Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 gru 2009, 18:28

A jak twoja mała chce wstawać??? do siadania???
no wlasnie wyglada to przezabawnie otoz jak lezy na pleckach to podnosi glowke bardzo wysoko razem z plecami no ale to nic nie daje wiec podnosi jeszcze nozki zeby sobie pomoc i w tedy ma glowe i nogi w gorze a lezy tylko na pupie, natomiast jak lezy cos kolo niej co moze zlapac to trzyma sie raczka i sie chce podnosic - mowie jej ze najpierw niech sie nauczy przywracac na boczek no ale ona mnie nie slucha maz mowi ze ona brzuszko robi heheheheh
A no i jak ja trzymam np za raczki i lezy na plecach i ja jej nie ciagne to ona sama sie przyciaga i juz prawie siedzi - troszke zaszybko no ale co zrobie jak chce niech cwiczy heheheh

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 gru 2009, 23:46

0 jak dziś tu puściutko chyba wszystkie mamy zajeły się przygotowaniami do świąt :-D
magduś81, - chłopaki chcą poprostu rosnąć i tyle napewno niebędą grubaskami :-) widocznie mają apetyt i już Ida obecnie waży prawie 5kg i mierzy 56 cm no może już ciut dłuższa :ico_haha_01: raczej w normie u was wszystko - jedynie to to że będziesz miała co dźwigać :-D
Sabcia, to z Nikol silna dziewczynka bo Iduś ma 5 miechów i teraz dopiero zaczeła takie akrobacje :-) a wystarczy że ma się czego chwycić i siup ciągnie się do siadu a z obracaniem na boki to słabo sobie radzi :ico_noniewiem:
Nic uciekam spać bo dziś dzień pełen wrażeń Niki była aniołem na jasełkach :-D ślicznie śpiewała i tańczyła jej debiut :ico_haha_01: padam na twarz do jutra :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 gru 2009, 11:13

Dzień doberek :-D
rzeczywiście straszne tu pustki ostatnio, ale nie dziwię się, bo sama wiem jak ja często tu zaglądam :ico_wstydzioch:
Edulita na pewno jesteś dumna z debiutu Nikolki :ico_brawa_01: czekamy na jakieś fotki z jasełek, na pewno była pięknym aniołkiem :-)

Zosia chyba przekonuje się do nutramigenu (1,5 tygodnia męczarni), bo wczoraj od 22-ej domagała się butli co godzinkę...nadrabia te kilka dni niezbyt obfitego jedzenia :ico_oczko: nawet nie musiałam za bardoz dosładzać.
Dziś mamy wizytę u okulisty (badanie po fototerapii) i później idę do pediatry po receptę na kolejne puszki nutramigenu i z wynikami z moczu, choć z tego co widzę, to są w porządku :-) . Ciekawa jestem ile to moja Zosia przytyła, ale pewnie mało, bo mało ostatnio jadła.
U nas zima na całego, śniegu napadała cała masa...aby do wiosny...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 gru 2009, 11:30

Witam!!!!
u was sniegu napadalo a ja tak bym chciala miec bialo przed domem, wczoraj troszke sypalo u nas ale dzis juz jest czarno :( a ja kocham snieg i tak bardzo za nim tesknie .......
ok spadam bo mala na papu wstala :)
ale spacerek mamy juz za soba

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 gru 2009, 12:33

Witam :ico_haha_02: U mnie też troche śnigu spadło. Moja córeczka juz troche sobie gawedzi. Tez juz patrzy na karuzele. Wazy juz 5270kg i dalej duzo je. Zaczyna brac juz raczki do buzi coraz czesciej.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 gru 2009, 15:09

No co do wagi to może ja się jutro dowiem ile Wiktoria przybrała ostatnio bo idę do pediatry na szczepienie i przy okazji powiem mu aby zobaczył co za krostki małej zrobiły się na buzi nie są czerwone ani jakieś ropne tylko takie małe krosteczki które czuć pod palcami.
Sabcia, to dawaj do nas do Polski bo tutaj śniegu coraz więcej i na dodatek non stop pada.
Magda33, no to super że Zosia już się przyzwyczaiła to tego mleczka :ico_brawa_01: dla niej ;-)
edulita, mam nadzieję że jakieś zdjęcia Nikoli robiłaś i się pochwalisz swoim aniołkiem ;-)
Prosimy oczywiście z Wiki o głosiki:
http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/8297
ramonka, zagłosowane ;-)
magduś81, nie jesteś jedyna co nie lubi zimy ja też wolę o wiele bardziej wiosnę bo nie trzeba się tak ciepło na cebulkę ubierać.
Wiecie co jestem w szoku moja Wiki to normalnie rośnie jak na drożdżach bo już wyrosła z rozmiaru 62 i teraz 68 muszę kupić bo się wszystko pokończyło. I kolejny wydatek :-/ no ale cóż życie się mówi a dzieciaczki rosną jak na drożdżach ;-)
Dobra kobietki idę trochę porobić w domku bo młoda śpi a coś ostatnio to mało śpi w ciągu dnia ale w nocy to śpi jak na razie dobrze budzi się tylko raz na karmienie ok 4-5 rano i potem dopiero ok 8-9 więc prawie całą noc przesypia.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 gru 2009, 15:20

bigottka to dobrze ze w nocy spi , moja Juleczka dzis 7 godzin spala w nocy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 gru 2009, 15:53

bigottka, no to ladnie rosnie nasza kluseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Skocz do jakiegos lumpka i zobaczysz,ze za grosze fajne ubranka wypatrzysz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 gru 2009, 18:16

iw_rybka, no ja właśnie na allegro okazje wyszukuje ;-) i powiem szczerze fajne ciuszki i tanio można znaleźć aż w szoku jestem. Nie mam kiedy po lumpkach chodzić bo z młodą wychodzę jedynie jak P. jest w domu.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 gru 2009, 19:51

moja mala jak narazie to mi tylko z dwoch par spiochow wyrosla - ona jakas taka drobniutka jest taka mala myszka - moj synek jakis wiekszy byl w 6 tyg hehehe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości