Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 sty 2010, 12:04

Nicola, mnie też łapią, ale jeszcze "lajtowe", najczęściej w stopie. I chyba obie mamy niedobór magnezu, bo i ten brzuszek twardnieje.
A dziwne u mnie, bo jem sporo czekolady (zwykle gorzkiej) a ta ma dużo Mg, nie piję kawy, która Mg wypłukuje. Czy herbata czarna też wypłukuje Mg?? Bo tej piję ze dwie szkl dziennie, zamiennie z owocową, zieloną...

Szafy wypucowane. Jeszcze piorą się te rzeczy, które w szafach długo tkwiły, a ja lubię świeżutkie :ico_haha_01:

jedziemy zaraz po jakieś zakupy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 sty 2010, 12:06

a ja umieram z nudów w tą sobotę... :ico_noniewiem: wczoraj wszystko wysprzątane i teraz nie wiem co robić :-/

NICOLA_1985

16 sty 2010, 13:07

moja mama przyjechałai jak mnie zobaczyła to zrobiła takie oczy :ico_szoking: i sie spytała "a co Ci sie stało z brzuchem??????" stwierdziła ze bardzo mi urósł a widzialysmy sie przeciez jakis tydzien temu... no nie wiem.. moze rzeczywiscie mnie bardziej wywaliło z brzucholem? :-)
teraz Karolinka z babcią pojechały na sanki, umówiły sie z moja kuzynką, jej facetem i jego córka rok starsza od Karoliny. no i dobrze niech sie pobawi z dzieckiem w swojej kategorii wiekowej bo mi młoda zdziczeje zanim do przedszkola pojdzie :ico_noniewiem:
w kwietniu bede składac wnioski do wszystkich przedszkoli u mnie w miescie bo niestety jako nie pracująca mama jestem na szarym końcu kolejki.. ale moze akurat sie załapiemy szkoda by było tracic takie bezcenne doswiadczenie jak przedszkole :ico_oczko:

Martalka, ja tez jem czekolade ale niestety nie gorzka tylko mleczną.... herbate pije dosyc czesto, kawe odstawiłam ale co z tego jak czasami mnie pokusi i sie coca coli napije :ico_wstydzioch:
ale tak to staram sie pic słabą herbatke i przede wszystkim soki owocowe, jem owoce zwłaszcza kiwi bo ma żelazo i lubie tez grejpfruty.

no ja musze zmykac naczynia zmywac, zrobie sobie jeszcze cos jesc bo po zupce mlecznej jakos przygłodniałam.
mama obiecała ze mi poprasuje ta sterte ubran bo widziała, że na sam widok mam mdłości :ico_oczko:

na obiad ide na łatwizne zrobie rosół, pokroje kurczaczka w kosteczke (filecik) z sosem ciemnym do pieczeni z torebki oczywiscie bo ja sosów nie umiem robic zawsze mi wychodza jakies dziwne w smaku.... do tego ziemniaczki obiore i tyle....

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 sty 2010, 16:09

julchik, nie balowałam :D BYłam na pokazie Tupperware. Znacie?
Nawet co nieco sobie kupiłam :ico_haha_01:

Trzymam kciuki, żebyś do porodu miała już wszystko zrobione :)


Nicola, fajnie masz z mamą, że Ci prasowanie zrobi :ico_brawa_01:
Co do przedszkola, pewnie się domyślasz, ale większość dzieci ma któegoś niepracującego rodzica, ja się bałam, że Bartek się nie dostanie, chociaż ja pracowałami M też (ale mieszkaliśmy nie za blisko, niby nie ma rejonizacji, ale ponoć na adres u nas też patrzą...).
Ale wiesz jak ogólnie rekrutacja do przedszkoli się odbywa... :ico_olaboga: zawsze znajdzie się znajomy znajomego...

Co do soków, to ja raczej nie piję. Wolę zjeść owoc.
jakbym miała sokowirówkę, to co innego- świeży soczek... mmm.. a te w kartonach to raczej jako przekąskę traktuję, jako smakołyk taki... mimo, że staram się kupować bez dodatku cukru...

[ Dodano: 2010-01-16, 22:26 ]
Nicola, ja też nie umiałam sosów robić (ja ogólnie bardzo moło rozgarnięta kulinarnie jestem). Ale to łatwe jest, tylko trzeba popróbować :)
Ja mam taki gar (owalny taki, zwykły, ale dość ciężki- najlepiej, żeby żeliwo było grubsze) i w nim wychodzą sosy po prostu..niebo w gębie.
Najpierw mięsko oprószone mąką podsmażam w tym garze (ach, wieprzowinę, okazjonalnie bitki wołowe, albo zrazy. kuraka, zwłaszcza takiego ze sklepu nie robię, bo jak dla mnie, kiepski ma smak. Co innego w kotletach czy kebabie :D ). Jak już się zrumieni, tak na dość ciemno złoto, dolewam wodę/bulion, żeby je zakryć.
(jak nie masz gara- podsmaż na patelni, potem przełóż do garnka i zalej). Aha, osobno można, a nawet powinno się podsmazyć cebulkę :D mmm
Ja dorzucam też ze 3 grzybki suszone. Przyprawy ofkors też (sól. pieprz, ziele ang, liść laur). Ostatnio kupiłam pyszną kamis- http://www.kamis.pl/index.php/content/view/146/147/
Super pasuje do zwykłego sosu, a już do takiego jak do placków po węgiersku- bosko. Ostatnio nauczyłam się robić i wychodzi nie do pobicia :D
Ja mam sporo mięsa ze wsi, od teściów, więc chciał nie chciał, musiałam coś wykombinować, bo większość na kotlety się nie nadaje :ico_oczko:


No i taka wieprzowinka mi pyrka do miękkości. Pewnie z godzinę, nawet więcej.

To się rozpisałam. aż mi ślinka pociekła.
To zjem jeszcze kolacyjkę, i odpoczynek, bo jutro zaczynam kolejne zleconko.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sty 2010, 11:43

czesc dziewczyny wpadlam sie tylko przywitac bo zaraz z mala jedziemy do aganarium :ico_brawa_01:
a tak to nuda u nas...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 sty 2010, 14:15

Witam dziewczyny
Mam nadzieje że nie będziecie miały nic przeciwko abym do Was dołączyła
Mam na imie Agnieszka, jestem z Chorzowa, mam 29 lat mam syna Tomka który ma 2,5 roku i w brzuszku kolejnego bobasa, termin mam na 15 czerwca,
lubie bardzo to forum tylko że mam troche problem z czasem ale pozwolicie że do Was czasem zajrzę...
pozdrawiam Wszystkie dziewczyny...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2010, 14:17

agniecha772, witam się z kwietniówkowego wątku :ico_sorki: gratulację dzidzi! powodzenia w dalszej drodze z brzusiem :)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 sty 2010, 14:30

Witaj Agniecha :D Zapraszamy do czytania i pisania z nami :ico_brawa_01:
Widzę, że mamy podobne terminy ;) Wg moich wyliczeń mam na 15, wg gina, 17 czy 18ty, nie pamiętam ;)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

17 sty 2010, 17:58

cześć Dziewczyny,
mam do sprzedaia 11kg ubranek po synku...
ubranka od 0 do 12mcy
moge podesłać zdjecia na mail...
cene podam
przesyłka gratis... aha ubranka z UK, wiec coś innego, coś nowego, bardzo dobre gatunkowo,
śpioszki,
bodziaki,
kombinezonik itd... no ale to na fotkach będzie widać
piszcie na priw...
pozdrawiam...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sty 2010, 17:59

agniecha772, witaj :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość