Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sty 2010, 13:14

a jak Jej pielucha śmiesznie zwisa :ico_smiechbig: wygląda, jkaby sobie tam czegoś nakładła!!!
bo to było zaraz jak sie obudziła, pampers pełny więc dlatego tak wisiał ;-)
no i notorycznie sciaga sobie rajstopy, skarpetki, albo spodnie od pizamy... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Majka robi dokładnie tak samo - wszystko ściaga :ico_zly: i chodzi tak z spuszczonymi rajtami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2010-01-12, 12:15 ]
margarita83, hehehe...zwinne masz dzieciatko...;)i ta zwisajaca pieluchaaaaaa :576:
ona zawsze była i jest nadzwyczaj ruchoma, jeszcze sie nie zdarzyło żeby posiedziała w miejscu bądź poleżała więcej niż 30 SEKUND!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
to jest naprawdę masakr :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 sty 2010, 15:37

margarita83, he he he fajny filmik mala aparatka Ale powiem ci kochana ze Mojej kumpeli blizniaczki jak tak zaczely przelazic przez barierke lozeczka to skonczylo jej sie spanie z mezem samym bo wieczorem po kapieli oni kladli dziewczynki do lozeczek a ona raz dwa z lozeczek wyskajiiwaly i pchaly sie do ich lozka i tak spia do dzis a maja juz po 3 latka a zaczely tak jak twoja mniej wiecej jak mialy poltora roku :ico_oczko:

Gie u nas tez tak samo Wiwa wszystko sciaga i najlepiej jak by tylko gola byla to by jej najbardziej odpowiadalo :ico_oczko:

Moja mnie dzis wykonczyla miala isc sie zrzemnac wiec przymknela oko po czym zaczela gadac i po spaniu wiec lazi tera sama nie wie co z soba poczac i szkudzi na wszystkie mozliwe sposoby :ico_olaboga: :ico_olaboga: Nie wiem czy wasze dzieciaczki tez tak malospia bo ona czasem spi w poludnie godzine dwie czasem nie a na noc idzie spac najwczesniej o 21:30 bo tak to przed 24 i za nic wczesniej nie chce isc spac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 sty 2010, 19:37

hello :-)

margarita83, hehe, usmialam sie, Majka jest NAPRAWDE bardzo zwinna, zreszta ona zawsze byla do przodu, jezeli chodzi o rozwoj fizyczny.

Gie, fajnie, ze film sie podobal, faktycznie po 3D bola oczy - na poczatku, kiedy sie przyzwyczajaja no i pozniej po seansie, ale warto! w koncu nie chodzi sie tam codziennie ;-)
ja bym z checia jeszcze raz sie przeszla na ten film, ale teraz to juz odpada..

dana, moj maly spi raz, lub 2 razy w ciagu dnia (jezeli 2 razy to tak po mniej niz godzince, jezeli raz, to 1,5-2h), spac chodzi o 20, po kapieli karmie go i wkladam do lozeczka, gasze swiatlo, wlaczam takiego psa grajacego, ktory gra kolysanke i wychodze :-) zwykle Jasper bez problemu zasypia i spi do ok. 7.30-8.00, ale ostatnio tez mamy przeboje, bo ida mu kolejne zeby :/

w ogole, u nas dzisiaj wichura, ulewa i to wszystko razy 10 :(
znowu tak wieje, ze kosze na smieci lataja po ulicach, a drzewa to sie wpol zginaja :ico_olaboga:
ciekawe, jak A. dotrze z pracy do domu.......

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sty 2010, 19:54

dana, Maja jakoś nieszczególnie póki co pcha nam się do łózka. Czasem jak ma problem z spaniem to kładę się znia na naszym łóżko i myślisz że chce zasnąć :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: - akurat - rajcuje aż miło :-/ więc z powrotem do łóżeczka.
Mam nadzieję że jej to nie pójdzie tak łatwo, stała na naszym łóżku więc była wyżej, mam nadzieję że z łóżeczka nie wyskoczy, poza tym śpi jeszcze w śpiworku więc nie zadrze tak nóżki do góry :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ale kurna - śpiworek to ona sama sobie odpina - no to mamy ciepło :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

[ Dodano: 2010-01-12, 18:55 ]
aha a Maja dzisiaj 38 stopni gorączki :ico_chory:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 sty 2010, 10:53

witam :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 sty 2010, 12:09

witam i ja :)

IWONKA - wlasnie ucielam sobie mila pogawedke telefoniczna z Twoim synkiem :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

13 sty 2010, 12:25

IWONKA - wlasnie ucielam sobie mila pogawedke telefoniczna z Twoim synkiem :-D :-D :-D :-D :-D :-D
to jest łobuz :ico_nienie: , On nie tylko z Tobą rozmawiał. Usypiałam akurat Paulinkę i zamknęłam drzwi, miał oglądać bajkę.
A o czym rozmawialiście? :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-13, 11:29 ]
Spr., zadzwonił do 7 osób i z wszystkimi rozmawiał
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 sty 2010, 12:35

hhehhheeee, dobry jest :-D :-D :-D :-D :-D :-D

bylo tak - dzwoni mi telefon, wyswietla sie "Iwonka H" - mysle, kurcze, chyba musialo sie cos stac... odbieram, a tam takie dzieciece: "Czesc" :-D Nie zidentyfikowalam czy to chlopiecy glos, czy dziewczecy, wiec mowie: "czesc - Paulinka??" A tam glos "nieeee, Paulinka spi", wiec ja na to: "Patrys??", On: "tak :-D " Pytam: "Patrysiu, czy mamusia wie, ze do mnie dzwonisz?" On na to: "nieee", więc ja na to: "Hmmm, tak myslalam... wiesz co, Patrysiu?? Bardzo milo mi sie z Toba rozmawia, ale mamusia pewnie bedzie zla, ze do mnie dzwonisz, wiec ja sie teraz rozlacze, a ty idz oddaj telefon mamie, dobrze??" On na to "mhm", wiec ja mowie: "To pa pa i pozdrow Mamusie", a On: "dobrze, ty tez wszystkich pozdrow" :ico_smiechbig: to bylo urocze :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 19:27 przez Gie, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 sty 2010, 13:20

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:


ale sie usmialam... :-D

ach,te dzieci..................

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

13 sty 2010, 15:46

witam :-)
wpadłam sie tylko przywitać :-)
Maja rozchorowała sie na calego, cała noc 39, 3 gorączki - angina i antybiotyk :-/
Nadal gorączkuje

[ Dodano: 2010-01-13, 15:37 ]
jeszcze mam kilka fotek ;-)
a ku ku
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości