Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sty 2010, 13:25

jeszcze komentarz do sukienki, która kupiłam na allegro - była oczywiście przerabiana, ale mimo wszystko mnie powiększyła, tzn. poszerzyła - no taka uroda pasów - nigdy więcej zakupów na allegro, bynajmniej takich. Wyglądałam jak brunchilda
nie przesadzaj...wygladałas super....pasy...no coz,wiadomo ...poszerzaja...ale zeby zaraz mowic na siebie Brunchilda... :ico_nienie: :ico_oczko:

aaa własnie,wloski mialas super ulozone;)
Krola tez pozostawiam bez komentarza, chociaz w pierwszej chwili, kiedy sie nie przyjrzalam, myslalam, ze to Twoj P. sorrryyyy.....

o jaaaaaaaaaaaaaaaa......ale sie usmialam...
Jagna30 napisał/a:
[ Dodano: 2010-01-06, 10:18 ]
łóżko juz złozone

poka poka
teraz nie mam za bardzo czasu,bo tak naprawde skonczylam sprzatac dopiero...w miedzy czasie jeszcze zakupy i zanioslam moje PIEKNE firanki i zaslonki do obszycia :ico_brawa_01:

krawcowa zachwycala sie nimi,a jak powiedziaam ile za nie dalam...nie chciala wierzyc..

w kazdym badz razie firany do odebrania w piatek...a w sobote odbieramy karnisz...taki zajebiaszczy...reczna robota;)....

no...dosyc tego wychwalania sie ....czas szykowac sie do roboty...

pisalam Wam wczesniej ze bede robic po 12 godz. 2 na 2....dzieki Bogu.zatrudnili jeszcze jedna babke i wlasciwie nic sie nie zmienilo...

ale ja sie ciesze :ico_oczko: :ico_sorki:

zreszta caly czas rozgladam sie za czyms innym... :-)

no ok...wpadne wieczorem ... :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-06, 12:28 ]
yoanna

hehehheheh...tez sie usmialam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sty 2010, 18:39

MARGARITA - super fotki, a sukienka ladna, ale masz racje - te pasy poszerzaja... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jednak jesli chodzi o takie imprezy, to warto przymierzyc sukienke przed zakupem... Ale bardzo ladnie wygladalas i mialas ladnie zrobione wloski... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Krolowa balu, no prosze, prosze.... Krola tez pozostawiam bez komentarza, chociaz w pierwszej chwili, kiedy sie nie przyjrzalam, myslalam, ze to Twoj P. :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: sorrryyyy..... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wybacz... :ico_sorki:
ahh te pasy ...
za fryzurke wielkie dzieki, dzisiaj byłam sie obciąć, jestem bardzo zadowlona z nowego image :DD :DD :DD

co do króla balu i mojego P. - kurna aż taki stary i brzydki to mój nie jest ;-)
jeszcze .... ;-)

[ Dodano: 2010-01-06, 17:42 ]
Jagna30, czekam za fotami nowego łózka jak i firanek :ico_sorki:
ja też szyłam nowe na święta ;-)
a tak a propo to ja też szukam innej pracy, mój szef mnie wykańcza psychicznie, z tym człowiekiem nie da się normalnie pracować, szkoda mi bardzo warunków pracy, ale pewnie nie szybko znajdę coś satysfakcjonującego :-/

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 sty 2010, 19:30

hejoo... z lekkim poslizgiem, ale pojawiam sie :-D
musialam wysprzatac caly dom, tak zarosl kurzem, ze az szaro bylo... a to tylko 3 tyg - no coz, nie posprzatalam przed wyjazdem, to teraz sie to odbilo, ale juz jest ok, caly dzien sprzatania i dom znow lsni jak dawniej :P

Gie, Zuzia to uosobienie slodyczy, slicznie mowi i jest taka grzeczna.... moj lobuz, to by ani chwili tak grzecznie na rekach nie wysiedzial, a jescze jakbym mu kazala cos mowic, to.. ech, szkoda gadac ;-)

Jagna30, hehe, Emi jest dobra w tym tanczeniu, szczegolnie, jak sie kreci :-D
dobrze, ze nie rozumie, o czym spiewaja w tej piosence ;-)

margarita83, mnie sie bardzo podobal Twoj image na Sylwestra! sukienka bardzo ladna i nie uwazam, zebys wygladala jak brunhilda, w koncu zostalas krolowa balu :-)
Gie napisał/a:
Krola tez pozostawiam bez komentarza, chociaz w pierwszej chwili, kiedy sie nie przyjrzalam, myslalam, ze to Twoj P. sorrryyyy.....



o jaaaaaaaaaaaaaaaa......ale sie usmialam...
ja pomyslalam tak samo jak Gie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wybacz Marta... wzrok mi szwankuje

co do smoka, to my tez tylko na wieczor (maly po zasnieciu wypluwa go), czasami w sklepie, jak akcje odstawia... i kiedy jest marudny - tylko, ze wtedy, to on possie chwile, wyciagnie i wyrzuci tak daleko, ze heeeeeeej
ostatnio na lotnisku tak rzucil smokiem i ten smok uderzyl jakiegos faceta w glowe :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
facet siedzial obok nas i jadl kanapke, a tu bach :-D

jezeli chodzi o mowienie, to u nas raczej kiepsko, Jasper mowi "daddy", "mama", "nie", "ma" (co znaczy "nie ma"), tam (a w sumie to "dam")... rozumie wiekszosc rzeczy, ktore do niego mowie, z angielskimi poleceniami ma problem, bo nie slyszy ich tak czesto....

aha, fajnie te Wasze dzieci tancza...
u nas nigdy nie leci zadna muzyka w domu (ja wole cisze, jakos nie slucham sama muzyki), takze maly nie ma do czego tanczyc :ico_noniewiem:
ale moze to zmienie, moze go to zainteresuje......

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sty 2010, 19:52

ahh te pasy ...
no taki ich urok - ale ja sie nie zgadzam, ze wygladalas jak brunhilda... zreszta napisalam, ze wygladalas bardzo ladnie pomimo tych pasow... przeciez Ty jestes szczupla kobitka, moglabys miec 3 takie sukienki na sobie i dalej byloby ok... :-D :-D
co do króla balu i mojego P. - kurna aż taki stary i brzydki to mój nie jest
jeszcze ....
wiem, wiem... wybacz... :ico_sorki: :ico_sorki:

SHOO - witaj, wreszcie jestes :-D :-D :-D :-D :-D
ostatnio na lotnisku tak rzucil smokiem i ten smok uderzyl jakiegos faceta w glowe
facet siedzial obok nas i jadl kanapke, a tu bach
usmialismy sie razem z Panem :-D :-D :-D :-D :-D dobre...
aha, fajnie te Wasze dzieci tancza...
u nas nigdy nie leci zadna muzyka w domu (ja wole cisze, jakos nie slucham sama muzyki), takze maly nie ma do czego tanczyc
ale moze to zmienie, moze go to zainteresuje......
a my wlaczamy VIVE specjalnie dla Zuzi - ja czasem slucham muzy z kompa (ale najczesciej jest to soundtrack z Dirty Dancing, bo zawsze przy tym sprzatam :-D, ale wtedy zazwyczaj Zuzia spi... ), nieraz radia VOX Fm, tam leca stare kawalki, Rod Stewart, ABBA, Denis Russos, E. Clpaton, `B. White, S. Wonder i takie tam... A nieraz wlaczam Zuzi muze na YouTube'ie - jej ulubione kawalki, czyli "Sexy chick" Akona, "Fire burning" S. Kingstona (chyba z 10 razy puszczalam to na Sylwestra, tak mi sie tez podoba), Lady Gaga "Bad Romance" and so on...

Musisz sprobowac z ta muzyka, jestem pewna, ze i Jasper okaze sie krolem parkietu...

:-D :-D :-D :-D :-D

jak sie podobaly prezenty urodzinowe A.???

PS. Jaka pogoda w Hiszpanii - bo jakis czas temu mowili w tivi, ze w Hiszpanii tez snieg... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sty 2010, 20:13

wrocilam juz z pracy :ico_noniewiem:

ruchu zero,wiec kierowniczka wywalila mnie do chalupy...
no w tym tygodniua to za duzo nie zarobie....pracuje tylko 2 dni
Jagna30, hehe, Emi jest dobra w tym tanczeniu, szczegolnie, jak sie kreci
ona ,ma to po mnie :-D (cytat z Dirty Dancing :-D )
Jagna30, czekam za fotami nowego łózka jak i firanek
oks,ale pozniej...
teraz sie poloze...bo chyba cos mnie lamie :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-01-06, 19:15 ]
aaa firanki dopiero w sobote;)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sty 2010, 20:30

Hej :)

Ja szybko jak zwykle ostatnio - co do pasow na sukience to fajnie poszerzaja - albo mi sie wydaje ;) bo w talii jest szczuplo a im nizej tym szerzej wiec taka osa sie z Ciebie robi :D
!
dziękuje kochana, ale to raczej nie osa ze mnie tylko mega pszczoła ;-)
i naprawdę ci sie wydaje ;-)
ale dziekuję, naprawdę chciałabym mieć talie osy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sty 2010, 20:35

ona ,ma to po mnie (cytat z Dirty Dancing )
yyeeaahhh, by Kelly Bishop :-D :-D :-D :-D Lubie ten moment :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sty 2010, 20:38

no taki ich urok - ale ja sie nie zgadzam, ze wygladalas jak brunhilda... zreszta napisalam, ze wygladalas bardzo ladnie pomimo tych pasow... przeciez Ty jestes szczupla kobitka, moglabys miec 3 takie sukienki na sobie i dalej byloby ok... :-D :-D
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :588: :588: :588:

shoo, witaj :-)
wydaje mi się że jesteś bardzo zadowolona z podróżny ???
co do tej muzyczki to myślę że powinnaś puszczać cokolwiek, chociażby po to żeby mały nie bał się rożnych dźwięków , no i może faktycznie rozbudzi to jego wyobraźnię :ico_noniewiem:

znalazłam jeszcze dwie kultowe foty Majki :DD :DD :DD
moje piki ;-)
Obrazek

a tu Maja w butach i czapce P. :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Obrazek

[ Dodano: 2010-01-06, 19:40 ]
ona ,ma to po mnie (cytat z Dirty Dancing )
yyeeaahhh, by Kelly Bishop :-D :-D :-D :-D Lubie ten moment :-D
ja też
hehe widzę że wszystkie znają film na pamięć

Gie ja też uwielbiam sprzątać przy tej muzyce :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-01-07, 09:53 ]
no widzę że pierwsza - dzien doberek :-)
dzisiaj nic nie zrobię w domu bo idziemy na pogrzeb, bratowej ojciec umarł

wczoraj poporądkowałam Majkowe ciuszki i mam już karton do wyniesienia do piwnicy, karton do wywizienia do koleżanki :-)
no i jak zaczną nam oddawać to że się znowu nazbiera
przy okazji rozpakowałam karton od teściowej, znalazłam kombinezon zimowy (niepotrzebne kupowalismy z P. :ico_zly: ) taki super na sanki, spodenki i kurteczka.
Dzisiaj pójdę do niania po Majkę z saneczkami :DD :DD :DD
no to tymczasem
miłego dzionka :-)

[ Dodano: 2010-01-07, 14:12 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a co tu tak pusto????????????????

[ Dodano: 2010-01-07, 18:57 ]
rany boskie nikt nie zajrzał przez cały dzień :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a może ja o czyms nie wiem, może nie chcecie ze mna pisac albo co?????????????
Kurna laski napiszcie coś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 sty 2010, 20:35

czesc.. u nas dzisiaj deszczowo i wietrznie, mialam isc z malym na grupe rano i ...zaspalam, obudzlismy sie wszyscy o 9:20 :ico_szoking:
zebralam sie szybko i polecielismy z Jaspim, ale w polowie drogi do granicy przypomnialam sobie, ze paszporty zostaly w domu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
w koncu sie wrocilam i tyle bylo z naszego wypadu..
jak sie podobaly prezenty urodzinowe A.???

PS. Jaka pogoda w Hiszpanii - bo jakis czas temu mowili w tivi, ze w Hiszpanii tez snieg... :ico_olaboga:
prezenty sie (o dziwo) podobaly :-) trafilam w jego gust, ale glownie chyba dlatego, ze kupowalam rzeczy podobne do tych, ktore juz ma i ktore sam wybieral ;-)

a pogoda - jak wyzej - deszczowo, temp. w ciagu dnia to ok. 18 stopni, wieczorem spada do 12 i jest zimno :/
ogrzewanie mamy tylko w salonie...

sniegu nie ma i raczej nie bedzie ;-)
shoo, witaj
wydaje mi się że jesteś bardzo zadowolona z podróżny ???
tak, jestem, fajnie bylo spotkac sie ze wszystkimi... w ostatnim tyg. z A. mielismy troche spiec, po prostu bylismy zmeczeni tym swietowaniem i wyladowywalismy sie na sobie nawzajem..
od razu po powrocie do domu wszystko sie ulozylo i jest cacy :-)

przemyslelismy tez sprawe zakupu mieszkania i stwierdzilismy, ze jezeli juz bedziemy gdzies kupowac, to w Gibraltarze... co prawda nie ma tam duzo domow (a jezeli sa, to cholernie drogie), ale ladny apartament mozna znalezc.
chodzi nam glownie o darmowa szkole dla Jasperka (tylko obywatele Gibu maja szkole za darmo, reszta placi bajonskie sumy), opieke zdrowotna itd... po prostu bardziej sie oplaca w Gibraltarze, niz w Hiszpanii... przegladamy juz oferty i moze w koncu zrobimy ten krok :-)

widze, ze nikt tu nie zagladal dzisiaj, poza Marta :ico_noniewiem:
no nic, lece karmic Jaspera i robic dla nas kolacje

do jutra

PS. margarita83, hehe zabawna ta Twoja Maja :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 sty 2010, 21:55

witam...

faktycznie pustawo tu dzisiaj..tylko Marty nie zawiodły ;-)

ja niestety zle sie czuje...wczoraj jakby zapowiadało sie na grype,a dzisiaj cholernie boli mnie zoladek...(chyba zoladek)....nie mam na nic sily...i dobrze,ze dzisiaj mialam wolne :ico_sorki:
mam nadzieje,ze do jutra przejdzie......


chodzi nam glownie o darmowa szkole dla Jasperka (tylko obywatele Gibu maja szkole za darmo, reszta placi bajonskie sumy), opieke zdrowotna itd... po prostu bardziej sie oplaca w Gibraltarze, niz w Hiszpanii... przegladamy juz oferty i moze w koncu zrobimy ten krok
trzymam kciuki,aby wszystko bylo po waszej mysli;)

margarita83, zdjecia zajebiaszcze...te w butach mnie rozwaliły :ico_oczko:

ok...wkleje kilka fotek łóżka i zmykam ....cos mi sie zbiera na :587:

nie,nie...w ciazy nie jestem :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko: :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-01-08, 07:27 ]
witammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!

ja juz na nogach(z wiadomych wzgledow :ico_oczko: )

bol zoladka przeszedł.... :ico_sorki: :ico_sorki:

bryyyyyyyyyyyyy,ale ziab :ico_chory:

do pozniej,laski;)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość