Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 gru 2009, 22:52

ehh dziewczyny mąż poszedł na dół, samochód doprowadzić do porządku a ja nie mogę przestać myśleć skąt ta tachykardia u mojego synka :ico_noniewiem:
ehh może coś obejrzę zajmę czymś głowę :ico_noniewiem:

Jutro mam spotkanie z położną a w poniedziałek wizytę u ginekologa i to ktg w szpitalu. Najgorsze że jak pytam lekarzy skąd to po co i dlaczego to tylko wzruszają ramionami mówiąc że przyczyn może być tysiące :ico_olaboga:
ale skoro inne badania w normie to znaczy że jest ok.
Dobrze że mały rozrabia w brzuchu, jest wtedy jakoś tak przyjemnie i lżej.
Położna powiedziała , żebym jak najwięcej chodziła
dziewczynom w szpitalu też tak mówili i łaziły po korytarzu.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2009, 01:11

anusiek, nie mysl tyle o tym,bedzie dobrze,juz tak malo nam zostalo :ico_sorki:

Monika 25, no mi lekarz zalecal 3xS - schody,spacer i sex :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

20 gru 2009, 12:12

no mi lekarz zalecal 3xS - schody,spacer i sex
hihi no ciekawe czy to coś by dało. Ja też mam dziś parę spraw do załatwienia także pobiegam sobie :)

nie mogę się doczekać ubierania choinki!

miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 gru 2009, 13:21

Tak czytam o tym chodzeniu i się uśmiecham pod nosem :-D To samo nam lekarz powiedział. Więc we 3 :ico_ciezarowka: po terminie poszłyśmy na schody. Kupa śmiechu, zrobiłyśmy kilka rundek - schodziłyśmy z 6 piętra na parter i wracałyśmy windą i tak w kółko. Ludzie się z nas śmiali :-D Jeden raz byłyśmy już tak zdesperowane, że weszłyśmy na te 6 piętro tymi schodami :ico_puknij: Dodatkowo spacery po korytarzu. To było w niedzielę. W poniedziałek rano miałyśmy takie silne bóle - ale łydek, a nie porodowe ;-) Ostatecznie - ja niby najbardziej "zaawansowana", bo 3 tygodnie chodziłam bez szyjki i z 2 cm rozwarcia po tym łażeniu na ktg zanotowałam jeden skurcz na poziomie 40. Gdzie w piątek zdarzały się nawet 70 :ico_olaboga: Jedna z koleżanek rzeczywiście urodziła w poniedziałek wieczorem, ale chodzenie nie miało chyba tu nic do rzeczy. Mnie wzięli we wtorek na oxy, a ostatnia koleżanka miała w środę cesarkę. Tak sobie potem żartowałyśmy, że się nad nami lekarze zlitowali, gdy widzieli z jaką desperacją śmigamy po schodach :ico_haha_01:

Tej nocy przegrałam walkę z Justynką. Od 18 do 22 siedziała z krótkimi przerwami na cycu. Nie chciała spać, cały czas po odstawieniu płakała. Nic nie pomagało, ani tulenie, ani kąpiel, ani kołysanie :ico_olaboga: Wreszcie po 23 zdesperowani daliśmy jej butle (ale tylko 30 ml), bo u mnie już pokarmu nie było :ico_noniewiem: Po tej butli spała całą noc :ico_szoking: wstała dopiero o 7 rano. Ja byłam tak wymęczona, że słaniałam sie na nogach, bo cały dzień był podobny - godzina snu, 2 godziny karmienia. Oczywiście z przemęczenia w nocy spać nie mogłam, poza tym głupie myśli mi po głowie chodziły, ze to moja wina :ico_puknij: Ehh ciężko jest być matką...

Co do przygotowań świątecznych, to my ubieramy choinkę w poniedziałek :ico_brawa_01: Już się nie mogę doczekać, strasznie lubię świąteczny klimat.

anusiek, położna nam mówiła, że gdy wody odejdą powinno się iść do szpitala tak w ciągu 2 godzin, na wszelki wypadek. Choć jak widać w przypadku Inii to by się nie sprawdziło.

Monika 25, trzymam kciuki by coś się ruszyło z tą szyjką :-)
Preudence , :ico_szoking: rzeczywiście zaszalałyście z tymi pierogami :-D
iw_rybka, tak, Grudzień to zdecydowanie babski miesiąc będzie :ico_oczko: Dobrze, że Anusiek i Preudence mają synków pod serduszkiem :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 gru 2009, 14:05

hej dziewczyny...
ja dzis jak zwykle niewyspana...spie kolo kaloryfera ktory moj ojciec non stop wlaczal :ico_zly: mowilam mu ze duszno i goraco,wylaczalam,a ten swoje :ico_puknij: ehh...na dodatek Mati wyspal sie juz o 5.30 :ico_olaboga: wzielam go do siebie do lozka,polezelismy godzinke ale o spaniu juz nie bylo mowy... :ico_olaboga:
od rana boli mnie brzuch. zaczynam miec stresa ze to cos sie zaczyna :ico_noniewiem: na wszelki wypadek przepakowalam torbe do szpitala i jeszcze przejrzalam wszystkie rzeczy Lenki tu w domu..
nie chce teraz rodzic...od kilku dni meczy mnie kaszel a dzis jest jeszcze gorzej :ico_placzek:
w razie gdyby jednak cos tam sie ruszylo to potem moj maz was powiadomi na forum :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2009, 15:14

anusiek, z Andrzejkiem nie skutkowalo :ico_wstydzioch:
W poniedziałek rano miałyśmy takie silne bóle - ale łydek, a nie porodowe ;-)
- :-D :-D :-D
Ehh ciężko jest być matką...
-nie martw sie,przez tez stresy mleczko tez moglo slabiej nabierac,jak bedziesz mala przystawiac,to i mleczko bedzie :ico_oczko:

dorotaczekolada, o kurcze,to czekamy na wiesci.

Ja wczoraj mialam znowu co weekendowa porcje regularnych skurczy,oczywiscie przeszlo jak zasnelam.Zauwazylam,ze co weekend mam taka akcje,wiec chyba w jakis weekend urodze :-D

[ Dodano: 2009-12-20, 14:15 ]
a Preudence i Monia dzis listy obecnosci nie podpisaly :ico_szoking:

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

20 gru 2009, 16:01

Jestem jestem nadal nic się nie wydarzyło , dzisiaj ciąg dalszy zakupów świątecznych
No i właśnie przygotowałam ciasto na pierniczki wydaje Mi się , że dobra konsystencja :-D No ale zobaczymy , po upieczeniu co z tego będzie :-)
Cały czas mam jakiś twardy brzuch ale to może dlatego , że jestem od rana na nogach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2009, 16:23

Monika 25, ja tez miewam taki twardy brzuch,zwlaszcza po sprzataniu,spacerze,no i obowiazkowo w nocy :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 gru 2009, 19:53

a ja nadal mam skurcze...na razie nieregularne :ico_noniewiem: zobaczymy czy sie zacznie czy uspokoi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2009, 20:16

dorotaczekolada, :ico_szoking: :ico_sorki: :-D

A gdzie Preudence?????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość