Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 gru 2009, 11:53

ale mam przeczucie ze ciaza sie nie rozwija- nie mam juz plamien ale od kilku dni wogole zero jakichkolwiek objawow ani mnie piersi nie bola ani nic..... mam zle przeczucia

u mnie nie za ciekawie tez się porobiło. Miałam te plamienia i dzisiaj mam skierowanie do szpitala bo grozi mi poronienie bo ciąza się źle rozwija :ico_placzek: bosz... daj mi na to wszystko siły.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 gru 2009, 12:02

dziewczyny, mocne kciuki!!!! &&&&&&&&&& Musi być dobrze!!!!!!
Zirafka, co znaczy, że się źle ciąża rozwija? Miałaś usg?
trzymam kciuki.

julie, a może to tylko przeczucia takie złe, po ostatnich złych wydarzeniach. Cóż, czasami ciężko uwierzyć po takim ciosie.
Ja tam objawów specjalnych nie mam. Piersi nawet mnie ciutkę nie bolały na początku, teraz troszkę są tkliwe, ale tylko jak mi się Damian za mocno przytuli, albo się na mnie położy. I czasami mam myśli typu: "ale dziwnie, żadnych objawów, a może ja nie jestem w ciąży" ;) ale przecież na usg już 2 razy widziałam serducho!!! Czego i Wam życzę....

Dziewczyny, dajcie znać koniecznie!

NICOLA_1985

16 gru 2009, 12:20

zirafka zostaw nam swoj nr tel jak co to bedziemy pisac do ciebie jakbys musiala w tym szpitalu zostac, ale nie martw sie na pewno bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: u mnie tez bylo źle a teraz jest ok trzeba wierzyc i byc dobrej mysli bo pozytywne nastawienie tez potrafi duzo zdziałać. trzymam kciuki &&&&&&&&& daj znac co sie dzieje bo my sie martwimy :ico_noniewiem:

Martalka, ja tez teraz juz mam tak ze sie zastanawiam czy z ta ciazą to tak na serio bo ja juz objawów to nie mam żadnych i tym bardziej ze brzucha jak na razie tez nie widac.. ale jak sie widzi na usg maluszka to sie wierzy :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 gru 2009, 12:24

Pierwsze kroczki czyli roczek za mna - lutowo-marcowe rozrabiaki tam dziewczyny bedą wiedziały co ze mną.
jakbys musiala w tym szpitalu zostac
wiek, że bedę musiała bo tak mi powioedział, że polezy Pani kilka dni bo musi byc robione usg codziennie no i leżenie a w domu przy dziecku to niemozliwe. Tak więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

NICOLA_1985

16 gru 2009, 12:32

zirafka, trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&& bedzie dobrze!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 gru 2009, 12:34

julie ja tez zadnych obiawow nie mialam dlatego wierze zeu Ciebie bedzie dobrze i mocno trzymam kciuki&&&&
zirafka, za Ciebie tez bardzo mocno trzymam &&& duzo sily i wypoczywaj kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 gru 2009, 12:36

Czesc dziewczyny!!!
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze,myślcie pozytywnie,będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
....a ja sie tez denerwuje bo dzis wizyta u ginka,bo tydzien temu pojawiła sie chyba @ no i tak lekko krwawie do dzis i martwie sie że cos nie tak....... :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

NICOLA_1985

16 gru 2009, 12:46

aga216, witamy
moze do jutra ten okres sie skonczy? zreszta dzisiaj na wizycie na pewno sie dowiesz czy wszystko ok. to za twoja wizyte tez trzymam kciuki..&&&&

cos u nas na watku jakos smutno sie robi same problemy... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 gru 2009, 12:56

NICOLA_22, obiecuje że nie bede zasmucac.....a ja własnie chce obiad ugotowac, tylko że wody nie ma i czekam narazie,o 14 ide po małego do przedszkola,i jade do Wodzisławia,kurcze zwlekałam z oknami a teraz bede je myła przy minusowej temperaturze.......ale ogólnie to dobrze u nas,tylko żeby zdrówko dopisywało,bo jakby policzyc ile razy w tym roku u gina byłam ,to szok......a kasy też troche na to wydałam,no i chciałabym już wiedziec że jest wszystko ok....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 gru 2009, 13:11

aga216, witaj :-) widze sliczne nowe zdjecia u Ciebie w profilu :ico_brawa_01:
trzymma kciuki za wizyte u gina &&&& wszystko na bank bedzie ok :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość