:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

14 gru 2009, 16:54

A Ja w tym roku sobie odpuszczę robienie prezentów dla rodzinki , nie mam siły latać i kupować , a mąż i Ja dostaniemy najśliczniejszy i najwspanialszy prezencik tylko nie wiadomo czy Mikołaj zdąży na czas czy zabłądzi i się troszkę spóźni :-D Ale postanowiłam o tym nie myśleć , dzidzia wyjdzie na świat jak będzie miała ochotę :ico_haha_01: , skorzystam ,że jestem w domciu i dokończę sprzątanie przedświąteczne :ico_haha_02:
A teraz idę na długi spacerek z moimi pieskami

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2009, 17:36

niestety dzis nasza Anusiek nie wroci,bo zostala w szpitalu.Tetno maluszka znowu 190,jutro da znac cos wiecej,bo dzis mowi,ze jest zalamana i plakac jej sie chce :ico_placzek:

inia1985, koniecznie jak nie urodzisz to idz na KTG,ja po terminie chodzilam 3x w tygodniu,a jeszcze w dzien terminu badania mi robili - krew i mocz :ico_sorki:
Śmiesznie, że dają jeszcze nienarodzonym dzieciaczkom :ico_oczko:
- super,w wojsku dopiero roczne maluchy dostana,wiec bedzie tylko dla Andrzejka :ico_oczko:
A teraz idę na długi spacerek z moimi pieskami
pieskami???

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 gru 2009, 18:49

.Tetno maluszka znowu 190,jutro da znac cos wiecej,bo dzis mowi,ze jest zalamana i plakac jej sie chce :ico_placzek:
miejmy nadzieje ze to przejsciowe i wszystko bedzie ok
Ale tak sobie myślę, że jak nie urodzę do czwartku, to pojadę w piątek do szpitala,
u nas biora dopiero tydzien jak sie przenosi kieruja na oddzial, no chyba ze cos sie dzieje

ale mi te szwy przeszkadzaja, ciekaw kiedy polozna przyjdzie sciagnac :ico_noniewiem:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

14 gru 2009, 18:52

To nie dobrze jak anusiek , znowu musiała zostać w szpitalu , żeby wszystko było w porządku , chyba powinni wywołać poród albo wziąć na cc , jeżeli jest taka sytuacja , a nie stresować i mamusie i dzidziusia .

Rybka , z pieskami , bo mam dwa dziewczynkę (10 lat) i chłopca ( roczek) :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 gru 2009, 20:16

Kurcze, to u anusiek nie najlepiej :ico_noniewiem: Trzymam za nią i za Maluszka kciuki.

anetka607, nie chce zostać na oddziale, ale dobrze by było być pod kontrolą, tak ja Rybka pisze.

Za chwilkę mąż wróci, to pojedziemy na zakupki. Już się doczekać nie mogę, bo mam serdecznie dość siedzenia w domu :-/ Miłego wieczoru :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2009, 20:36

miejmy nadzieje ze to przejsciowe i wszystko bedzie ok
- ja mam nadzieje,ze zdecyduja sie juz wyciagnac Piotrusia,jutro Anusiek skonczy 38 tydzien,ciaza donoszona,nie ma na co czekac :ico_sorki:
ale mi te szwy przeszkadzaja, ciekaw kiedy polozna przyjdzie sciagnac :ico_noniewiem:
- ale to sa te rozpuszczalne,to chyba nie beda sciagac?
a nie stresować i mamusie i dzidziusia .
- no wlasnie,bo to chyba ryzykowne dosc,skoro to tetno tak skacze :ico_olaboga:

Monia-dwie psinki i dzidzius,to chyba bedziesz potrzebowala pomocy na poczatku :ico_oczko:

inia1985, raczej na oddzial nie wezma Ciebie,ale napewno zrobia KTG i zbadaja ginekologicznie,mozliwe tez USG.U mnie tak bylo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 gru 2009, 21:22

anusiek-trzymaj się, też uważam że skoro juz ciąża donoszona to powinni jej zrobić to cc i jej nie denerwować.

U mnie w szpitalu jest specjalna poradnia ktg, dzwonisz, mówisz w którym tygodniu jesteś i że chcesz się zapisać na ktg i tyle, przychodzisz robią ci, idziesz z wynikiem do swojego lekarza i jak stwierdzi, że ok to puszcza cię do domku. Teoretycznie umawiają na godziny ale pamiętam przy Tosi nieźle się wyczekałam. We czwartek idę na 9.30, młody coś ostatnio ma bardzo często czkawkę a to może być oznaka niedotlenienia więc wolę dmuchać na zimne.

Znowu miałam dzisiaj skurcze popołudniu, że myślałam, że już coś będzie, ale d..pa, przeszło, mam tego serdecznie dość :(

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

14 gru 2009, 21:47

witam,
podczytuję Was i trzymam kciuki za szczęśliwe i terminowe porody :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość