Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

14 sty 2010, 12:27

Magda33 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone 3 miesiące Twojej pociechy:)
Mój mały już nawet w 3 Pampersy nie wchodzi. Jeszcze używamy, bo szkoda wyrzucić, ale 4 już zakupione. Swoją drogę jak tak je oglądałam, to są one tylko ciut większe od 3 a na opakowaniu pisze do 18kg :ico_szoking: Nie wyobrażam sobie, żeby 18 kilowe dziecko w nich chodziło :ico_haha_01:

Kurcze mój dziś wyjątkowo marudny i cos mało je- 90 co 2,5 godziny to dla niego malizna :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 sty 2010, 13:02

witam

Cortinka230, witaj u nas , twój Filipek to prawdziwy pakierek , super wygląda :ico_haha_02:
przykro mi z powodu twojej mamy (*)

Magda33, :ico_brawa_01: dla Zosiuli za 3 miesiączek
lekkiego ukłucia jej życzę i oby bez powikłań

a my sobie siedzimy dziś i tak się zastanawiam co na obiadek stworzyć , bo Ala wróci ze szkoły napewno głodna , na pierwszy głód mam zupkę wczorajszą a na drugie to chyba spagetti zrobię bedzie szybko i smacznie :ico_oczko:
kurcze ale ja nie lubię gotować :ico_wstydzioch:
dobrze że częściej mam gotuje a mnie tylko dopada jak jej nie ma jak dziś :ico_noniewiem:

lecę bo małemu się znudziło siedzenie na leżaczku i bawienie zabawkami
pewnie za cycusiem stęskniony :ico_oczko:
ale to wygoda z tym cycusiem , kiedy chce to wyjmuję i już jedzonko gotowe :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

14 sty 2010, 14:41

Wróciła. Z Jula jeszcze byłam u lekarza z pępkiem, bo ten chirurg to masakrę jej zrobił. Mam jej przemywać rumiankiem , szałwią i zgłosić się na kontrole w poniedziałek. Szalony ranek miałam.

Magda33 :ico_brawa_01: dla Zosi za 3 miesiące

Juleczka usnęła a ja się biorę za porządki i za obiad . A później do nauki.

Cortinka230 dla Julki 125ml była za mało , teraz jej 160ml.

Zastanawiam się czy ten pępek nie jest od pieluch. Teraz dostałam pieluch od teściowej i nie jestem z nich zadowolona.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 sty 2010, 14:55

Witam my od rana zalatane byłam u fryzjera, później w cukierni odebrac tort i jedziemy zaraz do mojej babci bo dziś kończy 80 lat :-)
Zaglądam na momencik do was kochane :-)
Cortinka230, :ico_prezent: witaj w naszym gronie z malutkim choć on wcale nie taki malutki :-) masz co nosic na raczkach :-)
Napewno wkrótce wszystko sie ułoży i poprawi w twoim zyciu bo nie może byc tak cały czas ze kłody pod nogi. Przykro mi z powodu twojej mamy :ico_pocieszyciel:
emikaw85, - przemywaj ile sie da i jak moge cos od siebie dodac to poleciłabym jak najwięcej trzymac odkryty pepuszek bo tak na otwarto szybciej sie wygoi. Mam nadzieje że szybko się poprawi
Magda33, :ico_brawa_01: dla Zosieńki za trzy miesiące :ico_brawa_01:
rozstaw szyny i pokazać jak to się prawidłowo zakłada
oj to malutka się umeczy z ta szyna ale jak trzeba to trzeba oby jak najkrócej musiała sie tak męczyć
Co do nutramigenu to Idka nie protestowała ładnie go jadła ale od momentu kiedy je juz inne rzeczy poza mlekiem to juz go wypluwa bo poznała smaczki :-) ale dobrze że masz pokarm i nie jestes zdana tylko na nutramigen
ale to wygoda z tym cycusiem , kiedy chce to wyjmuję i już jedzonko gotowe
zazdroszcze też bym tak chciala

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 sty 2010, 15:21

no i już po obiadku
a teraz Lolek siedzi w pokoju z Alą , jak ona jest w domu to on jest wpatrzony w nią jak w obrazek, ona nawet nie musi nic robić wystarczy że jest :ico_oczko:

emikaw85, przemywaj jak najwięcej i powtórzę za edulitą wietrz jak najwięcej
a jakich pampersów teraz urzywasz?

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

14 sty 2010, 15:24

wiolaw teściowa mi kupiła w hurtowni te pampersy , jakies bez nazwy

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 sty 2010, 15:29

emikaw85, - wiesz możesz zrobić takie wcięcia w przednim pasku pampersa aby pępuszek mógł oddychac.
jest wpatrzony w nią jak w obrazek

u nas to samo Idka przypatruje sie Nikoli i ja obserwóje i wcale nie musi być przy niej wystarczy że obok cos robi :-) to jest fakt że dzieci które sa juz drugie maja lepiej bo maja towarzystwo

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

14 sty 2010, 15:30

edulita dobry pomysł , nie pomyślałam , dzięki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 sty 2010, 15:32

fakt że dzieci które sa juz drugie maja lepiej bo maja towarzystwo
a my tym sposobem mamy chwilkę na coś innego :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-14, 14:33 ]
u mnie leży cały stos prasowania i chyba muszę się tym zająć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 sty 2010, 15:38

oj ja tez mam stosy niewyprasowanych rzeczy :ico_noniewiem: ale mam lenia odrazu kiedy spojrze na ten stosik :-D jutro jednak musze sie zebrać i rozprawic z ta stertą i jeszcze wysprzątac cały dom bo w sobote znowu mam gosci tych którzy nie dojechali na moje urodziny tydzień temu :-D może znowu na jakąs dyskoteke wyskoczymy jak mama zgodzi sie zostac z dziewczynkami :-)

[ Dodano: 2010-01-14, 14:38 ]
nic uciekam bo jeszcze o kwiaciarnie musze zachaczyc :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość