hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

10 sty 2010, 23:16

Qanchita, fiu fiu, w tamtych czasach taka piękna kołyska???? To chyba ktoś sam zrobił, co? Śliczna, zupełnie jak te dzisiejsze w sklepach! Chociaż nawet podoba mi sie bardziej, bo te nowoczesne trochę są zbyt "strojne", a ta jest pięknie prosto wykrojona ...No i fotki kolorowe.... Kochana, ja z dzieciństwa mam same prawie czarno-białe! :-D
Też uważam, że to cudownie, że będziesz kołysać Jolę w kołysce jeszcze po Tobie, jakieś to takie cudnie wzruszające jest... Aż ci zazdroszczę :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 sty 2010, 23:24

wisnia3006, brzunio cudny
zborra, ja idę o zakład, ze wyglądasz cudnie, tylko tak jak ktoś pisał nie ma norm, a ludzie z zazdrości tak gadają! albo nie pamiętają jak to było, kiedy...
Qanchita, no jaka śliczna dziewczyneczka a kołyska rewelacyjna!!!
jagodka24, czyli już niebawem wpadniesz w szał kupowania :ico_oczko: ale ja tez rozkładam no i z 2 dzieckiem faktycznie mniej tych zakupów.
tibby, na allegro jak znajdziesz wszystko u jednego sprzedawcy to się opłaca, albo po kilka rzeczy, ja kocham zakupy na allegro, jestem uzależniona :ico_oczko:
:ico_oczko:
hormiga, witaj, jak się tam kulasz??
dzisiaj stanęłam przed lustrem i się załamałam, mam tak brzydką cerę, ze masakra, naczynka mi popękały, plamy czerwone syfy, nos jak kartofel wyć mi się chce, pół godziny się malowałam i nic mi to nie pomogło, mąż pociesza, żem pikna, ale lustro mam to widzę :ico_noniewiem: no to sobie kupiłam właśnie kilka kosmetyków i szpachelkę wezmę, może coś to pomoże :-D matko jakie my cierpiące :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 sty 2010, 23:56

hormiga, fotki kolorowe bo mój chrzestny był fotografem i miałam ten przywilej że byłam często fotografowana :ico_wstydzioch:
A kołyskę robił pewien pan dla swojego dzidziusia ale urodziły mu się bliźnięta więc mój tata odkupił ją dla mnie :ico_brawa_01:

I dziękuję za te komplementy :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-01-11, 09:34 ]
A tu jeszcze świeżutkie foto brzuszka :ico_szoking:

Obrazek

I dzień dobry wszystkim :ico_ciezarowka:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 sty 2010, 13:22

witam!!!

Qanchita, piekny masz brzusio i nawet nie jest taki wielki jak na 33 tydz

dziewuszki was tez bola tak stopy i lydki?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 sty 2010, 14:13

dziewuszki was tez bola tak stopy i lydki?
Stopy i łydki nie. Ale w nocy bolą mnie biodra i uda. No i ostatnio dla odmiany skurczu łydek złapał mnie skurcz ud :/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 sty 2010, 17:01

Qanchita, śliczny brzuś! :ico_brawa_01: liczę na to, że może i mi uda się jakoś ominąć rozstępy, bo póki co nie mam żadnego! (ODPUKAAAAAĆ!!!!!!!!!) :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-11, 16:02 ]
a kołyska pierwsza klasa.
z naszego turystycznego łożeczka też można zrobić kołyskę :ico_brawa_01: więc Tobi zasmakuje rozkoszy bujania :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sty 2010, 19:05

to znowu ja :-D

zborra piszesz,że oddałabyś komuś swój brzuch i rodzinę... :ico_nienie:
nawet tak nie mów,wiele bym dała żeby mieć teraz brzuch większy od Was wszystkich :ico_nienie:

Macie śliczne brzuchy,są w nich wasze dzieci więc są duże ,takie jakie mają być żeby było im wygodnie! Wam nie musi być wygodnie :ico_haha_01:
a ludzie jak to ludzie,nimi lepiej sie nie przejmować.
a ta co sama w sobie taka gruba a tobie docina to jej powiedz,no widzisz ja taka wielka a w ciązy a ty bez ciązy a taka wielka :ico_haha_01:

A jaka śliczna kołyska,i zdjecie piękne :ico_brawa_01: wzruszają mnie takie zdjęcia.Te czasy to historia przecież,dla naszych dzieci to bardzo dawna historia...i super pamiątka :ico_brawa_01:

a u nas...dobrze.Pewnie,że jesteśmy szczęśliwi.Powiem szczerze ,że dopiero niedawno się pozbierałam,miałam depresję nawet nie małą,zmieniłam się bardzo...ale powoli jest coraz lepiej.Dni sa kolorowe,postanowienia noworoczne wdrożyłam w życie,zobaczymy co z tego będzie.Na dzieciątko na razie sie nie decyduję,nie jestem gotowa...Pokoik stoi pusty,śpiworek nie tknięty...ale wózek chyba sprzedam.Gabi już przestała jeździć a nie będe trzymać,kupię w razie w.Na razie dałam sobie spokój,to bardziej takie moje wewnętrzne przeciąganie liny raz na tak raz na nie ale widzę,że więcej na nie i mój M też chyba więc niech tak na razie zostanie.Dzieci zdrowe,wszystko dobrze.Planuję przeprowadzkę bo wykryłam w domu wilgoć.Może ua nam się nawet kupić dom,więc proszę o kciuki :ico_oczko:
Pozdrawiam was,trzymajcie ise ciepło,nie przejmujcie kilogramami,w końcu spadną ,cieszcie się i tyle :ico_oczko:
buziam Was mocno :*

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sty 2010, 19:53

Qanchita, tez bym chciala taką kołyske dla majci
super są
i myśle że karolinie nie chodzilo o to że chcesz dziecku krzywde zrobić tylko poprostu zwróciła słuszną uwagę że takie kołyski niestety na długo nie starczają a szkoda bo sa śliczne
brzuszek akurat taki jak powienien być
i mam nadzieje że nie dorobicie sie roztępów
bo u mnie wyskoczyły dopiero w 9 mies na sam koniec
a tak naprawde to jak mają wyskoczyc to nic ich nie powstrzyma
to dziedziczne

a ja dzisiaj szczęśliwa bo załatwiłam sprawy na uczelni i w srode mam obrone mgr
no i przyszedł dzisiaj fotelik dla jagusi, laleczka baby anabell bo pierwsza sie zapsuła no i adaptery do fotelika dla maji

[ Dodano: 2010-01-11, 18:58 ]
aha no ja raczej szału zakupów to juz nie odczuje bo praktycznie wszystko mam z ciuszków
no może jeszcze jakis cieplejszy dresik bo tego w czerwcu nie uzywałam

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 sty 2010, 19:58

jagodka24, to brawo :ico_brawa_01: za udane zakupy!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 sty 2010, 20:03

tibby, żeby jeszcze kasa leżała na ulicy to wogule bym byla szczęsliwa

pradopodobnie jeszcze sie przelece po lumpkach może cos niezwykłego wychacze
no i jak zaczne przerzucać ciuchy po jagodzie to napewno jakies braki mi wyjdą
czy to body kopertowe czy np pieluchy tetrowe bo troszke je zużyłam
a że jagoda byla mała ulewajka to szło tego dużo
aha no i płyn do prania i dla mnie pierdólki higieniczne

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość