Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

17 sty 2010, 10:20

witam :ico_oczko:

U mnie raz lepiej, raz gorzej :ico_sorki: mam ucisk na więzadła i ledwo chodze od tego. Niunia jest duza juz lekarz mnie pocieszyl ze do 4 kg moze waga dojsc :ico_sorki:
byly dalej dje mi popalic :ico_sorki: boszzz masakra

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

17 sty 2010, 18:03

Asia super,że się odezwałaś :ico_brawa_01: miejmy nadzieję,że po porodzie wszystko się wyjaśni i jednak nie będzie trzeba operować :ico_sorki: Co do chodzenia to mnie tez ciężko :ico_placzek: wszystko mnie boli.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

17 sty 2010, 18:50

No coz kochane juz blizej jak dalej :ico_sorki: :ico_sorki: ja sie nie moge doczekac az wkoncu zobacze swoja druga kruszynke :ico_oczko: :ico_oczko:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

17 sty 2010, 19:34

cześć Dziewczyny,
mam do sprzedaia 11kg ubranek po synku...
ubranka od 0 do 12mcy
moge podesłać zdjecia na mail...
cene podam
przesyłka gratis... aha ubranka z UK, wiec coś innego, coś nowego, bardzo dobre gatunkowo,
śpioszki,
bodziaki,
kombinezonik itd... no ale to na fotkach będzie widać
piszcie na priw...
pozdrawiam...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 sty 2010, 21:10

hej kochane :-)
przeprtaszam z amilczenie, ale u mnie po prostu urwanie głowy - nie dość, ze impreza za imprezą, same -lecia ślubu w rodzinie, do tego rwetes na budowie - spec od pieca nawalił, mamy tragedię, szkodą gadać, bo przy tych mrozach be zogrzewania tynki nam pospadają chyba :ico_placzek: . Na dodatek Jaga same imprezy miała - dzień dziadka i babci w przedszkolu, musiałam piec, potem balik, latanie za strojem, a jeszcze power mnie wziął na szykowanie wszytskiego dla Tymka - ciuszki poprałam, poprasowałam, wózek i fotelik odświeżyłam,wszystko stoi gotowe :-)
tym bardziej, ze bóle sie zaczynają - od kilku dni budza mnie w nocy dość bolesne skurcze,w dzień potrafią być regularne, np kilka co 10 min., potem mijają. Jakosik muszę jesczze te 2 tyg. sie dokulać a potem niech sie dzieje co chce :ico_sorki: :ico_haha_01: wczoraj juz Marcin chciał do szpitala mnie w nocy zwijać, ale po nospach jakosik bóle przeszły, w pn za tydzień znowu wizyta, zobaczymy co sie wykaże, bo czuję, ze po mojej szyjc eneiwiele śldu zostało :-)

doczytam co u was :ico_haha_01:

obiecuje jutro z rańca z kawusia sie stawić :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-01-17, 20:15 ]
i doczytałam :ico_haha_01:
asiula witaj kochana - a wy juz w Hl? :ico_szoking: czy z Pl piszesz ukradkiem? :ico_oczko: kochana - nasez spotkanie koniecznie przy najbliższej okazji trzeba powtórzyć bo jaga też wciąć o autorkę "niespodzianki" pyta i non stop mówi, ze była Zuzia u niej chociaz pojęcia nie ma jak Mała wygląda :-D no ale przylepę macie przekochaną :ico_sorki: :ico_haha_01:

herbaciana Ty kochana - sama wiesz jak to z testami u Ciebie bywa, wiec spokojnie, czekam na wieści, ze @ nie przylazła :-)

a tak w ogóle, moja koleżanka z innego watku, lutówka właśnie sie rozpakowała - 37 tydzień (a Młody 3750g :ico_noniewiem: ) wiec już czas powoli i na nas nadchodzi :ico_haha_01: novac czyżbys pierwsza w kolejce była? :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

17 sty 2010, 22:42

tym bardziej, ze bóle sie zaczynają - od kilku dni budza mnie w nocy dość bolesne skurcze,w dzień potrafią być regularne, np kilka co 10 min., potem mijają. Jakosik muszę jesczze te 2 tyg. sie dokulać a potem niech sie dzieje co chce wczoraj juz Marcin chciał do szpitala mnie w nocy zwijać, ale po nospach jakosik bóle przeszły, w pn za tydzień znowu wizyta, zobaczymy co sie wykaże, bo czuję, ze po mojej szyjc eneiwiele śldu zostało
kurczę,żeby się nie okazało że pierwsza urodzisz.

[ Dodano: 2010-01-17, 21:42 ]
ja zdobywam kolejne zaliczenia i niebawem egzaminy,mam nadzieję,że uda się je zdać przed porodem,bo potem to ciężko będzie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 sty 2010, 22:44

eve.ok, pamiętaj, że obiecałaś koleżance styczniówce, że nie urodzisz przed nią! :ico_nienie: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

17 sty 2010, 23:26

nie mam nic przeciwko :) ciąża zasadniczo donoszona, wyściskałabym Małego już, rodzice przyjechaliby, same plusy :)))

Asia fajnie Cie znowu widzieć! 3mam kciuki za Was!!!

Eve proszę ładnie rodzić za min 2 tyg :)

Karmelka gratuluję zaliczeń! jakoś mi się tak zatęskniło za studenckimi czasami... :ico_szoking: :-D

Herbaciana też czekam na wieści

już się nie mogę doczekać czwartkowej wizyty, wreszcie się dowiem ile Mały waży, a od wtorku ME w piłce ręcznej oh yeeeaaah :ico_haha_01:

Spokojnej nocy Kochane!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 sty 2010, 09:19

Karmelka gratuluję zaliczeń! jakoś mi się tak zatęskniło za studenckimi czasami
a ja mam już dosyć tej uczelni :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-01-18, 08:21 ]
ciekawe kto się pierwszy u nas rozpakuje :-) z naszymi szyjkowymi problemami to kto wie,żeby się nie okazało,że ja :ico_szoking: chociaż u mnie cisza i na poród się nie zapowiada

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sty 2010, 09:43

hej kochane :-)
jak obiecałam - witam z rańca :ico_haha_01:
Jaga w przedszkolu, choć ferie zimowe, bo chciałam jeszcze kilka rzeczy podokańczać ale od jutra sobie ansez prywatne ferie robimy :-D Marcin kupił jej rolki i teraz spedzamy dnie ucząc się - już na prawdę łądnie śmiga, na wiosnę będzie jak znalazł, do tego na środę kino mamy, ponadrabiamy nasze wspólne zaległosci :ico_haha_01:

karmelciu no aja z Jaga nawet rozwarcie od 36 tyg. na 2.5 cm miałam, szyjki wcale a i tak sama nie urodizłam, mimo ze miałam bardzo regularne skurcze czasami przez kilka godizn, czop mi zaczął odchpdzić tez od 36 tyg. :ico_noniewiem: dlatego te moje bóle i skurcze teraz o niczym pewnie nie swiadczą :-)

dlatego tibby jak obiecałam - niech sies tyczniówki rozpakowują a potem wg kolejnosci :ico_sorki: :ico_haha_01:
novac no właśnie - Ty juz powolutku możesz :ico_brawa_01:

czekam z kawusią :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość