Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 sty 2010, 13:14

Moja mala wstala dzis o 9.30 a teraz znowu spi heheh

Zapomnialam jeszcze dodac ze jesli chodzi o kolki to ja jeszcze uzywam zapobiegawczo butelki antykolkowe z tommee - mam tez zwykle z tej firmy i dla mnie sa najlepsze - odkad uzywamy tych bezkolkowych to juz nie mamy problemu w ogole

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 sty 2010, 13:27

no ja uzywam aventu który tez ponoc jest bezkolkowy i moze cos w tym jest
wszak ma 2 miechy i dopiero jedną kolke
przed tą kolką piotrek ją karmił (ja sie kąpałam) i moze jakos zle to zrobił i sie powietrza jednak nałykała (oglądał TV podczas karmienia)
a moze poprostu miała bo miała
nie wiem, zobacze jak to dzis bedzie

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 sty 2010, 15:27

Isia espumisan to sie w domu zawsze przyda nawet jak dziecko będzie starsze i na brzuszek będzie narzekać ale mój ma 2 lata i tak z 1/3 buteleczki ubylo. No i na kolki to tak średnio dosyc pomaga
Edulita jak niemiecki to pewnie Sab Simplex

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 sty 2010, 17:05

wasze maleństwa też mają jakieś czujniki? bo moje chyba ma :ico_haha_01:
jak zaśnie w dzień to ja biore sie za zmywanie pranie jakis obiad komputer a gdy mam chwilke lub jestem mega zmeczona to sie kłade do wyrka no i wtedy moje leżenie trwa max 10 minut
zawsze tak jest... i nie wazne czy zasneła godzine czy chwile temu, i nie wazne czy jest głosno czy cicho jak makiem zasiał
czasem tak mną nerw zatrzesie z tego powodu ze... no ale jej usmiech jak sie pochylam nad wózkiem czy łózeczkiem sprawia ze wszystko mi mija

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 sty 2010, 18:31

Witam,
odzywam się dopiero teraz, bo mi dziś głowa pękaz bólu. Już nie pamiętam kiedy tak mnie bolała :ico_placzek:
isiamoja Zosia daje mi pospać, ale za to jak ona uśnie, a ja chcę coś porobić w domu, to się zaraz budzi, mimo że ja nie hałasuję :ico_olaboga:
Jeśli chodzi kropelki na kolki, to tak jak pisze kilolek espumisan średnio pomaga, a nawet wcale ( w naszym przypadku tak było), ale pomagały krople Bobotic i woda koperkowa Gripe Water (paskudztwo bleeee). Jednak całkiem kolki minęły u Zosi po zmianie mleka na Nutramigen, no ale Ty przecież nie będziesz mleczka zmieniać, więc gdyby się nie daj Boże pojawiły kolki spróbuj z tymi kropelkami o których wspomniałam. Jednak życzę aby się już nie pojawiły :-)

Zosia coraz częściej gaworzy i czasem jak się "rozgada" to mnie nie dopuszcza do głosu. Wpycha sobie do buźki rączki, pieuszkę i róg kołderki. Na początku myślałam, że jest głodna, ale okazuje się że nie. Tylko chyba poznaje świat ustami. :ico_oczko: Dzisiaj uśmiechała się do mojego i swojego odbicia w lustrze. Słodziutka jest - z każdym dniem coraz bardziej :-) .

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 sty 2010, 18:45

no ja w nocy to sypiam jako tako ale tez sie nie obywa bez maratonu np godzinnego bujania w kołysce lub wożenia wózkiem
ale to rzadko na szczescie

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 sty 2010, 18:53

Edulita jak niemiecki to pewnie Sab Simplex
tak o te kropelki mi chodziło :-) wiem ze znajoma używała i jak dla niej rewelacja
My pieczemy ciasteczka z Nikolcia a Idka grzecznie sie bawi :-) u nas raczej jak cos chcę zrobić to Idunia grzecznie zajmuje sie soba a czasem to razem z Niki sobie gadaja tzn. Nikola do niej normalnie a ona jej odpowiada po swojemu :-D najbardziej podoba mi sie jak Niki jej spiewa a ona smieje sie w głos :ico_haha_01:
Faktem tez jest że Idka juz coraz coraz mniej śpi w ciągu dnia ale najważniesze że nocki grzecznie przesypia :-)
bo mi dziś głowa pękaz bólu
oby szybko minoł ten ból

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 sty 2010, 18:59

witam

dzięki za rady odnośnie ciemieniuszka, jednak zastosowałam starą metode z masłem śmietankowym , które się smaruje na pół godziny przed kompielą i rano już skorupka się kruszy , jednak jest jeden mankament , masło zaczyna śmierdzieć bardzo nieprzyjemnie :ico_noniewiem:

dziś Lolek jakiś niespokojny jest i tylko na rączkach mu dobrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 sty 2010, 19:26

isiawarszawa, co do tych butelek kolkowych to nie wiem czy dobrze sie zrozumialysmy - bo moja kolkowa z tommee ma taka wkladke w srodku i jest typowa do kolek a ty chyba mowisz ogolnie o butelkach z aventu .....

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 sty 2010, 22:07

edulita tortu nie zostalo :-D :-D :-D A co do kolek to moja niunia jeszcze kolki nie miala.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość