Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2009, 15:34

dziewczyny wkleje posta ze styczniowek,bede pozniej to doczytam :ico_sorki:

Wiesci od Anusiek Moj synek mial tachykardie.Tetno mu skoczylo do 190,mialam usg i serduszko wyglada ok,maluszek wazy 3 kg.Nie wiedza skad te skoki,jesli bedzie do jutra ok,to moze bede niedlugo w domu.Jesli bedzie cos zle to nie wiem co zrobia.W kazdym razie wywolanie porodu to ostatecznosc.Pozdrow dziewczyny,sciskam was mocno

Juz nawet komentowac mi sie ie chce,oni chyba na lapowke czekaja :ico_zly:

Ja padam na gebe,wysprzatalam gabinet mezusia,jaki tam byl syf :ico_szoking: Ale doslownie wylizalam centymetr po centymetrze,lacznie z lampa na suficie :-D Teraz jest tam juz swiatecznie :ico_haha_01: Oczywiscie jak zadzwonilam i powiedzialam mezowi,to sie zalamal i zamista dziekuje uslyszalam - kochanie,ja tam znowu nic nie znajde :ico_zly: Ale co tam,porzadek musi byc :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 gru 2009, 16:16

rybka- mój mówi dokładnie to samo, jak mu sprzątam to łapie się za głowę że znów nic nie znajdzie, chłopy to są niewdzięczne.

Mam nadzieję,że u Anusiek będzie wszystko dobrze.

Ja z nudów znów odkurzyłam mieszkanie i umyłam okno dachowe w kuchni bo już patrzeć na nie nie mogłam. Zwariuje zaraz z nudów:(

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

15 gru 2009, 17:30

a ja dziś uważnie przyglądam się mojemu brzuszkowi i trudno i uwierzyć, że za jakieś 24 godziny już tam mojej kruszynki nie będzie. a ona wyjątkowo spokojna. chyba wyczuwa troszkę mój lęk... i siedzi cichutko przed naszym zbliżającym się spotkaniem. czasem muśnie mnie delikatnie po brzuchu i to wszystko. ciekawe czy będzie mieć włoski :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-12-15, 16:31 ]
trochę dziwna sytuacja u Anusiek. faktycznie wygląda to z boku troszkę dwuznacznie. oby mały był zdrowiutki jak ryba i wszystkich zaskoczył dobrą kondycją swojego serduszka :ico_sorki:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

15 gru 2009, 17:32

Rybka , anusiek to jest dosłownie męczony w tym szpitalu , jak przeczytałam to az się wkurzyłam co za ludzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja właśnie wróciłam od lekarza i powiedział , że niunia jest już bardzo niziutko i na dniach powinnam urodzić :-D To może jednak na święta wrócę do domciu :-)

Ja też idę posprzątać bo moje pieski się zatruły i trochę narozrabiały w domku , a to przez szynke niby świeża nie miałam na nią ochoty dałam im i teraz mam meksyk w domku , dobrze ,że Ja jej nie zjadłam .

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

15 gru 2009, 17:34

Inia wolę nie mówić choć nie jest to łatwe :ico_olaboga: .widziałam się z mamą i nic nie powiedziałam, z babcią to samo :ico_brawa_01: jeszcze tata został... ma dziś urodziny i liczę, że może skupi się na czymś innym i nie będzie mnie ciągnąć za język... . powiem tylko bratu jak dziś wpadnie do nas...

[ Dodano: 2009-12-15, 16:36 ]
Monika no to trzymam kciuki ... za powrót na święta do domu z maluszkiem :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

15 gru 2009, 18:29

hej dziewczynki! ja tez po wizycie u ginki. dostalam opiernicz bo przez te swoje przeprowadzki nie zdazylam zrobic badania moczu(w poprzednim cos tam bylo i kazala powtorzyc) musze zrobic jak najszybciej :ico_wstydzioch: cisnienie u mnie ok i cala reszta tez. wy sie zamartwiacie ze urodzic nie mozecie a mi wlasnie lekarka oznajmila ze urodze po swietach a nwet po nowym roku :ico_szoking:
bylam tez w szpitalu w ktorym planuje rodzic i okazalo sie ze sa i odwiedziny i porody rodzinne :ico_sorki: :ico_brawa_01: hurrraa!!!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 gru 2009, 18:29

meg- powiem jeszcze raz ale Ci super, że jutro już przytulisz swoją dzidzię :-D

monika- no to trzymam kciuki, żebyś w tym tygodniu urodziła to na pewno będziesz juz na święta w domku.

A ja dzisiaj coś w nie za dobrej kondycji psychicznej...ech, męczy mnie to czekanie i niewiedzenie.

[ Dodano: 2009-12-15, 17:30 ]
dorotaczekolada- to dobrze, że są i odwiedziny i wspólne porody:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2009, 19:21

jestem :-D

meg - to w srode bedziesz juz miala dzidzie po tej stronie?Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A dla meza widze masz czas ywpelniony jak cie nie bedzie :ico_szoking: Bedzie mial czas na pepkowe ? :ico_oczko:

shiva - trzymam kciuki za karmienie :ico_brawa_01:

inia - zostawia male dziecko samo w domu,zeby psa wyprowadzic????Jeny,ja mojego juz duzego Andrzejka bym nie zostawila,a jak jakies zwarcie bedzie i zacznie sie palic,czy cos?????Ło matko,w zyciu :ico_nienie:

A co do przytulania z mezem,to u nas mala budzi sie po :ico_wstydzioch:

preudence - ty zmeczona,a mnie dla odmiany energia rozpiera,nawet dzis tanczylam z Jedrulka :ico_oczko:
chłopy to są niewdzięczne.
- dokladnie :ico_oczko:

Monika 25, o to super wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dorotaczekolada, to fajnie,ze juz wizyty wznowili :ico_brawa_01:

Ja padam na twarz,wszystko mnie boli po tym sprzataniu,brzuch znowu troszke nizej,juz tak zgaga nie meczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czekam na mezusia,do 19-stej w pracy,na dzis tez zaplanowalismy przytulanie,moze sie cos uda wywolac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 gru 2009, 22:38

Kurcze to u anusiek nie za dobrze. Oni sobie jakieś jaja robią, ale też nie wątpię w to, że synuś urodzi się zdrowy.

Pruedence, iw_rybka, mój też nie lubi jak mu coś sprzątam :ico_oczko:
i na dniach powinnam urodzić :-D
mnie tak mówił w połowie listopada... :ico_noniewiem: Oby u Ciebie się nie mylił :ico_sorki:

dorotaczekolada, super, że będzie możliwy poród rodzinny :ico_brawa_01:
zostawia male dziecko samo w domu,zeby psa wyprowadzic????
dokładnie tak :ico_puknij: Jak to mama mi powiedziała, to byłam w niezłym szoku :ico_szoking:

iw_rybka, miłego przytulania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2009, 23:27

iw_rybka, miłego przytulania :ico_brawa_01:
- :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

inia1985, Ty sie kochana szykuj,jestes naszym czarnym koniem zaraz po Meg,bo ona juz wie,ze porod jutro...a potem Ty i ja sie wepchne w kolejke :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość