Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

09 sty 2010, 12:00

Sabcia jesli ja mam taki urzadzenie do mierzenia ze sie tylko przytyka do czoła i do ucha??

[ Dodano: 2010-01-09, 11:02 ]
Moja zas uwielbia sie kapac , wycierac , ubierac . Tylko nie lubi ubirac czapki. Teraz chodzi w czapce , bo jej na glowce styłu musze marowac rane . Ale juz jest leiej :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

09 sty 2010, 14:26

emikaw85, hmmm no to nie mam pojecia ile ma byc co do takiego sprzetu a nie masz instrukcji obslugi do tego tam powinno pisac :ico_noniewiem:

Moja mala od dwoch dni ma ten sam odruch co moj synek jak byl maly jak zasypia to trzyma sie za uszko hehehehe, a ja zlapalam jakies przeziebienie boli mnie glowa i mam katar :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 sty 2010, 14:58

Witam
Nie było mnie dwa dni bo dziewczyny zasmarkane i sie strasznie męczą :ico_placzek: wczoraj była u nas koleda i ksiadz powiedział że skoro iDKA OCHRZCZONA Z WODY TO JUZ NIE BEDZIE MIAŁA NORMALNEGO CHRZTU TYLKO DOPEŁNIENIE ALE NIE MUSIMY SIE SPIESZYC :-) diś nocka nieprzespana bo Ida sie całą noc niedała połozyc bo jej katar przeszkadzał teraz odsypia a ja z worami pod oczami - ach uroki macierzyństwa :-D
Dzis do całego urwania głowy mam jeszcze gosci bo jutro mam urodziny a wszyscy dzis się zwalaja więc musze w garkach mieszać :-D
emikaw85, - mi sie wydaje ze powyżej 37,5
Sabcia, - sezon przeziębieniowy trwa tez mnie cos męczy :ico_noniewiem: Nicol śliczna śnieżynka :ico_brawa_01: za obracanki
Uciekam do kuchni chyba juz dzis nie zajrze ale jutro jestem :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 sty 2010, 16:25

witam

ja już obrobiona po wczorajszym tajfunie posprzatane , obiadek zjedzony teraz czas dla siebie :ico_oczko:
tzn. siebie pomiędzy karmieniem , kupka i zabawą hihii

a dziś wstaliśmy z nocy o 11.30 :ico_wstydzioch:

edulita, zdrówka dla dziewczynek

Sabcia, :ico_brawa_01: za przekręcanie
moj znowu zasypia z pieluszką na buzi i jak zapomnę to się strasznie kitrasi :ico_haha_02:

no i trzeba iść przebrać , bo wielkie kupsko poszło :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

09 sty 2010, 16:27

Witam popołudniowo
wiecie chyba Oliwka musiała mieć skok bo od wczoraj niemalże dziecka nie mam - albo spi, albo sie grzecznie bawi, czasem pomarudzi ale wiadomo każde dziecko musi - a to nie jest juz tak jak było przez te ostatnie kilka dni
w nocy tez porozmawiała z karuzelą napiła sie i poszła koło 5 spac
dzisiaj jest grzeczniutka, zjadła i juz od godzinki spi
i nie żałuje że te krople zamowiłam, nie wiadomo kiedy sie przydadzą, a jak nie to oddam komus bo zamowiłam 2 buteleczki
edulita, sto lat bo nie wiem czy jutro bede :ico_tort:
przyjechał do mnie braciszek, są teraz z piotrem na AVATARZE w kinie a jutro pewnie bedziemy sobie siedziec rodzinnie

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 sty 2010, 17:15

isiawarszawa, no widzisz i jest tak jak mówiłyśmy , słabsze dni miała dziecina, ale dobrze że już jest ok , to i ty odpocznuesz i nabierzesz sił :ico_haha_02:

mój Loluś pogadał z żyrafą i motylem a teraz przy cycusiu przysypia
Ala poszła na podwórko potarzać się w śniegu z bratem
og`olnie cisza i spokój w domu , aż dziwne to u nas :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-09, 23:23 ]
ale tu dzis pusto :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-01-10, 15:49 ]
ojej a co to się dzieje , że nikogo nie ma :ico_szoking:

u nas śnieg pada cały dzień, normalnie szok ile tego już leży
szkoda że loluś jeszcze taki mały , b :ico_szoking: byśmy na saneczki wyszli , a tak to i Ala siedzi w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

11 sty 2010, 11:34

Witam rankowo!!!!
U nas tez sypie ale nie tyle co u Was a szkoda :)
mykam do obowiazkow
A mam pytanko jakie rozmiary pampersow uzywacie bo my jeszcze jedynki, a wczoraj zakupilam huggies i sa super jestem z nich bardzo zadowolona z tym ze rozmiar 2 uzywamy ztej firmy ale pampersy jedynki sa w sam raz ...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 sty 2010, 11:51

ja 3 ale nie pampers a rossman, ale miałam kilka pampersów i 3 tez były dobre
mała wazy jakies 5,5 kg moze ciut wiecej

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

11 sty 2010, 11:58

Moj szkrabik tez wazy 5,5 i uzywam 3 pompersow i sa oki :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 sty 2010, 12:15

Witam ja po wekendzie pełnym gosci ale było fajnie :-D dziękuje za zyczenia :ico_sorki: Dziewczynki juz lepiej maja katarek ale chyba juz opanowalismy sytuacje i powoli przechodzi :-) Niki juz nioe ma gorączki i nawet wczoraj bylismy na saneczkach :-)
Śniegu u nas nawaliło i wszystko sparalizowane kilku gości nie dojechało więc za tydzień mamy powtórke ale juz razem idziemy na jakies tańce :597:
Co do pampersów to my używamy 3 z pampersa bo inne u nas uczulaja

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości