madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

05 sty 2010, 23:40

zborra, muszę leżeć jeśli na kontroli 22 stycznia będzie gorzej to coś mają mi zakładać ale jak to sie nazywa zapomniałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

05 sty 2010, 23:50

madzia0609, no to super, że lekarz konkretny i dobrze, ze zmieniłaś!, co do szyjki to ja mam też rozwarcie od 26 tc, więc oszczędzaj się i dużo leż!!!!! no i :ico_brawa_01:
za 30tc
hormiga, pamiętam, że miałam dość długo plamienie, ale skończyło mi się przed tym 5 tygodniem, nie pamiętam czy to były 4 czy 5 ale długo, no i faktycznie najgorzej na początku, potem już było lepiej. Podkłady też już zakupiłam, co do majtek to ja mam te siatkowe, wielokrotnego użytku,
no i jeszcze co do oilatum, Qanchita, pytałaś wcześniej to tak to jest to o którym mówiłyśmy, ale ono jest bardo wydajne, bo wlewasz maleńką nakrętkę na całe kapanie, są tez mniejsze buteleczki no i ja zdecydowałam, że nie kupię od razu, tylko jak się pojawi problem z sucha skórą dzisiaj kupiłam tego bubchena od narodzin jest, więc luzik, a kupiłam takiego z oliwką, więc myślę, ze będzie wystarczający.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 sty 2010, 23:54

Zborra cytuję ... "a tego to nie słyszałam....przytyć 10kg? hahhahaha ciekawe ile kobiet się zastosuje...hahahaha "

No właśnie w tej szkole jest dużo dziewczyn w 32 tc i większość te 10 kg mają już za sobą :-D
Zresztą mąż stwierdził że śmiesznie się słuchało tego od babki która sama ma widoczne problemy z wagą.
A tak naprawdę to ciężarne ze szkoły mimo że mają na plusie 10-15 kg są szczupłe i wyglądają jakby tylko piłkę połknęły :ico_ciezarowka:

madzia0609, wszystko będzie dobrze! Czas leci jak szalony i zaraz obudzisz się z ukończonym, bezpiecznym 36 tc :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sty 2010, 13:01

a my się chwalimy 7.miesiącem!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 sty 2010, 13:15

tibby, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sty 2010, 15:20

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziękować!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 sty 2010, 23:01

hej!
tibby, gratulacje!
matko...to ja zaraz będę się chwalić 8! :ico_szoking:
madzia0609, współczuję....jedno pocieszenie to fakt, że już niedużo zostało...
a to co mają Ci zakładać nazywa się bodajże pessar....jeśli mowa o krążku, bo chyba teraz częściej go stosują niż szew...
riterka, no też prawda....jeśli dzidzia będzie miała ładną skórę to powinno być ok
a co do majtek siatkowych....miałam i nie byłam zadowolona, dlatego mam te fizelinowe. Ale każdemu pasuje co innego więc oby się sprawdziły
Qanchita, bo łątwo się mówi komuś kto stoi z boku- masz utyć nie więcej niż tyle i tyle....ale kto to ma wykonać? ehehehe
ja rozumiem, że są jakieś granice....i np nie fajnie jak się utyje ponad 20kg...ale bez przesady....

a ja dziś się dziwnie czuję....coś mi żołądek ostatnio odmawia posłuszeństwa....i strajkuje po każdej tłustej, albo ciężkiej potrawie...i znów na smekcie jadę....ble

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sty 2010, 10:54

zborra, współczuję serdecznie smecty. ja to po nawet najmniejszym jej łyku od razu wymiotuję.

muszę zrobić glukozę... jutro dopołudnia pojadę do laboratorium i się dowiem co i jak u nich trzeba. ostatnio na mnie patrzyli jak na chorą jak im powiedziałam, że coś takiego potrzebuję! :ico_puknij:
mielismy iść dziś do gina, ale gina nie ma i wizyta przeniesiona na za tydzień! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 sty 2010, 12:18

Dzień dobry :)
Ale śniegu dziś napadało :-D

madzia0609, pewnie Zborra ma racje z tym co będą Ci zakładać bo z tego co wiem od lekarza to szwy zakłada się jeśli rozwarcie pojawiło się przed 6 miesiącem bo później założenie szwów może pobudzić szyjkę do szybszego rozwierania, czyli jeszcze większe ryzyko :ico_olaboga:
Trzeba być dobrej myśli :ico_ciezarowka:

zborra, współczuje tych żołądkowych rewolucji :ico_noniewiem: I dzieki za podpowiedź co do majtek... muszę jeszcze je zakupić i właśnie zastanawiałam się które lepsze.

A ja jutro spróbuję zastosować sobie tę dietę którą polecała położna...tzn cały dzień tylko na wodzie i mleku. Zobaczymy jak mój organizm zareaguje no i waga oczywiście. Bo ona twierdzi że po takim dniu ma się min. 2 kg mniej.

A ja dziś mam dzień leniwy, zaraz wezmę się za prasowanie reszty miniaturek dla dzidzi a na obiad robię tylko kaszkę na mleku :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 sty 2010, 13:09

tibby, nie jest tak źle....ja nawet te smekte lubię :-D
a co to za laboratorium, że nie wiedza o glukozie?
ja się zastanawiam czy jeszcze raz sobie nie zrobić...tak dla spokojnego sumienia...
Qanchita, słuchaj....może kup i takie z fizeliny i te siatkowe....będziesz miała porównanie...
a te z fizeliny jednorazowe to dla mnie najfajniejsze były takie
http://www.allegro.pl/item849226158_maj ... _r_38.html
choć z canpola też są ok

mówisz, że robisz dietkę?
może i ja zrobię.....hehhehehe, tylko muszę doczytać jak to się wykonuje
mleko i woda tylko? ja mleka nie lubię za bardzo

byłam rano u położnej...wszystko ok, serducho bije jak dzwon, ciśnienie mam 115/75 :-D , krew pobrana....28.01 idę na pobranie wymazu do posiewu na paciorkowce...oby nic tam nie wyszło...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość