Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 sty 2010, 22:05

Pruedence u mnie niestety tez pozytywne motywowanie nie bardzo wychodzi. Amelka jeśli tego nie zrobisz, to zabiorę małpkę przytulanę. Liczę do trzech i dopiero działa. Widać te typki tak mają. Wiem, że takie siedzenie w domu jest flustrujące, ale przetrwaj - jeszcze chwilka.
U nas marudzą z przyjazdem, ponieważ to dla nich wyprawa. Moi przyjadą na pewno i z kamerą, a teściowie przemyślą. Tzn, jestem pewna, że teściu z aparatem zjawi się na 100% i jeszcze trochę, bo on taki jest, a teściowa przemyśli i pewnie też się zjawi. Koniec końców się chyba cieszą. Ja też się cieszę, bo to zawsze okazja, żeby się spotkać.
Ula pochwal się wyborem marki. Ja marzę o nowym samochodzie. Ten mój to stary grat i młodszy nie będzie, ale przynajmniej jeździ i odpala bez problemu.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 sty 2010, 23:06

No to dołącze do grona i powiem, że Nelce też trzeba pogrozić czymś żeby posłuchała a i tak niekoniecznie wyciągnie wnioski...Z zasypianiem Nelki jest bajka bo jest baja, mleczko i sama zasypia....Tylko ta walka nocna o nasze łóżko to prawdziwa masakra :ico_placzek: Jutro już jej nie kładę na drzemkę i zobaczymy...Jestem dobrej myśli, bo trzeba...

Ulawłaśnie co to za samochód??

Yvone mam nadzieję, że Dziadki staną na wysokości zadania!!!

Anita skoro piszesz, ze szukasz przedszkola koło domu to będzie Twój, a mieszkanie sprzedasz :ico_brawa_01:

Ania kurcze moja droga super waga Ci leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:A Tosia jakoś musi odreagować, a na Mamie najłatwiej u mnie jest tak samo...

Nelka dziś powiedziałą dziś całe zdanie po angielsku :ico_brawa_01: Dumna z niej jestem!!!! Fajnie bo też powtarza wszytskie słowa w ang ta jak w polskim. To ogromny plus bo będzie jej łatwiej...
Jutro chciałabym się wybrać do galerii kupić jakiś płaszcz bo ten co mam to już emeryt a teraz wielkie przeceny więc coś się wybierze w rozsądnej cenie...Mam nadzieję że A wcześniej wróci i przed wykładem uda mi się pojechać. Spadam spać bo nie wiem co mnie dziś czeka w nocy... :ico_noniewiem:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

06 sty 2010, 23:14

:ico_oczko: moj tez pali ale zamarl mi zamek wiecx dzisiaj musialam wsiadac od pasażera zrobic spore kółko i sie odmrozil.
No nasze szkraby przypominaja o buncie 2 latka. Kacper nieraz jest kochany dzisiaj nawet sam sprzatal zabawki jest zabawny jak chodzi i mnie przedrzeźnia i mowi " ale balagan" :ico_olaboga: albo nauczyl sie mowic "prosze" i teraz slysze to slowo pare razy na minute. np. " mama soku proszeee" ale czasem mu sie cos ubzdura w tym jego móżdżku i np. nie chce wracac do domu albo nie chce wyjsc z wanny i jest wtedy taka awantura jakbym mu nie wiem co zrobila. Sąsiedzi pewnie mysla ze bijemy a tez tracimy cierpliwosc i krzykiem wymuszamy. Mój Rysiek tez już czasem nie wytrzymuje a taki byl dobry tatuś... jak ja sie wsciekalam ze niedobry. Swieta i Sylwester z synem :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-06, 22:16 ]
Marta milych i owocnych zakupów :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 sty 2010, 06:58

Witam dziewyczny !!
Pruedence gratuluje superastego synka, no i coreczki tez, tak ladnie bratem sie zajmuje. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

JAk znajde wiecej czasu to moze wam conieco popisze, od jakiegos czasu jestem sama, Ryan wyjezdza na 14 do 21 dni do pracy i wraca na 7 dni wiec mam urwanie glowy z 12 latka i 2 lata.
Naszczescia swieta byl cale w domu i sylwka tez.
A 28 styczni SIOSTRA przylatuje wiec sie szykuje na jej pzyjazd sama.
Buziaki
paaaaaaa
Obrazek Obrazek[/img]

Obrazek Obrazek[/img]

Obrazek Obrazek[/img]

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 sty 2010, 10:53

Anita no to Kacper się bardzo rozgadał :ico_brawa_01: Tak to już jest z naszymi 2latkami, czasem aniołki a innym razem nazwać diabełkiem to za mało :ico_oczko:

Kasia3 jak zobaczyłam Zosiaka w tej sukience bez ramiaczek to oszalałam :ico_brawa_01: Cudownie wygląda!!! Musi Ci być bardzo ciężko, zwłaszcza, że wiek 12 lat to już dosyć trudny wiek. Super, że siostra przylatuje to będzie ci łatwiej a na pewno raźniej :ico_oczko:

U nas nocka nawet spoko. Nelka zasnela w 5 minut obudzila sie raz o 1 ale zapalilam jej lampke, dalam buzi i usnela, potem o 4 miala maly problem, ale 5 minut odporowadzania do lozka i usnela sama. Spalam 10 godzin wiec jak mlody bog sie czuje!!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 sty 2010, 11:17

Marta- super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widzisz może Nelka załapie szybciej niż myślisz. 10h- :ico_szoking: tyle to ja chyba za rok pośpię, dzisiaj udało mi się całe 4h :ico_haha_01: A z tym angielskim, rewelacja, jak już pisałam ja mieszkałam rok w Niemczech jak miałam 4 lata i biernie nauczyłam się języka bez żadnego wysiłku:)

Kasia3- Zosia cudna, to zdjęcie w sukience jest fantastyczne, wygląda już na co najmniej 4 latka :-D Dzielna jesteś sama z dwójką dzieci, ja mam przynajmniej wieczorem pomoc jak Marek wróci. Ale dobrze, że siostra do Ciebie przylatuje!

Ela- no to dobrze, że dziadki jednak przyjadą, bo to przecież przeżycie głównie dla nich!

Anita- Mnie tez czasem nerwy puszczą i się wydrę a potem mam wyrzuty sumienia, no ale czasem to Tosia jest tak niegrzeczna że szok :ico_szoking: No ale jakby była super grzeczna to by było nienormalne.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

07 sty 2010, 13:11

No i moi potwierdzili przyjazd z kamerą :-D . Do teściów zadzwonimy przed samą imprezą przypomnieć.
A ja dzisiaj musiałam zmienić plany i załatwiłam skarbówkę. Zaraz lecę na kawkę.
Martuuniu no może pójdzie łatwiej niż myślisz. Byle konsekwentnie.
Kasiu Zosiak przepiękna.
Anitko, ja czasem też pokrzyczę, choć na moją Amiśkę to wcale nie działa. Raczej spokojny zimy ton. Najlepiej słowa cedzić przez zęby :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 sty 2010, 13:21

A ja zostałam z Adasiem sama, bo Tosia poszła znów do Niani bawić się z Emkiem :-D Wiecie co już zapomniałam jak takie noworodki są spokojne i ile można przy nich zrobić. Jeszcze żebyśmy zaczęli wychodzić to będę mogła buszować po galeriach i na kawkę dobra iść. Póki co przepuszczam fortunę na Allegro, bo ciągle mi się coś nowego podoba dla dzieciaków :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 sty 2010, 14:33

TO ja Wam nic nie pisałam o tym samochodzie? Wydawało mi się, ze kiedys cos wspominałam... Chce kupic Opla corse 3 drzwiowego z 2001 roku. Stare to to i małe ale ma maly przebieg i malo za niego chce a w dodatku sprzedaje nasz znajomy wiec w miare mozna mu ufac :ico_noniewiem: Tak sie zbieramy do tego zakupu od 2 miesiecy i ciagle nam cos wypada. Wczoraj ta zamiec znowu.. przelozone na sobote.

Aniu fajnie Ci z ta niania. Skarb normalnie!!!

Anita powodzenia Ci zycze w szukaniu przedszkola

Martuniu wierze, że Nelka szybko zalapie o co chodzi ze spaniem. Trzymam kciuki

Kasiu dobrze Cie widziec. Zosia wyglada cudnie!!!

Ja probuje sie uczyc. Miedzy zabawa, praniem, gotowaniem i sprzataniem otwieram ksiazke i za minute slysze "mama nie uc" :ico_placzek: Wczoraj wieczorem wygonilam chlopakow do tesciow to mialam 3 godzinki wolne ale tak mnie glowa bolala ze nic chyba sie nie nauczylam... Masakra!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 sty 2010, 14:57

Ania Kiedy wybierasz się z młodym na pierwszy spacerek?

Ula świetnie Cię rozumiem z ta nauką :ico_placzek:

Yvone super, że rodzice przyjadą :ico_placzek:

Jeju a ja się nie mogę zorganizować jak Nelka nie śpi :ico_olaboga: Spadam bo nawet obiadu jeszcze nie mam :ico_zly:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość