Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 gru 2009, 21:48

inia- oj są, a zresztą sam sprzęt nie wystarczy trzeba umieć go użyć. Mam nadzieje, że z niunią będzie wszystko dobrze, i tak jestem w szoku, że nie zrobili jej od razu cesarki, większość lekarzy przy bliźniakach właśnie na takie rozwiązanie się decyduje bo często jest tak, że jak zmniejszy się ciśnienie w m
Macicy po wyjściu pierwszego bliźniaka to drugi się obraca tak, że nie może wyjść.

Ciekawa jestem jak tam meg???

Ja jutro idę na 9.30 na to ktg, ale to raczej tak rutynowo bo nie wierzę, żeby mi się coś do jutra rozkręciło.

[ Dodano: 2009-12-16, 21:01 ]
rybka- owszem ładnie igły trzymają, ale moim zdaniem nie pachną tak jak świerki, moi rodzice zawsze mają jodłę, a my jednak obstajemy przy świerku, zresztą ja i tak rozbieram na trzech króli bo więcej żywej nie ma co trzymać żywej.

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

16 gru 2009, 22:19

Meg narazie się nie odzywała , ale jak tylko coś napisze od razu dam Wam znać .

My też będziemy kupować żywą choinkę , tylko albo w Wigilię albo dzień wcześniej . :-)
Bo teraz to jeszcze za wcześnie no i chciałabym zrobić pierniczki i powiesić na choince ale zobaczymy czy Mi się uda :-D Bo Ja anty talent do pieczenia słodkości , a bardzo żałuję .

Normalnie ,żeby w tych czasach w szpitalu nie było inkubatora :ico_puknij:

Mi dzisiaj powoli zaczął odchodzić czop ale tak delikatnie , no i częstsze bóle jakby miesiączkowe . A ktg mam w sobotę o 11-00 :-)
anetka , powodzenia w karmieniu :-)

Spokojnej nocki życzę i przyjemnej :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 gru 2009, 22:51

monika to może ro soboty już urodzisz:) trzymam kciuki. Ja uwielbiam pichcić i piec, polecam stronę www.mojewypieki.blox.pl
Tylko teraz ciężko mi długo stać w kuchni ale mam ochotę jutro zrobić biscotti:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 gru 2009, 23:37

Pruedence, pachna ladnie i wystarczy :ico_oczko:

Monika 25, czop z krwia??

Dziewczyny ja jakas nie taka jestem,bo zaczelam sie panicznie bac porodu,nie wiem czemu ale mi sie moj przypomnial i te mysli,ktore w glowie sie rodzily podczas rozwierania i sie boje :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Do tego czuje,ze mnie przeziebienie lapie,a z dobrych nowin,to niespodziewanie zadzwonila kuzynka meza,ze ma dla Zuzki kilka siatek ubranek po corci kolezanki,ktora ma juz pol roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

17 gru 2009, 11:11

Cześć , dzisiaj już 17 grudnia , i już połowa grudnia zleciała , u Nas w Warszawie , śliczna pogoda , biało i śnieg cały czas pada , no i zimno . Fajnie w taką pogodę urodzić i wychodzić ze szpitala z dzidziusiem :-D

Rybka , ten czop to podobny do tego co Ty opisywałaś , też biały ,bez krwi , gdybyście wcześniej nie pisały , że tak może wyglądać czop , to pewnie nie zorientowałabym się , że to jest to .

Dzisiaj słaba noc za mną , prawie nie spałam , brzuch mnie bolał , a poza tym tak jakoś ciężko Mi było , myślałam nawet , że może to już to , ale jednak nie :ico_noniewiem:

Meg nadal się nie odzywała .

Inia1985 , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 40 tydzień , no już lada dzień tez będziesz tulić swoją malutką córeczkę .

Pruedence :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 38 tydzień .

A ja stawiam :ico_tort: za 39 tydzień .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 gru 2009, 11:16

Monika 25, yhy,no to czekamy dalej na taki z krwia,ale wcale nie musi sie pojawic.Moja siostra dostala rozwolnienie rano i do wieczora ja czyscilo,a potem poszla i urodzila.O czopie nie ma pojecia jak wyglada,kazdy czlowiek inaczej :ico_oczko:
No i zazdroszcze sniegu,u nas lezy ale nie przybywa :ico_noniewiem:

Gratuluje 39 tygodnia :ico_brawa_01:


Inia - rodzimy dzis??? :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 gru 2009, 11:32

mnie cos zaczelo niepokoic ze ten brzuch mam non stop twardy :ico_noniewiem: skora mnie boli bo strasznie naciagnieta :ico_olaboga: ja nie wiem jak ja mam jeszcze te 2 tyg w ciazy chodzic :ico_noniewiem:
u nas mroz -9 stopni ale sniegu to tam pare platkow gdzie niegdzie. zreszta i tak do swiat sie rozplynie :ico_noniewiem:
kurcze mam nadzieje ze pojda te kolczyki, tak sie nastawilam a tu na razie nikle zainteresowanie :ico_placzek: poradzcie gdzie mozna jeszcze sie z nimi zareklamowac? allegro odpada bo tam za duza konkurencja i oplaty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 gru 2009, 12:30

Hejka :ico_ciezarowka:

We Wrocławiu lekko pruszy, ale jakichś rewelacji nie ma. Za to w moich rejonach już 15 cm śniegu leży i ciągle mocno pada :-) Tak bym chciała już jechać z Małą na święta do rodziców, no ale jak widać nie można mieć wszystkiego :ico_oczko:

Kuzynka rzeczywiście malutkie ma te córeczki. Dziwi mnie też taka duża rozbieżność między nimi. Jak rodziła pierwszego synka 7 lat temu, to też ważył zaledwie 2400, a urodził się w 39 tc, więc to chyba taka jej uroda, że kruszynki rodzi. Teraz mi trochę głupio, że moją pierwszą reakcją na wiadomość, że urodziła była zazdrość... Oby z Hanią było wszystko dobrze :ico_sorki:

Monika 25, gratki za skończony 39 tydzień :ico_brawa_01: Z tego co piszesz, to możliwe, że przepuszczę Cię w kolejce :ico_oczko:
Inia - rodzimy dzis??? :ico_oczko:
kurcze, nawet nie wiesz jakbym chciała :-D Mała ma jeszcze szanse, choć z godziny na godzinę maleją :ico_noniewiem:

Co do symptomów porodu, to tak jak Rybka pisze, u każdej kobiety może być trochę inaczej :-)

dorotaczekolada, nie mam pojęcia co Ci poradzić, ja jestem słaba w sprzedawaniu czegokolwiek :ico_noniewiem:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

17 gru 2009, 13:08

Inia , mam nadzieję ,że jednak mnie nie przepuścisz w tej kolejce, i będziesz pierwsza bo twój czas już nadszedł , żeby urodzić , a Ja jednak mam jeszcze tydzień . A podobno dla dzieci to nie jest za dobrze jak są przenoszone , a widać , że Nasze grudniowe , to się tak nie spieszą :-)

dorotaczekolada , szczerze to chyba na allegro najszybciej można sprzedać takie kolczyki , bo nic innego nie przychodzi Mi do głowy . Zawsze warto spróbować .

Dzisiaj dalej sprzątam , chyba już ze cztery razy ogarnęłam mieszkanie na święta i jakoś nic nie pomaga w przyspieszeniu :ico_zly: Mój mąż jak usłyszał ,że córeczka jest tak niziutko to nawet nie chce słyszeć o przyjemnościach wieczornych :ico_haha_01:
:ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 gru 2009, 13:40

Monika 25, oj nie spieszą :ico_oczko: A mnie się dzisiaj śniło, że urodziłam... synka :ico_szoking: Ciekawe jak mąż by zareagował :-D U mnie też sprzątanie nie pomaga... nic nie pomaga. Dziś pojadę opróżnić skrzynkę i ambitnie na 8 piętro wrócę po schodach :ico_oczko: Może poskutkuje :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość