anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

16 sty 2010, 19:10

Do jakiej temperatury wyprowadzacie dzieciaczki na spacer?
moja pierwszy spacer miala jak bylo -10 :ico_wstydzioch: nawet nie wiedzialam ze tak zimno, a teraz jak jest do -5 chodzimy
Nie wierzylam w to gadanie,ze jak facet ma corke to szaleje na jej punkcie
u mnie to samo, i dziadek tez, do syna tak nie przychodzil i nie gadal :ico_oczko:
U nas znów nocka pod tytułem męczy mnie brzuszek i prawie nie spaliśmy :ico_placzek:
u mnie i nocka i wczorajszy dzien i dzisiaj mamy powtorke, masakra, wcale nie chce spac jeczy i nie wiadomo czego chce :ico_placzek:
ciuchy omijam z daleka,żeby się swoim brzuchem nie irytować.
ja tez jeszcze :ico_oczko:
bylismy dzisiaj na pierwszym spacerku,
a u mnie od paru dni -10 i kisimy sie w domu

dzisiaj nie dosc ze bylam niewyspana to jeszcze maz w pracy a ja z synem na zabawie bylam od meza z pracy, taki bal mikolajkowy, dawali dzieciom paczki i zabawy byly i konkursy, trwalo to 1,5 (przynajmniej dla nas bo jak dali paczki to sie zmylismy) ale mialam wyzuty sumienia ze mala w domu zostala z moja mama, i dala popalic, kupke 2 razy zrobila i sie cala obrzygala :ico_szoking: mama mowi ze z nia nie da sie nudzic i oczywiscie nie spala, ja nie wiem ile ona jeszcze wytrzyma, drzemie po pare minut :ico_placzek: dzisiaj maż ma przy niej dyzur w nocy, ja tylko dam jej jesc jak bedzie trzeba, ale zobaczymy jak to wyjdzie

[ Dodano: 2010-01-16, 18:15 ]
inia1985 kod zdjecie przeslij

[ Dodano: 2010-01-16, 18:16 ]
barbapuppa a twojej Urszulki to ja nie widzialam jeszcze na zdjeciu :ico_nienie: albo nie pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 sty 2010, 19:49

Baska - dzieki :ico_oczko: Widze w avatarku,ze do formy wracasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

anusiek - no Zuzia to juz jest coreczka tatusia,chyba zazdrosna sie robie :ico_wstydzioch:

Preudence - moj maz tez zawsze syna chcial i jak urodzilam Andrzejka to sie puszyl,ze ma syna,a teraz puszy sie potrojnie :ico_oczko: I przeciwnie do Twojego,nie obawia sie malej,mimo,ze taka mala.Mowi,ze juz doswiadczony jest :ico_oczko:

A nocka u nas tez dziwna,mala co dwie godziny na jedzonko sie budzila a od 4 do 5 nie spala,dopiero jak polezala na moim brzuszku,odbilo jej sie i zasnela :ico_olaboga:

Helen - witaj :-D

inia - moja czasem tez tak robi,najedzona ale cycusia chce,a potem wypluw i znowu chce i sie denerwuje tylko :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: za 4 tydzien zycia,ale ten czas pedzi :ico_szoking:
u mnie to samo, i dziadek tez, do syna tak nie przychodzil i nie gadal :ico_oczko:
- he,he :ico_brawa_01:
ciuchy omijam z daleka,żeby się swoim brzuchem nie irytować.
ja tez jeszcze :ico_oczko:
- i ja :ico_wstydzioch:
drzemie po pare minut
- jeju,nie zazdroszcze,chociaz moja tez ostatnio coraz mniej spi i najepeij na raczkach ja nosic :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sty 2010, 22:03

inia wklej mi linka do strony lub wklej fotkę w mail tak jak wklejasz jak piszesz, mnie jest obojętnie
anteko faktycznie zapomniałam wrzucić fotki Urszulki, zaraz się poprawię

Obrazek

a tak przy okazji, Wasze maluszki są przeurocze :ico_brawa_01:

helen witaj serdecznie
możesz podać dane potrzebne na pierwszą stronkę?!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

17 sty 2010, 13:02

Znowu mam problem ze znalezieniem czasu i weny do pisania, ale na bieżąco czytam co się u Was dzieje.
Justynka coraz częściej ma problemy z zaśnięciem wieczorem, ale gdy już nas umorduje i zasypia to potrafi spać tak koło 4-5 godzin, więc jest coraz lepiej :-D

barbapuppa, Uleńka śliczna jest :ico_brawa_01: No i pierwsza stronka super :-D Słodkie te nasze dzieciaczki - oczywiście czekamy na resztę :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

17 sty 2010, 13:51

oczywiście czekamy na resztę :ico_sorki: :ico_sorki:
popieram :-D

nasza dala nam sie wyspac, zjadla wczoraj przed 20, zasnela ok 21 i o 3 ja ja budzilam bo piersi mnie bolaly od nawalu, no i zjadl glodomor wszystko i jeszcze butleke musielismy dorobic, no i pozniej o 7 wstala i praktycznie spi caly czas, nadrabia te 2 dni, no ale wstyd sie przyznac spala ze mna :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 sty 2010, 14:16

helen witamy :ico_brawa_01: śliczny maluszek :ico_brawa_01:
inia brawa dla maluszka za 1 miesiąc - dużo zdrowia życzę :-)
a tak przy okazji, Wasze maluszki są przeurocze
Twoja też śliczna jest :-)

Mój Piotruś ok :) w nocy zlitował się nade mną. Zjadał odkładałam do łóżeczka i najdalej w 5 min zasypiał. Teraz jest na spacerku z mężem.
Ale i tak kiepsko się czuję. Pokłóciłam się z mężem bardzo i nie odzywamy się, no tyle ile musimy...a ja jestem mega zła.
No i dziś rano się poryczałam bo koleżanka (pisałam o niej wcześniej) była w ciąży, miała nas odwiedzić...napisałam sms a jak jej brzuszek a ona że od tygodnia już nic nie ma :ico_placzek: że znowu poroniła :ico_placzek: Jakie to straszne drugie maleństwo straciła...a tak się starała o to dzieciątko...życie jest okrutne.
Przepraszam że tak smęcę...mamy wielkie szczęście że nasze dzieciaczki są z nami...ehh musiałam się wygadać.

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

17 sty 2010, 16:09

Anusiek nie smuć się... dla synka przede wszystkim. ale masz 100% racji w tym co piszesz. mamy dużo szczęścia, że mamy nasze dzieci. śliczne i zdrowe... mamy bardzo dużo szczęścia. wczoraj moja córeńka skończyła pełny miesiąc. to był najcudowniejszy miesiąc mojego życia. oby nic naszego szczęścia nie zakłóciło...
Helen witaj :ico_haha_02: śliczną masz córeczkę, dużo zdrówka dla niej :ico_sorki:
Shiva wierzę, że jesteś zmęczona... . Mam nadzieję, że Justynce, mojej dziewczynce i innym płaczkom/ marudom szybciutko przejdzie i dadzą nam pospać :ico_sorki: musimy pamiętać, że te maluchy męczą się bardziej niż my...
Barbapuppa Uleńka jest przesliczna :-D
ojjj dziecko mnie wzywa.... moja syrenka się włączyła :ico_olaboga: pozdrawiam póki co :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 sty 2010, 16:53

helen witaj serdecznie
możesz podać dane potrzebne na pierwszą stronkę?!
moja corcia, Kiara, urodzila sie 7 stycznia o godz. 13:18, waga: 3480g, dlugosc: 52cm :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 sty 2010, 22:22

Helen, ale słodku dziubek zrobiła na zdjęciu :ico_brawa_01:
Anusiek nie smuć się
dzięki staram się ale nie jest łatwo...
przede wszystkim że w domu taka atmosfera :ico_noniewiem:

czekam aż mój dzieć wstanie, bo trzeba się kąpać...a On tak słodko i mocno śpi.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

17 sty 2010, 23:10

barbapuppa- Ulcia prześliczna :ico_brawa_01:

anusiek- masz święta rację, współczuję twojej koleżance, ja mam taką która wytwarza p/ciała przeciw antygenom męża i co za tym idzie ich wspólnego dziecka, ale zanim do tego dotarli to 4 razy poroniła :ico_placzek: , ale się nie poddaje, mam nadzieje, ze twoja koleżanka też znajdzie siłę.

meg- za 1 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby następne były równie szczęśliwe

A u nas chyba tak już zostanie, dni są super, adaś w ogóle nie płacze, je i śpi albo obserwuje świat, a w nocy męczy go brzuszek i nie płacze, ale się pręży i stęka, a ja nie śpię przez to zbytnio dużo, no ale może z tego wyrośnie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość