Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 sty 2010, 20:58

Witam
My całe świeta i okres do sylwestra mieliśmy gosci albo byliśmy w gosciach :-D Melduje że dziewczynki zdrowe, Idka juz wcina wiele nowych rzeczy i smakuje jej jak nie wiem co :-D marchewka, jabłuszko, ziemniaczki i bananki :-D ślicznie tzryma grzechotki w raczce i oczywiście co do rączki to do buzi :ico_haha_01: powoli zaczyna siadac - jestem z niej taka dumna :-)
riterka, - oj juz niedługo będziesz leciała do szpitala - torba juz spakowana ? jeny czas leci a tak niedawno oglosiłaś nam radosna nowine :ico_brawa_01:
aaneta25, racaja czas leci nieubłagalnie :ico_olaboga: My Sylwester w domu zeznajomymi ale fajnie było :ico_haha_02:
Iwcia 33, jaki Bartuś elegancki na tym zdjęciu w podpisie juz taki z niego duży kawaler :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 sty 2010, 11:17

Witam

Nam świeta minęły spokojnie , a sylwestrowy wypad do Wisły był udany, odpoczęłam 5 dni, choć dzwoniłam często do małego ale był grzeczny z babciami i nie płakał za nami.Bal był super ciężko było przywyknąć do codziennosci po powrocie, własnie musze wziąść się za sprzatanie....a tak mi sie nie chce smutno jakoś za oknem wieje pada śnieg....

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 sty 2010, 13:32

Witajcie :-D

Edulitko oby dziewczynki jak najdłużej zdrowe były.Fajnie,ze Idusia tak dzielna dziewczynka,chyba ma apetycik,bo piszesz,ze chętnie podjada nowosci.Poza tym na zdjęciach już nie wyglada na taką chudzinkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,niech je i rośnie zdrowo.Jak ten czas leci ,dopiero się urodziła a już próbuje siadać ,"podgryza" łapki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: -zuch dziewczynka.A jak Nikolcia w przedszkolu,poprawiło sie troszkę czy dalej ją dręczy to wstretne babsko :ico_zly:

Mery dobrze ,ze odpoczęłaś i dałas radę bez Kornelka :ico_haha_01: ,podziwiam :ico_sorki: ,a jak zdrówko ???Nic nie piszesz ,mam nadzieję,że ok ,poszedł Kornelek do przedskola czy dalej dietka i siedzenie w domku :ico_noniewiem:

mi się tez nic nie chce po nowym roku :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 sty 2010, 20:36

Mery31, zazdroszcze musiało byz naprawde super - może masz jakies foteczki co ?
Iwcia 33, - Idka to mały grubasek normalnie fałdy ma juz wszędzie :ico_haha_01: dziś mielismy wizyte u okulisty i wszystko ok choć Ida nacierpiała sie przy badaniu bo zakładaja jej te rozwórki do oczu :ico_placzek: Niki natomiast dzis nie poszła do przedszkola bo rano histeria a nie miałam z nia czasu walczyc bo speszyłam sie na badanie z Idką :ico_zly: ale jutro juz pójdzie raz lepiej raz gorzej w zaleznoścci od tego co wydarzy sie w przedszkolu :ico_noniewiem:

A gdzie reszta się zgubiła w tym nowym roku ?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2010, 00:14

edulita, to dobre wieści,obyś jak najczęściej takie przekazywała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak mi się dziś nic nie chciało,że :ico_wstydzioch: przebimbałam cały dzień ,tylko obiad zrobiłam ,co nie co sprzątnęłam i totalne lenistwo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 sty 2010, 11:06

Witam
Edytko- fotki własnie takie jakies brzydkie niewyrazne albo głupie, nie wiem czy cos wybiore, ciesze sie z Ida wszystko ok.

Iwciu- ja tez wczoraj nic nie zrobiłam i jak narazie powtarzam wczorajszy dzień lenistwa, a Kornel zdrowy do przedszkola jeszcze nie chodzi, mleko tamto z apteki juz odstawiam ale pokarmy pomału jeszcze wprowadzam, raczej gotowane wszystko je i lekkostrawnne.szczerze mówiac to boje sie tego przedszkola teraz, nie wiem kiedy go puszczę.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2010, 13:04

hejka :ico_haha_01:

Mery31, wcale Ci się nie dziwie,że boisz sie posłać Kornelka do przedszkola,ja po zwykłym przeziębieniu zawsze mam wątpliwości czy juz czas,a Wy przeszliście koszmar,więc strach będzie :ico_olaboga:

ja dziś co prawda z leniem na plecach :ico_oczko: zrobiłam coś więcej niż wczoraj :-D .Posprzątałam już tak "niedzielnie" ,zrobiłam obiad, wstawiłam :ico_duzepranko: i :ico_pranko: powiesiłam,zaraz idę prasować i ciuszki posegregować,bo jakoś dużo tego a okazuje się ,że część za mała :ico_haha_02: i tak wszystko razem :ico_szoking:
teraz popijam kawkę ,może mi ktoś potowarzyszy :ico_kawa:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

07 sty 2010, 16:43

Hej!
Znowu miałam problem z logowaniem (po formacie), ale jestem.
Mam nadzieję, że wpadnę tu później. :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 sty 2010, 11:40

Witam po Świętach i w Nowym Roku :-) Święta strasznie męczace :ico_olaboga: Prze miałam kupe roboty i w pracy i w domu, świeta spedzilismy u rodzinki. To było meczace ta jazda siedzenie przy tym stole, nic nie wypoczełam. Zaraz po swietach w niedziele szłam do pracy :ico_olaboga: Miałam wszystkiego naprawde dosyc w środe wzięłam Matylde i poszłam z nią do lekarza żeby dała mi na nią opieke.Oczywiście dziecko zdrowe tylko ja przemeczona. Dostałam na tydzien wolnego. Sylwester spędziliśmy u znajomych, było super dzieciaki się wyszalały. A w Nowy Rok ok godz. 10 rano zapukali goście :-D Przyjechał kuzyn z rodzinką.No to się zabawa zaczeła dziennie w góry, narty, sanki i dupoloty w ruch :ico_brawa_01: Wczoraj wróciłam do pracy wypoczęta. :-) No i powrót do codziennosci.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 sty 2010, 13:45

mazia***, to faktycznie męczące swięta :-) ,ale za to atrakcje w nowym roku -tylko pozazdrościć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Teraz pewnie z zapasem sił i chęci wracasz do pracy :ico_oczko: .Dobrze,że zdrowo Wam minął ten czas świąteczno-noworoczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chloe nie zajrzałaś w końcu-czekamy :ico_nienie:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość