Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sty 2010, 09:29

Witam z rana,
ja już wstałam a ZOsia jeszcze śpi, ale zaraz ją obudzę na jedzonko...albo nakarmię na śpiocha. Dzisiaj pierwszy raz od dwóch tygodni obudziła się w nocy około 2.30, ale nakarmiłam ją i spała dalej :-)
Mnie chyba jakieś przeziębienie bierze, bo zaczyna mnie boleć gardło :ico_placzek: Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie :-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

06 sty 2010, 10:25

Dzień doberek :)
Wiola u nas na bardzo sporą ciemieniuche pomogła "Olejuszka" firmy skarb mamy. Nic innego nie pomogło.
A poza tym ciemieniucha to objaw alergi na mleczko, wiem że ty karmisz piersią, może znjadłąś coś mu nie pasuje i dlatego się pojawiła.

Magda33, Zosia jest cudowna!!! Te oczka :ico_brawa_01:
Isia ja używam Bobotic na kolki i pomaga. Jak u dziewczyn u nas też Espumisan nie zdał roli a poza tym jest dwa razy droższy od Boboticu.
Sab simplex też miałam i pomagał.

emikaw85, spóźnione życzonka urodzinowe!!! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 sty 2010, 10:56

Witam z ranka!!!!
moja mala tez jeszcze spi ale ona zwykle spi do 11 ja jej nie budze przynajmniej teraz jak jeszcze mezus smiga z malym do szkoly bo pozniej prace zaczyna ale od jutra chyba sie juz skonczy i trzeba bedzie ja budzic
wkleje wam zdjecie jak mala bawi sie zolwiem heheh

[ Dodano: 2010-01-06, 10:34 ]
zabawa z zolwiem i pogawedka hehehe
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 sty 2010, 12:32

Witam

my ju`z po pierwszej drzemce
Ala zaraz ze szkoły wróci , więc muszę lecieć jakiś obiadek zrobić , spagetti to będzie szybkie i wiem że Ala lubi a przy tym się nie namęczę :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Sabcia, super foteczki , a mała jak ładnie się bawi i chwyta tego żółwia
mój Loluś zainteresowany jest zabawkami jak nad nim wiszą a najbardziej lubi kolorową krowę, ale nie garnie sie do chwytania

magduś81, możliwe że to po obfitych swiętach , bo wcześniej miał ładną główkę , a ja nie ukrytwam że nie oszczędzam się z jedzeniem :ico_wstydzioch:
chociaż nieraz mówię że mogło by mu to przeszkadzać , bo wszystko odbija się na mojej wadze :ico_oczko:

a własnie moje noworoczne postanowienie to zaczynam ćwiczyć , miałam od poniedziałku ale jakos tak nie było mi dane , ale dziś to juz na 100% zaczynam

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

06 sty 2010, 16:16

magduś81 dzieki :ico_haha_02:
moja Jula tez miała ciemieniuche . Oliwka , gazik i po sprawie. Dzis byłam z nia u lekrza , bo na glowce ma plame czerwona od urodzenia i tam pojawil sie stup , okazalo sie ze to od lezenia, poniewaz kreci glowa. Dostala masc. Jak nie zejdzie to musze z nia isc do dermatologa Chcialam ja dzis zarejstrowac do okulisty. Trzeba czekac az do marca :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 sty 2010, 16:54

kurcze napisałam posta i mnie wylogowało :ico_zly:

[ Dodano: 2010-01-06, 16:01 ]
ja włąsnie dziś umówiłam się do ortopedy na następny piatek :ico_haha_02:

dziś mój Lolek jakiś taki mało żyrty jest , a może juz zacznie sie normować z tymi porami jedzonka i co najważniejsze od trzech dni zaczął robić 2-3 kupki , ale kupki giganty :ico_oczko:

kurcze postanowiłam że dzis zaczne ćwiczyć ,ale jakos tak ciągle sobie szukam wymówki i odwlekam ta chwilę , teraz przyszła do Ali koleżanka i ma być do 18.00 więc muszę poczekać , bo przy niej nie chcę , bo wiadomo jak to przy dzieciach jak zacznę to będszie do mnie sto pytań , ale jak tylko pójdzie to zaczynam :ico_wstydzioch:
najgorzej jest zacząc , a później juz pójdzie , zawsze tak jest

[ Dodano: 2010-01-06, 16:11 ]
emikaw85, powiem ci że ciemieniuszkę łatwo jest usidlić jak dziec\ko nie ma przwie włosków , a mojemu jak smaruję to włosy tylko się plączą a ciężko do skóry się dostać , ale zwalczymy niebawem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

06 sty 2010, 17:48

wiolaw moja Jula ma malo wloskow , takze zeszlo ladnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 sty 2010, 17:58

Dawno nie pisalam ale doczytuje codziennie

My po bardzo ciezkim poniedzialku malemu uwiezla przepuklinka pachwinowa, wyszla bula jak pomidor, Pawelek tak plakal, ze az sie zanosil tak go bolalo. wiec szybko pojechalismy do szpitala, dobrze ze tam pracuje mam wiec przyjeli nas od razu, przepukline odbarczyli ale po lewej stronie znalezli wodniaka w powrozku, zrobili usg i narazie jest ok ale bez operacji sie nie obedzie, boje biedactwo

A wczoraj zaliczylismy pierwsze szczepienie, wzielismy 5w1, maluszek byl dzielniutki. Wazy juz 5480 i glowka 39cm, niestety wzrostu nie mierzyla ale chodzimy w ubrankach 62 i sa ok

A oprocz tego caly czas sie smieje, gada z nami jest bardzo pogodnym dzieckiem. Na brzuszku juz bardzo wysoko dzwioga glowke, a jak podciagam za raczki to juz trzyma glowke i bierze sie do siadania

kilolek, moj zasypia u siebie w koszyczku ale zawsze glaszcze go po glowce poku nie zasnie, a w nocy po karmieniu odstawiam go i juz wie ze ma spac, pojeczy i zasypia.
A chodzi spac kolo 22-23 i budzi sie miedzy 5 a 6 rano i potem do 8-9 spi, moj aniolek daje nam sie wyspac

[ Dodano: 2010-01-06, 16:59 ]
I porcja nowych foteczek :-) :-) :-)
Ze chrzcin
Obrazek
Obrazek

Usmieszki
Obrazek
Obrazek

Z pinesia
Obrazek

Z mamusia
Obrazek

Z mamusia i tatusiem
Obrazek

Taki jestem silny
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sty 2010, 18:06

Od rana walczę z karmieniem Zosi, nie chce wcale jeść :ico_placzek: przez cały dzień zjadła 170 ml - tyle co zwykle na jeden raz. MOże ma kiepski dzień, nie mam pojęcia. W każdym bądź razie humorek jej dopisuje i aż piszczy z radości. Jednak ja się martwię i ryczę jak głupia :ico_wstydzioch: My jutro mamy ortopedę, a za tydzień drugie szczepienie. Mam nadzieję, że dobrze zniesie szczepienie, tak jak ostatnio.

Wiolaw my też walczymy od kilku dni z ciemieniuszką, ale Zosia ma jeszcze mało włosków, więc zbliżamy się do finału :ico_brawa_01:
Ja też codziennie sobie obiecuję, że będę ćwiczyć, ale zawsze wymyślę sobie tysiąc ważniejszych rzeczy do zrobienia :-D W sumie zrzuciłam już wszystkie zbędne kilogramy, a nawet ważę o 2 kg mniej niż przed ciążą, ale zostało mi troszeczkę tłuszczyku na brzuchu i tego chciałabym się pozbyć.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 sty 2010, 18:11

Magda33,tobie to fajnie z ta waga, mi jeszcze 10 kg zostalo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale mam nadzieje ze wygram z nimi :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość