NICOLA_1985

17 gru 2009, 13:56

hej laski
my z Karolka po rehabilitacjach i jutro tez jeszcze mamy :-D to dobrze ze w tym tygodniu sie tak złozyło ze ma codziennie - w zasadzie powinna miec cały czas codziennie :ico_noniewiem:

śniegu u nas po uszy, odsnieżałam samochód chyba z 15 minut :ico_oczko:

Julie przykro mi, ze Twoje przeczucie się sprawdziło.. no ale to dowodzi tylko temu , ze matka ma naprawde trafna intuicję! jak mi lekarz powiedział , ze być może czeka mnie zabig to od razu powiedziałam ze ja sie na zaden zabieg nie zgadzam bo moje dziecko na pewno żyje i tez miałam racje - po prostu przeczucie.
a to ze juz Ci brakło łez... wierze Ci, ja chyba tez juz bym nie miała siły.. staram sie postawic w Twojej sytuacji ale wiadomo , ze jak sie tego nie przezyje to tak na prawde nie można wiedziec co sie czuje w takim momencie.
nawet kamien spadł mi z serca jak przeczytalam twojego posta, ze :
moze pomyslicie ze zwariowalam ale jakos nawet mi nieszkoda-zeszlym razem chyba wylaalm juz wszystkie lzy i na ten raz niestarczylo :ico_noniewiem: zreszta niespodziewalam sie zajsc tak szybko w ciaze i chyba od poczatku przygotowalam sie na taki koniec :ico_puknij:
- bo to oznacza ze sie nie załamiesz i jak nazbierasz sił to bedziesz walczyc dalej.
ja wcale nie uwazam ze zwariowalas - w takiej sytuacji masz prawo do najbardziej skrajnych uczuć i zadna Twoja reakcja nie powinna nikogo zdziwić.
ja trzymam kciuki za Ciebie, zebys się doczekała maluszka - i wtedy mam nadzieje ze twoje przeczucie bedzie pozytywne!

aga najwazniejsze ze juz dokładnie wiesz co Ci jest i ze to mozna wyleczyc - trafiłaś na bardzo fajnego lekarza :ico_sorki: stosuje sie do jego zaleceń to na pewno wszystko pójdzie dobrze i urodzisz zdrowego dzidziusia :-)

mmarta81, ja codziennie spie do 9 rano :-D moja Karolina to taki spioch jak ja więc sie zgrałyśmy :-D oby druga dzidzia tez poszła po mamusi :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 gru 2009, 14:09

NICOLA_22, może go nawet znasz,albo słyszałas o nim to dr.n.med.Marek Różalski
NICOLA_22, u mnie też pełno śniegu :ico_olaboga:

NICOLA_1985

17 gru 2009, 14:32

nie nie znam i nie słyszałam, ja znam tylko Gawła, Mencla, Niewiem, Rogoszewskiego, Gilgurowskiego, Kopra, i jego zastepce bo Koper to ordynator w Żorach w szpitalu ale zastepcy jakos nazwisko mi umkneło.. zreszta nie bardzo go lubie nawet.. jeszcze znam paru lekarzy ale tez jakos nazwiska mi tak czesm sie zapominaja ale Różalskiego na pewno nie znam. a on przyjmuje w szpitalu?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 gru 2009, 14:34

NICOLA_22, tak ale w Rydułtowach,a nie w Raciborzu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 gru 2009, 18:07

Martalka no ja jak bedzie wszystko ok to pewnie wyjde na nastepny dzien ze szpitala bo nie mam nikogo do malej :ico_noniewiem: i zaraz bede sie musiala do roboty zabrac :ico_noniewiem: wiec zabardzo nie wypoczne...dobrze ze marcin bedzie mial 2 tygodnie wolnego bo przez te pierwsze 2 tyg pomoc sie przyda :ico_sorki:
aga216, dobrze ze lekarz znalazl przyczyne :ico_sorki: teraz juz tylko moze byc lepiej :-)
NICOLA_22, jak ja Ci zazdroszcze tego spania do 9 :ico_brawa_01: moze chociaz moje 2 dziecko bedzie leniuszkiem :-D
a ja dzis bylam troche prezentow uoic na spacerku z mala i tak dzien zlecial :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 gru 2009, 18:23

Jak to nie masy nikogo mmarta? A tatuś? :ico_haha_01:
U mnie tatuś zostanie z dwójeczką :ico_brawa_01: Ostra przeprawa :)

aga, Bardzo się cieszę, że taki rzeczowy, konkretny lekarz się trafił :ico_brawa_01: Teraz czekamy do marca, a potem zaciskamy kciuki, tak? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 gru 2009, 19:47

Martalka, oj boje sie co to bedzie jak on z nia zostanie :ico_olaboga:
Iga i tak bedzie za mna caly czas plakac :ico_noniewiem: wiec bedzie mi sie do domu spieszylo :ico_noniewiem:
ale polzalabym ze 3 dni :-D
mam nadzieje ze cesarka mnie nie spotka bo bym sie zalamala jak po cesarce bym miala sie zajmowac dzieciakami i domem :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 gru 2009, 20:47

martalka my w aberdeen mieszkamy :)
oczywiscie tu twierdza ze wszystko w porzadku :ico_puknij: a ja poczekam do marca i wtedy zbadam sie w polsce i dopiero potem postanowie co dalej :ico_noniewiem
nicola dziekuje bardzo za twojego posta , a dopoki sie zyje zawsze jest nadzieja

NICOLA_1985

17 gru 2009, 23:00

NICOLA_22, tak ale w Rydułtowach,a nie w Raciborzu :ico_oczko:
nie to na pewno nie znam, ja nigdy nie bylam w szpitalu w Rydułtowach, tylko Żory
NICOLA_22, jak ja Ci zazdroszcze tego spania do 9 :ico_brawa_01: moze chociaz moje 2 dziecko bedzie leniuszkiem :-D
ale wiesz.. sa tez minusy tego ze tak pozno wstajemy... zdaza nam sie czasem np. spóźnic na rehabilitacje na 10.00 rano albo ledwo co wstaniesz zjesz sniadanie a tu juz południe.. i trzeba sie brac za obiad i sprzatanie... a pozniej wraca maż do domu i zajmuje kompa i dlatego czesto mnie nie ma na forum.. a jakbym wstawała np. o 7.00 rano no to miałabym nawet kilka godzinek na to zeby troche pobuszowac naobcasach :ico_oczko:
mam nadzieje ze cesarka mnie nie spotka bo bym sie zalamala jak po cesarce bym miala sie zajmowac dzieciakami i domem
mnie to czeka tylko ze ja jestem w takiej dobrej sytuacji ze jak nie mama to tesciowa.. zawsze sie ktos zajmie Karoliną czy oseskiem zebym ja mogła odpoczac.. ale jak tylko wroce do sprawnosci to bede sie starała dawac rade sama, wy umiecie to ja też! :-)
nicola dziekuje bardzo za twojego posta , a dopoki sie zyje zawsze jest nadzieja
nie masz za co dziekowac napisałam to co mysle chciałam zebys wiedziała ze mozesz na nas liczyc i nikt cie nie bedzie oceniał pod katem ilosci wylanych łez, wszystkie wiemy ze na swoj sposob cierpisz po stracie malenstwa ale trzymamy kciuki zebys myslala pozytywnie nie załamywała sie zbierała siły i walczyła dalej.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 gru 2009, 23:01

martalka my w aberdeen mieszkamy :)
oczywiscie tu twierdza ze wszystko w porzadku :ico_puknij: a ja poczekam do marca i wtedy zbadam sie w polsce i dopiero potem postanowie co dalej :ico_noniewiem
Dokładnie to samo zrobiłabym na twoim miejscu.

O w Aberdeen nie byłam, nie dotarłam :) Ja byłam w okolicach Edynburga, a właściwie blisko Stirling. Podobało mi się tam bardzo, i nawet lato było upalne :ico_haha_01: i nie lało za często. A rodzinkę moją chcę zaciągnąć do Szkocji. :-D Musowo.
A Tobie jak tam się żyje?

[ Dodano: 2009-12-17, 22:02 ]
mmarta, no to masz spokojnie czas, żeby ciut Igusię odpępowić :) Będzie to o tyle przydatne potem, że kolejny potomek nie będzie od razu "złodziejem mamy"

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość