dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

16 gru 2009, 09:30

no ja sie nie wpycham :ico_oczko: moge nawet do nowego roku poczekac :ico_oczko: byle swieta w domku :ico_haha_01:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

16 gru 2009, 10:28

Rybka , to Ja ustawię się grzecznie w kolejce za Tobą . :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 gru 2009, 10:58

Ja bym się chętnie wepchała ale czuje że też pewnie pociągnę do nowego roku.

Meg -powodzenia dzisiaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monika- ty się szykuj bo jesteś następna i chyba ostatnia przed świętami.

Nie wiem jak u was ale u Mnie jest -8C i pada śnieg, zrobiło się iście zimowo, zapowiada się kolejny dzionek w domku.

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

16 gru 2009, 11:23

hej, a ja dziś spalam tak jak na początku ciąży. szybko usnęłam, nic mnie nie bolało, tylko dwa razy wstałam na siku. rewelacja:) chyba nerwy mnie troszkę zmogły i sama nie wiem... ale naprawdę fajną nockę mam za sobą. a tak się jej bałam. myślałam, że wcale nie usnę :-D
teraz wsuwam lekkie śniadanko... muszę dopakować kilka rzeczy... kąpiel :ico_brawa_01: no i w drogę :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-12-16, 10:31 ]
wczoraj wieczorkiem dwa razy się troszkę rozklejałam... oczy robiły mi się pełne łez, ale dałam radę i nie poddałam się. twarda byłam :ico_brawa_01:
Dorota czekolada koniecznie powtórz badania... dla mojego lekarza badania moczy były ważniejsze niż krwi w ostatnich tygodniach :ico_olaboga: no i oby słowa lekarza się sprawdziły co do terminu :ico_sorki:
Pruedence czekasz niecierpliwie... aby wszystko jednak ułożyło się po Twojej myśli :-D
Inia Twój czas się zbliża... powodzenia w najbliższych dniach :ico_sorki: :ico_sorki:
Monika Tobie też wróżą szybki koniec ciąży, więc tez się trzymaj Kobieto :ico_sorki:
Iw rybka... czas na imprezkę znajdą zawsze, w to wierzę bardzo mocno :-D nawet nie rozkładam wszystkich czystych narzut itd żeby nie zaczynanać od prania po powrocie :-D
Shiva duuużo spokoju i radości przy karmieniu :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-12-16, 10:33 ]
ja powoli ruszam realizować poszczególne cele na dzisiejsze przedpołudnie... powodzenia dla Was i z góry dziękuję za trzymacie kciuków, wsparcie i ciepłe słowo... miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 gru 2009, 11:41

Hejka Dziewczynki :-)

Ciężka noc za mną, nie mogłam spać. Niunia też jakaś taka inna niż zwykle - bardzo spokojna. Dziś się biorę za sprzątanie szafek w kuchni, bo już nie wiem co wymyślić. Wszystko już błyszczy, a mnie nic nie rusza. Dziś jeszcze urodziła moja kuzynka (miała termin na 2 styczeń), dwie dziewczynki... ehhhh... zazdrośnica ze mnie :ico_wstydzioch:

iw_rybka, Monika 25, coś mi się zdaje, że przepuszczę Was w tej kolejce :ico_noniewiem: Nic się u mnie nie dzieje...

Pruedence, u nas brzydko, ciemno, zimno i bez śniegu :ico_noniewiem:

meg, trzymam za Ciebie kciuki. Dobrze, że porządnie wypoczęłaś w nocy, bo nie wiadomo kiedy następna taka nocka się przytrafi :ico_oczko: Zazdroszczę Ci, że będziesz już miała dziś pusty brzuszek :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 gru 2009, 11:46

inia- ja cie rozumiem, żadna zazdrośnica, ale może dzisiaj się coś u Ciebie ruszy, trzymam kciuki!

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

16 gru 2009, 11:53

meg trzymaj się cieplutko i daj znać jak już będzie po wszystkim , no i oczywiście trzymam kciuki zeby wszystko bylo tak jak sobie wymarzyłaś :ico_haha_01: Fajnie ,że idziesz wypoczęta i wyspana :ico_brawa_01:

Inia1985 , narazie nie przepuszczaj , u mnie tez żadnych skurczy tylko jak lekarz wczoraj /mi powiedział , że główka malutkiej jest bardzo niziutko (że jak włożę paluszek to dotknę główki Oliwki :ico_wstydzioch: ) , to jakoś nie mogłam spać bo wydawało Mi się ,że zaraz zacznę rodzić , a mój mąż coraz bardziej się stresuje . A zobaczymy jak to będzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 gru 2009, 13:23

dorotaczekolada, ja tez mowie,ze jak przed swietami mala sie nie wyrobi,to niech sie zgodnie z naszymi planami urodzi w styczniu :ico_oczko:

Monika 25, a zapomnialam o Tobie,a nawet mi sie snilo,ze urodzilas :ico_oczko:
Nie wiem jak u was ale u Mnie jest -8C i pada śnieg, zrobiło się iście zimowo
- super,u nas raptem 0 stopni i nie pada,snieg lezy ale taki sobie :ico_zly:
nawet nie rozkładam wszystkich czystych narzut itd żeby nie zaczynanać od prania po powrocie :-D
- a to dobrze,mlody tatus potrzebuje takiego czegos.Moj swietowal z przyjaciolmi i chyba mu to tak do konca uswiadomilo,co sie stalo.Mimo,ze cala ciaze byl kochany,gadal do brzuszka,glaskal,calowal,no i byl przy porodzie cale 16 godzin :ico_oczko: to nie zdawal sobie do konca sprawy,jak zobaczyl,ze znajomi przyniesli spioszki,misie,pieluszki,gratulowali to sie poczul tatusiem :ico_oczko: Mezczyzni sa dziwni :-D

Zazdroszcze ci tej swiadomosci,ze jedziesz i juz niedlugo bedziesz tulic kruszynke :ico_wstydzioch:
Nic się u mnie nie dzieje...
- u mnie tez nie :ico_oczko:

Chcialam sie was zapytac,czy wy tez jak w nocy wstajecie,to macie taka skale zamiast brzucha???Ja mam taki twardy brzuch,ale bez skurczy :ico_olaboga:

U Anusiek lepiej,KTG sie poprawilo a razem z tym jej nastoj wrocil,potrzymaja ja ustawowe 3 doby na obserwacji i na weekend bedzie w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

16 gru 2009, 13:58

no to spadam, do usłyszenia i gorąco Was pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 gru 2009, 14:09

meg- jeszcze raz powodzenia!

Rybka- ja też mam taką skałę, czasem nawet w dzień.


Fajnie, że u Anusiek lepiej i na weekend będzie już u siebie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość