Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 gru 2009, 14:16

Cześć Dziewczyny,
Zosia śpi, a ja wykorzystuję moment i już na forum :-D , bo na obiadek przygotowałam wszystko wczoraj. W nocy moja rozrabiara znowu dała mi popalić, za to od 5.30 budzi się tylko co 3 godzinki na mleczko, trochę czaruje uśmieszkami i pięknie zasypia.

Jeśli chodzi o witaminki, my też podajemy już tylko VitaD. Wcześniej Zosia dostawała VitaK i Cebion multi. Teraz pediatra mówi, że już wystarczy tylko D. Do Nutramigenu moja gwiazdunia nadal nie jest przekonana, dosładzam od czasu do czasu glukozą, ale malutko, bo nie wiem czy to szkodzi czy nie :ico_noniewiem: Jednak staram się co dwie godzinki odciągnąć mleczko i wtedy mieszam i malutka wypija wszystko jednym duszkiem. Całe szczęście od mojego mleczka już jej brzuszek nie boli i mogę podawać. Cieszę się, bo mimo, że nie mam zbyt wiele pokarmu, to w nocy wystarczy Zosi cycuś. Dla mnie to wygoda, bo nie muszę wstawać i robić mleka :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że dzięki laktatorowi uda mi się utrzymac laktację do pół roku.

Ja do pracy wracam w maju. Oczywiście wykorzystam te dodatkowe dwa tygodnie, które nam się należą w 2010r. i potem mam jeszcze 32 dni zaległego urlopu. Przez 3,5 miesiąca Zosią zajmie się moja mama, a później Zosia idzie do żłobka.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

15 gru 2009, 15:13

hej :ico_haha_02: Ja karmie malutka co 5 godzin.Spi juz 7 godzin. Juz sie jej nie ulewa. mam zalozona spirale, troszke sie zle czuje, a wczoraj byla masakra tak mnie podbrzusze bolalo.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 gru 2009, 15:32

bigottka, zagłosowałam :ico_haha_02:

ja też poprosze o głosik http://www.benc.pl/konkurs/z/232/

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 gru 2009, 17:17

dawno nie dawałam nowych zdjęć...
już się poprawiam :)Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

15 gru 2009, 19:06

kilolek, zagłosowane ;-)
Magda33, super fotki ;-) a Zosieńka taka słodka a co ona ma tak mało włosków od urodzenia czy jej się troszkę wytarły?? Bo moje to takie bujne włosy ma ale mama powiedziała mi że trochę sobie je wytrze jak zacznie główką bardziej ruszać i w ogóle.
No to skoro każdy tak wkleja zdjęcia to może i ja jakieś dam ;-)
Obrazek
Obrazek
a tutaj księżniczka z mamusią ;-)
Obrazek
uśmieszek musi być ;-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 gru 2009, 20:53

ona ma tak mało włosków od urodzenia czy jej się troszkę wytarły??
trochę jej się wytarły, ale za dużo ich nie miała, teraz powolutku rosną i jest ich coraz więcej, tylko jaśniutkie i nie widać na zdjęciu :-D mam jednak nadzieję, że i po mnie i tatusiu będzie miała gęste i grube włosy...

Bigottka prześliczna ta Twoja córeczka i słodko się uśmiecha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2009, 21:01

bigottka, zawsze mozesz isc na kuroniowke :ico_oczko: Kuron + macierzynski i mala bedzie mogla zostac z babcia albo opiekunka.Ja tak wlasnie zrobilam i Andrzejkowi na dobre wyszlo,bo z tata siedzial :-D

bigottka, oczywiscie glos oddany :ico_sorki:

Ewka_82, super uklad :ico_brawa_01:
bo nie wiem czy to szkodzi czy nie
- mi pani alergolog wlasnie podpowiedziala,zeby dosladzac,jak pic nie chce.Nie szkodzi,bo to cukier ale nie ma co przesadzac,tylko odrobinke do smaku i wystarczy :ico_brawa_01:

Baska - pieknie wygladacie z Wikunia,kurcze kiedy ja ja na zywo zobacze.Pewnie dopiero w wakacje :ico_noniewiem:

Magda33, slodka Zosia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 gru 2009, 21:05

Witam
Ja dzis zaganiana byłam z Idką na ściągnięciu szwów wszystko git i ładnie sie goi :ico_brawa_01: a później obiadek odebrać Niki z przedszkola i uszykować jej strój na jasełka bo jutro w przedszkolu gra aniołka w jasełkach :-) i zleciał dzień jak nic :ico_noniewiem:
Magda33, - a może zapytaj lekarza czy możesz nutramigen 2 podawać Zosi bo ma nowy smak i mniej śmierdzi :ico_oczko: my jak przeszliśmy na 2 to Ida odrazu z 150 wskoczyła na 180ml :-D
Zosia śliczniutka, słodziutka, wspaniała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bigottka, - sliczna Wiunia :ico_brawa_01: włoski widac że ma śliczne :ico_brawa_01: u nas owłosienie jak narazie skromne choć sie powieksza :-D
a z ta praca po 16 godzin to :ico_szoking: ja nigdzie narazie nie wracam i ciesze się z tego bo czas jest tak ulotny a dziewczynki tak szybko rosna :-)
emikaw85, - tez myślałam o spirali ale narzie z gumka lecimy :ico_wstydzioch: a w sumie lecielismy bo od wczoraj mam @ i umieram a leci ze mnie jak z wiadra :ico_placzek:
Ewka_82, - to jeszcze Pawełek nacieszy sie mama :-)

[ Dodano: 2009-12-15, 20:07 ]
iw_rybka, - a ty kochana juz niedługo sie rozpakujesz :-) juz napewno niemożesz sie doczekac co ?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 gru 2009, 21:13

u nas wszystko ok, na szczepieniu troche płakała ale nie przesadzajmy, nic strasznego sie nie działo, i u ortopedy tez wszystko ok
to i ja sie pochwale fotami a co :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek to sprzed zakupu leżaczka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 gru 2009, 21:16

isiawarszawa, :ico_brawa_01: dla ślicznej Oliwki :ico_brawa_01: panienka jak sie patrzy :-) :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości