Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 sty 2010, 17:58

witam z domku

dzisiaj w pracy mialam taki burdel (zastepowala mnie jedna Pani z mojego wydzialu), ze myslalam, ze nie doprowadze tego wszystkiego do porzadku - musze powiedziec swojemu kierownikowi, ze to ostatni raz, kiedy Ona mnie zastepuje!!!!... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

nastepnym razem wole sama przyjechac do pracy i miec wszystko porzadnie zrobione, niz potem przez caly dzien sprawdzac czy wszystko jest ok, naprawiac bledy i przeprowadzac sledztwa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

SHOO - zgadzam sie - dziewczyna z Kazachstanu - super laska!!! Ja bardzo lubie Azjatki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

MARGARITA - filmik super, oboje z Panem sie usmialismy z tego rzutu Majki sokiem do koszyka... ma dziewczyna krzepe... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do "nie nie nie" - kilka tygodni temu wstawialam Wam filmik jak Zuzia mowi "nie", macha wtedy glowa i raczka... Teraz jest pora na "Taaak", a jeszcze jak Jej mowie, zeby powiedziala "dziekuje", to cos sobie tam mruczy pod nosem i kiwa glowa - sprobuje Wam nagrac tez :)

SHOO - jak sie podobaly prezenty Adrianowi?? Zadowolony??

Ja zmykam jesc obiadek, paaaaa...

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 sty 2010, 18:40

Ja tylko sie przywitam bo jak zwykle w biegu :( Filmiki super :D zuzia tanczy podobnie do Niny
A Maja z zakupami rozwala ;)
Zdjecia cudne - pisalam Ci juz Gie ze jestes straszliwie fotogeniczna? MASAKRA! Ja mam zawsze oczy w polowie zamkniete albo calkiem, buzi otwarta fuu

Ide rysowac w AutoCadzie jakis projekt podnosnika srubowego ;) fascynujace :D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 sty 2010, 19:05

no...zakupy zrobione,Emi juz po spaceerku...policzki czerwone,ze hejjj!

ale nam sie udalo...kumpela...(ta blondynka ze zdjec...)pracuje w skepie z firanami,tapetami etc.
robilismy u niej zakupy...policzyla 6,99 za metr :ico_olaboga:
kupilam nam i chlopcom...potem jeszcze wyczailam zarabiste zaslonki... :ico_brawa_01: za wszystko zaplacilam niecale 70 zl...

bylismy jeszcze w Jysk'u...kupilismy koldre za 60 zl...

nie pisalam Wam wczesniej,ale zamowilismy W KONCU łóżko pietrowe dla chlopakow...razem z materacami wyszlo 1,300 zł... :ico_brawa_01:
SHOO - zgadzam sie - dziewczyna z Kazachstanu - super laska!!! Ja bardzo lubie Azjatki
ja przy niej to monstrum :ico_noniewiem: :ico_placzek:
ale naprawde sympatyczna z niej dziewczyna...
wyszła za maz za Polaka...
opowiadai Nam ile mieli z tego powodu nieprzyjemnosci...
przez 5 lat nekali ich wiztyami....czy aby to napewno zyja ze soba...czy slub byl tylko na potrzeby obywatelstwa...ach.........dlugo by opowiadac...ale maja juz spokoj....maja synka,ktory ma 5 lat...bardzo sie kochaja....a On jest strasznie o Anie zazdrosny...

ok...tyle na teraz...wpadne pozniej i wkleje Wam obiecany filmik...;)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 sty 2010, 19:21

Zdjecia cudne - pisalam Ci juz Gie ze jestes straszliwie fotogeniczna? MASAKRA!
hhehheee, jestem taka fotogeniczna, ze az masakra :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:


zartuje :-D , dzieki... wiele osob juz mi to mowilo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Jak kolega na Sylwestra biegal za mna z aparatem i kazal przyjmowac rozne pozy, to slyszalam jak pan skomentowal innemu koledze, ze jestem do tego stworzona :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ide rysowac w AutoCadzie jakis projekt podnosnika srubowego ;) fascynujace :D
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: podziwiam...
zamowilismy W KONCU łóżko pietrowe dla chlopakow...razem z materacami wyszlo 1,300 zł...
super, chlopaki pewnie sie ciesza... musisz koniecznie wstawic zdjecie jak juz bedziecie mieli to lozko... czy juz sa klotnie ktory facet bedzie spal na gorze, a ktory na dole?? :-D :-D :-D
ja przy niej to monstrum
ja tez... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-01-04, 18:31 ]
hhehheee, YOANNA - specjalnie dla Ciebie - tez mam otwarta buzie i przymkniete oczy - nie jestem pewna, pewnie cos tu spiewalam :-D :-D :-D (a wygladam jakby byla ostrooo napruta :-D :-D :-D :-D )


Obrazek


zawsze to inaczej, jak czlowiek pozuje do zdjec (a wiekszosc z Sylwestra byla pozowana), wtedy mozna sie usmiechnac, albo zrobic odpowiednia mine - wtedy kazdy jest fotogeniczny :-D

kiedy zdjecie nie jest pozowane, to wyglada sie wlasnie najczesciej tak, jak Gie powyzej :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 sty 2010, 21:12


Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 sty 2010, 21:29

Jagna30, ależ mała jest slodziutka i taaaka kochana :-)
a w ogóle to witam :-)

to dzisiaj w pracy do 18, masakra, renament kończyliśmy, wyszło 2,5 tyś na minusie :ico_zly: , ja będę z tego musiała zapłaciś 22,5 % czyli jakieś niespełna 600zł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

nawet nie chce mi sie o tym pisać.

lecę papa

[ Dodano: 2010-01-04, 20:29 ]
dziekuję wam za miłe słowa :-)
moje kochane ...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 sty 2010, 21:42

ja wstawiam filmiki, ktore nagrywalam kilkanascie minut temu w lazience przed kapiela Zuzi - zawsze jak idziemy sie kapac, to stajemy z Mala przed lustrem i sobie gadamy - tym razem wzielam tez aparat :-D :-D :-D (Pan siedzi w piwnicy, bo robi cos przy swoich modelach, wiec nie mial nas kto nagrac i musialam to zrobic sama :ico_noniewiem: )


przy okazji macie szanse zobaczyc "I don't know" w wykonaniu Zuzi i to, jak prosze ja, zeby mnie pocalowala, a ona wtedy wystawia dziubek, a ja w ostatniej chwili nadstawiam policzek - Ona sie denerwuje i w koncu lapie mnie obiema raczkami za policzki i caluje w usta - zawsze to robi, uwielbiam to :-D :-D :-D

http://tinypic.com/player.php?v=nx1ipw&s=6

http://tinypic.com/player.php?v=24m9n45&s=6


i takie tam zdjęcie... w miare nowe:

Obrazek


JAGNA - teraz zabieram sie za ogladanie Twoich filmikow :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-01-04, 20:48 ]
JAGNA - super filmiki - Emilka rusza sie podobnie do Zuzi... zreszta... teraz jak moja mala uslyszala te piosenke (ktora takze bardzo lubi, a moj kolega-Japonka - jest w niej zakochany) tez zaczela dance'owac w kojcu, hhehheee...

PS. Emi jest baaaardzo podobna do swoich braci... :ico_olaboga:

MARGARITA - ale skad takie manko macie??????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 sty 2010, 22:22

Gie, Emi robila Zuzi pa-pa :-D

najbardziej podoba mi sie i don't know w wykonaniu Twojej cory :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 sty 2010, 22:27

Gie, Emi robila Zuzi pa-pa

hhehheee, ale dzieciaki by mialy raj, jakby sie tak wszystkie spotkaly :-D :-D :-D :-D
najbardziej podoba mi sie i don't know w wykonaniu Twojej cory
mnie tez to rozbraja... a dzisiaj nauczyla sie jeszcze mowic "nice..." :-D

[ Dodano: 2010-01-04, 21:41 ]
ooobra, ja zmykam sie kapac i spac...

do jutr, paaaaa

mam nadzieje, ze uda mi sie odezwac z pracy... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 sty 2010, 23:02

;)

hehe slodka ta Twoja Emi :) i bluze ma fajowa :P rozwala mnie to tanczenie dzieciaczkow, musze nagrac Nine i zrobic jej jakies zdjecia bo chyba z miesiac nic nie robilismy :O

A Zuzia jest taka kumata i tak ladnie mowi :( moja mala sredniawo jezeli chodzi o powtarzanie - mowi duzo w swoim jezyku i naduzywa slowa babum i kaka ... a co to znaczy to nie mam pojecia : :ico_noniewiem: Nauczyla sie odpowiadac jak robi kicia, jak robi piesek i jak robi Lili (lili to tez piesek ale lili robi lililililililili :D a jak robi konik robi patataj patataj i skacze z rekami do przodu :D chociaz ostatnio dwa razy klaskala jezykiem jak konik ;)
Nie zrobilam jej nawet zdjec na sniegu! :O nadrobie, moze nie jutro ale we czwartek jak bede miec wolne od zajec :)

Jutro musze zaliczac aeromechanike plynow i powiem Wam,ze nie pamietam kiedy sie ostatnio tak balam!! Totalnie nie czaje o co chodzi, nawet nie znam literek we wzorach bo w ksiazce zakladaja ze wszyscy je znaja bo to podstawa a po takim dlugim urlopie ja nie pamietalam nawet jaka litera sie oznacza predkosc czy droge :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jak zalicze chociaz jedno z siedmiu to bede mega szczesliwa!

No nic ide poczytac cos, milego wieczoru :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości