Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

15 gru 2009, 17:16

hormiga, witaj kochana :-)
Ty juz 7 miesiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jak ten czas leci :ico_olaboga: :-) :-) juz niedlugo bedziesz miec synusia po ten stronie. Super uczucie, warto bylo czekac, uwierz :-) :-)
A jak sie czujesz???
To super, ze mezus taki kochany, moj tez taki byl i do teraz tak zostalo wiec jest swietnie. Wszystko sie pozmienialo, nawet sie nie klocimy, oby tak dalej
Pozdrowionka :-) :-) :-)

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

15 gru 2009, 20:30

Ewka_82, miło, że tu zajrzałaś... :-D Tak, już 7 miesiąc! Nie mogę w to uwierzyć po prostu! A najfajniejsze to póki co, że wszystko jest dobrze, mały zdrowiutki, kopie, a ja rosnę :-D Czuję się naprawdę dobrze, ciąża to cudowny czas i warto było przelać każdą łzę i załamywać się i powstawać bo teraz mam to czego tak bardzo pragnęłam - oby do szczęśliwego końca.
A Twój Pawełek jak cukiereczek!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wspaniały chłopiec. A jak Ty się czujesz jako Mamusia takiego Skarba? Ściskam Cię serdecznie i proszę, kibicuj mi dalej :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 gru 2009, 00:39

heja!
hormiga, to nieźle kochana na tej poczcie.............co za ludzie!!! :ico_zly: wkurza mnie ta znieczulica...wszędzie, nawet u ginekologa człowiek musi czekać, bo baba drugiej baby nie przepuści...masakra jakaś nie?
i męża gratuluję!
choć ja dziś nie mogę narzekać-wysprzątał mi kuchnię! :ico_sorki:
jutro jedziemy na usg...trzymajcie kciuki!

dobrej nocki!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 gru 2009, 01:40

Dobry wieczór:)

Wpadłam na chwilę po dłuższej przerwie... Szalony weekend i w ogóle :ico_olaboga:
W sobotę wielka rodzinna impreza (roczek bliźniaczek) a w niedziele wielka przeprowadzka na tzw. "swoje" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W sumie pewnie jeszcze troszkę potrwa to nasze przenoszenie ale mam nadzieje że w święta sobie wypocznę:)

W mnie biało za oknem... delikatnie, ale biało :ico_ciezarowka:

Kolorowych snów :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 gru 2009, 10:29

no ja tez dzisiaj na wizytke do gina
juz sie doczekac nie moge

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

16 gru 2009, 15:22

dzień dobry!

zborra za gratulacje dziękuję, mąż mój naprawdę udany egzemplarz :-D Ale widzę że i twój całkiem dobry chłop :ico_brawa_01: A co do tego stania w kolejkach.... Daj spokój, szkoda gadać. Tydzień temu miałam jeszcze lepszą sytuację - siedziałam w autobusie, obok 2 młodych facetów ok 30 lat i babcia(poczwórne siedzenie) i wsiadła przy szpitalu babcia o dwóch laskach, ledwo wsiadła do autobusu. Faceci natychmiast głowy w gazetę i za okno, a mi tak głupio że ustąpiłam, na co oburzony dziadek- mąż babci- głośno zaczął mówić, co za niewychowane typy że siedzą, a kobieta w ciąży wstaje i ustępuje.... Nawet nie podnieśli głów, udawali że nie słyszą... Co za ludzie...Czasem życzę takim żeby sami się przekonali jak to jest być schorowanym i słabym a wszyscy mają cię w d...

Się rozpisałam :-D

jagódka i zborra po wizytach u gin się meldować proszę i napisać co i jak, ja tu czekam na wieści

Qanchita, gratulacje własnego kąta!!!! Nie ma jak na swoim! Mieszkanko czy domek jakiś? Gdzie będziecie mieszkać?

DZIEWCZYNKI CHCĘ NA PIERWSZEJ STRONIE WĄTKU UMIEŚCIĆ WASZ NICK, TERMIN PORODU I PŁEĆ DZIECKA I IMIĘ WYBRANE DLA BOBASA, WIĘC PODAJCIE TE WSZYSTKIE DANE DLA PRZYPOMNIENIA PROSZĘ, A JA WPISZĘ OK???

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 gru 2009, 16:52

witam!!!

my wlasnie wrocilismy z miasta odebralam paczke z pracy w zeszlym roku byla lepsza ale lepsze to niz nic no i jeszcze maja byc talony do apteki.

hormiga, no nie wiem czy mnie wpiszesz bo mam termin na 4 kwietnia ale jak cos to u nas bedzie Zuzanna

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 gru 2009, 18:45

ja juz po wizycie
wszystko gra i huczy
mała waży juz 800gr i nadal jest dziewczynką
termin an 27 marca ma miec na imei Maja Stefania

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 gru 2009, 19:27

jagodka24, to super ze wszystko ok. ja ide do lekarza jutro:)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 gru 2009, 19:33

jagodka24, super wieści, duża już Majeczka :ico_brawa_01:
hormiga, no faktycznie przygody mało ciekawe i dużo mówiące o kulturze ludzkiej :ico_zly:
Qanchita, no nareszcie na swoim, cudnie :ico_brawa_01: Gratulacje!!!!
zborra, jak tam wizyta????

Hormiga moje dane
riterka 28.02.2010 dziewczynka Lena

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość