Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 gru 2009, 22:45

Hej!
edulita,współczuję. Biedna Nikola. Jak można tak dziecku mówić?? Dzieci są takie okrutne :ico_placzek: . Co do Maciusia, to w przedszkolu było w porządku, tylko jest problem, bo pani chce, żeby mały na jaselkach był zajączkiem?! A moje przekorne cudo nie chce o tym słyszeć, więc pani powiedziała, że mały będzie siedział z nami na widowni :ico_noniewiem: Wolałabym, żeby był :ico_noniewiem: razem z dziećmi. Może jeszcze da się przekonać...
riterko, a takie pobranie z glukometru jest inne?? Moja mama ma cukrzyce i właśnie w ten sposób kontroluje poziom cukru we krwi.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 gru 2009, 22:49

bo pani chce, żeby mały na jaselkach był zajączkiem
- a czemu pani nie pozwoli mu być kimś innym tlko na widowni chce saczać :ico_szoking: nie wiem z kąd biorą te przedszkolanki :ico_noniewiem: mam nadzieje że Maciuś wystąpi na jasełkach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 gru 2009, 19:25

edulita, faktycznie ta koleżanka jakaś inna :ico_zly: jak tak można, nie wiem :ico_olaboga:
chloee, po posiłkach i rano cukier się mierzy glukometrem, ale badanie na obciążenie 75g to badanie diagnostyczne i musi być z żyły. No i ta pani faktycznie inna, bo przecież dzieci to tez indywidualiści :ico_oczko: oby się to jakoś wyjaśniło!

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 gru 2009, 22:04

Niestety Maciej będzie siedział na widowni. Chyba czuje się źle , bo dzieci trenują już do tego przedstawienia od dwóch tygodni. A jego przecież nie było. Ciekawe jak mały zareaguje w piątek, nie zdziwię się, jak sam pójdzie do dzieci. Każda propozycja pani jest przez niego odrzucana. Może po prostu nie chce występować, musimy to zaakceptować. Nawet nie mogę porozmawiać z panią, bo codziennie wychodzę z pracy o 15.00, też szykuję jasełka :-D

[ Dodano: 2009-12-16, 21:05 ]
riterko, a kiedy powtarzasz badanie??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 gru 2009, 23:01

Witam
U nas juz po jasełkach ogólnie fajnie wszystko wypadło było kilka dzieci które się nie chciały przebrac ale siedziały nieprzebrane, Niki na poczatku płakała ale jak juz tata zjawił sie na sali to uśmiech na twarzy się pojawił :-) chloee, - wierze że i u was wszystko fajnie się złoży i bedziecie zadowoleni a zwłaszcza Maciuś :-) uciekam spać bo padam na twarz :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

17 gru 2009, 17:12

Obrazek


Bałwana ze śniegu,
Mniej życia w biegu,
Prezentów pod choinką,
Świąt spędzonych z rodzinką.


tego Wam Dziewczyny i Waszym Rodzinom życzymy z Okazji zbliżających się Świąt i przyszłego Nowego Roku

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 gru 2009, 20:37

dziewczyny jutro przeniose caly wasz wateczek na Przedszkolaki :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 gru 2009, 21:12

Hej!
Nareszcie będziemy przedszkolaczkami :-) Asi zabrakło, to nie miał nas kto przenieść. Mal naprawi sytuację. Może jeszcze któraś z zagubionych dziewczyn się odezwie??
edulitko, no zobaczymy. Ważne, żeby Maciej był szczęśliwy. Obojętnie, czy będzie przy nas czy z dziećmi.
Dziewczyny, znowu mamy problem. Maciej od wczoraj na czerwoną buzię. Chyba mu coś zaszkodziło? Tylko nie wiem co? Albo mikołajkowa czekolada z przedszkola, albo krem na każdą pogodę??Albo jeszcze coś innego. Może się uczulił? te dwie rzeczy wprowadziłam w tym samym czasie, czyli 3 dni temu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 gru 2009, 00:33

aaneta25, hej co tak szybko?? nie zajrzysz już do świąt??
chloee, krzywą mam zrobić w styczniu, a spróbuj odstawić krem i czekoladę my używamy maści z wit A, myślę, że szybko mu przejdzie.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 gru 2009, 12:12

Riterciu że czas świateczny za pasem i wszyscy,wszystkim ślą życzenia więc i ja wam posłałam :ico_buziaczki_big:
Ja w ciąży z Joachimkiem też takie przeboje z cukrem miałam.
A na takie "uczulenia" na buziaczku my tez wit A stosujemy.Pomaga sprawdzone.jest jeszcze taki krem "alosone" sie nazywa.tez w naszym przypadku pomocny.
Myslę chloe,że to mogła byc czekolada-najgorszy uczulacz.

A gdzie Asia i nasza Mazia?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość