Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

17 sty 2010, 10:30

witajcie, moje dziecie zamienia sie w anioła nocnego :) je pozniej spi 7 godzzin, znow je, kłade ją do łóżeczka włączam karuzele i zasypia i po 3 godzinach znow je i zasypia , raj :)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

17 sty 2010, 11:13

Witam się także.
Moja niestety dzisiaj w nocy to kiepsko spała cały czas się przebudzała i jakaś trochę marudna była ale teraz dostała mleczko i śpi smacznie jak na razie.
Powiedzcie mi dziewczyny jakim mlekiem karmicie swoje pociechy??? Bo ja dopóki mam gorączkę niestety musiałam odstawić małą od cycka i muszę jakieś kupić.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

17 sty 2010, 11:16

ja daje NAN

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 sty 2010, 12:51

Hej :ico_haha_02: A moja w nocy pięknie spała. Pepek już się powoli goi, ale za to stylu na główce się strupy robią , bo ona kreci glowką, a tam jest znamie. :ico_placzek:

bigottka ja karmie bebiko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 sty 2010, 12:54

witam niedielnie

własnie wysłałam Alę z babcią do Kościoła
Lolek siedzi grzecznie w leżaczku
a ja zasmarkana :ico_noniewiem: przy kompie :ico_oczko:

no i kupa poszła trzeba się oderwać i przewinąć

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 sty 2010, 15:22

isiawarszawa moja też tak ma.

A ja jutro idę z Jula do lekarza na ważenie , mierzenie , szczepienie i na kontrole z pępkiem.
Niedługo wybieram się z nią na spacerek. Mogło by już nie być tego śniegu, bo się ciężko wózek pcha.

[ Dodano: 2010-01-17, 14:23 ]
Prosimy o głosiki:
http://bobovita.com.pl/fo...99&photosList=2

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

17 sty 2010, 16:45

Witam
Wróciliśmy z Kraka. Mieliśmy iść na "Avatar" ale zniechęciła nas skutecznie długość filmu. Byliśmy zmęczeni i 3 godz w konie to byłoby za dużo. Byliśmy na "Ciacho" i mi się podobało. Po prostu na ten film trzeba iść z odpowiednim nastawieniem. I warto go oglądnąc tylko ze względu na Małaszyńskiego. Karolek był świetny. Reszta kiszka...
Malutki był podobno grzeczny, ale poszedł spać przed 21 i zrobił teściowej pobudkę o 5 rano
Kupiłam mu Dicoflor i zamierzam dawać codziennie:)
emika trzymamy kciuki z Filipkiem za jutrzejszą wizytę i prosimy o zdanie relacji jak poszło:)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 sty 2010, 17:57

Cortinka230, to są plusy karmienia butelką , można sobie wyjść z mężem :ico_oczko:

emikaw85, mam nadzieje że wizyta lekarska wypadnie pomyslnie :ico_haha_02:

dziewczyny czy wy wychodzicie z dzieciaczkami na spacery teraz przy mrozie poniżej -5, bo ja narazie nie wychodzę , mnie samej sie nie chce wychodzić więc czekam jak zelżeje :ico_oczko:
a dziś jeszcze taki wiatr wiał , a do tego ja zakatarzona na maksa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

17 sty 2010, 18:47

No i wreszcie chwilka spokoju spią te moje Kluseczki!!!
jakim mlekiem karmicie
ja daje bebilon pepti, ale przed tym rozpoznaniem alergii dostawali bebiko i byłam zadowolona!!
do lekarza
trzymam kciuki za dobre wieści od lekarza!!!
czy wy wychodzicie z dzieciaczkami na spacery
oczywiście że wychodze :-D dzisiaj padał śnieg a my ponad godzinke na spacerku w parku!! Nie chodze tylko jak jest powyżej -10st albo bardzo mocno wieje wiatr!!
A tak nie wyobrażam sobie dnia bez spacerku i moje chłopaki chyba też, bo po drugim karmieniu sa tacy marudni że aż mnie trafia, a jak tylko poczują powietrze cisza i spią :-D

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

18 sty 2010, 09:21

Witam
U nas nocka ok, choć mogłaby być lepsza. Teściowa chyba wprowadziła chaos, bo mały coś ciężko zasnął w łóżeczku. Dwa karmienia nocne także norma.

Z tym neurologiem, to postanowiłam, że poczekam do następnego szczepienia, bo jakaś małą poprawa jest, a w tym czasie będe szukać namiaru na dobrego specjalistę.
Mamy za to znów mega problem z kupami. Wczoraj zrobił aż 3 prz czym ta ostatnia to była taka śluzowata glista i woda . Ja już nie wiem o co biega, czy to po tych lekach wszystkich... Jak taka glista się powtórzy to znów chyba posiew nas czeka...

magduś81 zazdroszczę samozaparcia ze spacerami. Ja nie mogę się wybrać z jednym a Ty... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: U nas jest taki problem że mamy tylko wózek spacerowy, a poza tym nie ma chodników i wszędzie zaspy... Jedynie biorę go na ręce na 10 min, więcej nie dam rady udźwignąć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość