Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 gru 2009, 08:43

hej kochane :-)
ja dzis wcześniej bo Marcin odwoził jagę do przedszkola i musiałam się wyskrabać z łóżka, żeby ją jeszcze przygotoewać, bo dzis Wigilia :-)
aaa...ale wczoraj numer wyszedł. siedze w domku niczego nie swiadoma, od razu dzwoni o 14.45 przedszkolanka czy będe na przedstawieniu dla dzieci o 15.oo :ico_szoking: a ja nic o nim nie wiem bo nie pamiętam kiedy osobiscie byłam w przedszkolu a ani Marcin ani moja mama nie przeczytali tablicy ogłoszeń tym bardziej nie pofatygowali się na rozmowę z przedszkolanką :ico_zly: i miałam 15 min. na wyszykowanie się, zamówienie taksówki i dojechanie :ico_noniewiem: (samochód mam popsuty-alternator). Byłam na miejscu 15,05 i na wiekszosć sie na szczęście załapałam :-)
Pani bardzo Jagódke chwaliła bo dzieci cały zeszły tydzień się przygotowywały a Jaga dopieor od srody w przedszkolu po chorobie więc wierszyki i piosenki miała super opanowane ale z układem choreograficznym gorzej :-D zreszta jej to nie przeszkadzało bo wyszła z niej straszna indywidualistka - wszytskie dzieci tańczą w kółeczko, ona owszem, tańczy, ale podchodzi do chłopca, bierze go za ręce i tworzy własne dwuosobowe kółeczko :ico_brawa_01: pani każe sie kłaniać a Jaga wychodzi przed szereg i do jakiejś ektóregoś z rdoziców robi filmowy usmeich i ukłon :-D ja nawet nie wiedziałam, że ona ma aż takie predyspozycje sceniczne :ico_haha_01: z fotkami było cieżko z tym moim aparatem, ale pokażę wam moment przechwycenia lubego we własny układ taneczny :-D

Obrazek

a teraz kawusia :-)

[ Dodano: 2009-12-18, 07:47 ]
i jesczze jedno - wszyscy w kółeczku, Jaga oczywiscie w nim :ico_noniewiem: :-D

Obrazek

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 gru 2009, 09:33

witajcie
Ewuś fajne zdj :D śliczna Jagusia w tej koronie ;-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 gru 2009, 10:00

harbaciana a Ty kochana pisz co u Ciebie :ico_sorki:
lezysz pokornie placuszkiem? plamienie się utzrymuje w takim samym nasileniu?

no i humorek jak, hm? mężuś przy boku czy znowu wyjechał?

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 gru 2009, 10:32

dzien dobry kochane :-) ja juz mam wolne i nudze sie troszke w domku
eve.ok, super foteczki, mala indywidualistka Ci rosnie :-D
herbaciana, jak sie czujesz kochana?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 gru 2009, 10:37

helen a jaka u wa spogoda, hm? wypoczywaj kochana, wypoczywaj, bo już niedużo zostało do godizny zerowej :-D a Ty powiedz - w końcu płec sie ujawniła? czy przeoczyłam? :ico_noniewiem:


a do mnie dzwoniła mam, zaraz sie zjawi i pdlecimy razem do maista na zakupy-niedobitki został mi dla Marcina (jak zawsze najbardziej problematyczny) i dla mamuśki własnie :-)
u nas tearz -9 st., jakosik dam radę dobrze, ze na arzie tylko 7 kg przytyłam bo sie mieszczę w swoja kurteczką cieplusią ulubioną a ona wąska z zasady bo w płaszczu na bieganie niewygodnie - pod tymw zględem, odzieżowym ciaża latem dogodniejsza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 gru 2009, 10:46

eve.ok, u nas -3 do -4 stopni i snieg spadl :ico_szoking: a tu to raczej deszcz ciagle pada, o snieg ciezko...
a co do plci, to juz kiedys pisalam, ze na 85% dziewczynka... ciekawe, czy sie sprawdzi :ico_noniewiem:
udanych zakupow z mama :-) ja zaraz uciekam pod prysznic...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 gru 2009, 12:26

u nas mróz straszny,wymarznęłam jak cholera :ico_szoking: teraz grzeję się przy gorącej herbatce :-)
Eve twoja córcia to mała artystka :ico_brawa_01:
herbaciana co słychać u was?
helen ciesz się wolnością,bo potem będziesz strasznie zabiegana przy dzieciaczku.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 gru 2009, 14:10

ja juz wróciłam z zakupów i zmarzłam strasznie :ico_zly: też sie grzeję przy :ico_kawa: :-)
ale przynajmniej wszystkie prezenty zrobione i dopięte :ico_brawa_01: jeszcze pakowania i tą część świąt mam opanowaną :-D
ale Tymek osttanio pzrechodzi samego siebie :ico_olaboga: Jaga jak była ułożona głowkoowo to głownie nogi pod zebra wpychała i czasami głowką na pęcherz nacisnęła, ale Tymek przez to ułozenie meidnicowe nie dosć, że po kręgosłupie wali ile wlezie to jeszcze wnetrznosci rozstawia po kątach :ico_noniewiem: poki siedze jest ok, ale w tym mieście dzisiaj to czasami musiałam stawać nagle albo miałam ochote syczec z bólu bo akurat trafił w watrobę czy inną śledzionę :ico_noniewiem: nie mówiąc o tym że od kilku tygodni średnio 3-5 razy dziennie czkawka go bierze na jakieś 10-15 minut :-D ale to już przyjemniejsze :ico_haha_01:

karmelka a jak U Ciebie samopoczucie? :-)

herbaciana
widać przykłądnie leży, skoro sie nie pojawia. i dobrze :ico_sorki: ale napisz chociaż czasem sms-ka co u ciebie :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 gru 2009, 14:30

leże Ewuś jak mój pan i władca ginek kazał.ale nic to nie skutkuje.mimo odpoczynku znów mam krwawienie.dzwoniliśmy do lekarza i jutro z rana spakowana mam przyjechać do kliniki.święta pewnie spedze w szpitalu...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 gru 2009, 14:34

herbaciana kochana...trzymaj się dzielnie..święta swiętami, jeszcze do nich tydzień, moze Cię urlopują. A lepiej, ze bedziesz pod stałą obserwacją :ico_sorki:
ściskam mocno kciuki i...musi byc dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość