herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 15:06

Eve no właśnie mamy :ico_placzek: Micho ma niesprawne plemniki i tylko pare z paru milionów jest w stanie mnie zapłodnić.
u nas po pierwszym badaniu tylko in vitro wchodziło w grę.lekarz z kliniki dał nam wykaz leków które by trochę pomogły na spermę.pomogły bo m-c później był wzrost zdrowych plemników o 5 %.od 2008 od stycznia jesteśmy pod opieką klin.niepłodności Bocian.
lekarz sam był zdziwiony,że zaszliśmy w ciążę.Bliźniaki to wynik leczenia :-) statystycznie mogę mieć nawet 3jaczki

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sty 2010, 15:10

aaa...to ja nie wiedziałam - taks zybko zaszliście ostatnio, z emyślałam, ze z tych płodnych super króliczków jestescie :-) to kto wie - moze za niedługo o Bliźniakach usłyszymy? :ico_brawa_01: ale do in vitro sie przygotowujecie? cholernie kurcze drogie, hm? :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 15:18

nie,bo nas najzwyczajniej nie stać.a kredytu na to nie ma :ico_placzek: u nas w klinice za pełną usługę trza zapł przeszło 30tys. a że się uda gin nie daje gwarancji.co prawda klinika jako firma daje raty na in vitro ale raty straszne i nam m-cznych dochodów nie starczy...myśleliśmy o inseminacji 2tys ale lekarz powiedział,że w naszym przypadku nie skuteczna.więc nadal staramy się naturalnie.
choć gdybym miała zbędną kase poszłabym na IUI :D

[ Dodano: 2010-01-18, 14:25 ]
być może tabl na których M jest od 30 dni coś pomogą bo "salfazin" na którym leci już 3 miechy działa :D
zobaczymy
kupiłam testy ovu od 12dc zacznę stosować i po prostu będziemy się kochać codziennie
wydrukowałam 28dni wykres i tam bede zaznaczać wszystko,bo jutro konczy mi się abonament a póki co kaski niet u mnie...a po tym cyklu do ginka na NFZ

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sty 2010, 17:42

i po prostu będziemy się kochać codziennie
Przepraszam że się wtrącam... :ico_sorki: :ico_sorki: ...
Z tego co piszesz wiem jak bardzo pragniecie dziecka - i tego życzę Wam z całego serca- ale czy w pewnym momencie sex nie stanie się dla Was rutynom, obowiązkiem?

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 18:06

nasz seks nawet jak jest w dniach wg kalendarza jest....mhy...cudny :-D czasami owszem łapię się,że to "obowiązek" ale oby takich przyjemnych obowiązków było jak najwięcej :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 sty 2010, 18:19

madziu ja mam dużowięcej rozstępów po Marcinie.One z czasem zrobią się bledsz takie perłowe,ale nie znikną już nigdy.No chyba,ze laserowo sobie je usuniesz,ale to podobno droga atrakcja jest.
herbaciana in vitro to powinno być za darmo,ale w tym kraju to za wszystko trzeba płacić.Mam nadzieję,że uda Wam się spłodzić dzidziulka :-)
choć gdybym miała zbędną kase poszłabym na IUI :D
jak wygram w Lotto to dam cynk :ico_haha_01: i wtedy zafunduję ci.

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

18 sty 2010, 18:27

Herbaciana to jak najwięcej takich obowiązków :D kurde ja to sobie tego nie wyobrażam jak już się ma dzieci, to tak po cichu trzeba nie? :)

Madzia i Eve brzuszki piękne!!! ja mam rozstępy tylko na cyckach na razie, zobaczymy jak będzie z brzuchem

ja się z przyjemnością pierwsza rozpakuję :) ale coś mi się wydaje, że jeszcze poczekamy

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sty 2010, 18:36

oby takich przyjemnych obowiązków było jak najwięcej :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 sty 2010, 19:17

herbaciana in vitro to powinno być za darmo,ale w tym kraju to za wszystko trzeba płacić.Mam nadzieję,że uda Wam się spłodzić dzidziulka
herbaciana napisał/a:
choć gdybym miała zbędną kase poszłabym na IUI :D
jak wygram w Lotto to dam cynk i wtedy zafunduję ci.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja gram w lotka od 2 lat i nonono jakoś w pałacach jeszcze nie mieszkam :ico_placzek:
Herbaciana to jak najwięcej takich obowiązków :D kurde ja to sobie tego nie wyobrażam jak już się ma dzieci, to tak po cichu trzeba nie? :)
no przy dzieciach to lipa,a my do najcichszych też nie należymy,ale mama mieszka 3 kroki od nas i bardzo chętnie zabiera młodych do siebie.starszy i tak już u niej prawie mieszka....

[ Dodano: 2010-01-19, 07:25 ]
witajcie :ico_ciezarowka:
stawiam :ico_kawa: i kanapeczki z pomidorem i białym serkiem :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 sty 2010, 09:06

hej kochane :ico_haha_01:
melduję sie z rana - dzis sama cały dzień, porządki wykańczające robię a potem siadam i leniuchuję :ico_haha_01: Jaga z tatusiem cały dzien, wiec sie wybawią, ja podociagam wszystko, wczoraj nawet torbę do szpitala spakowałam i stoi gotowa jkaby co :-)
ale widze, że tou tematy intrygujące sie pojawiła seksulane :-D temat - rzeka : dzieci kontra seks :ico_haha_01:

to ja lecę po jakieś śniadanko i czekam na którąś a potem wetniemy ciacho z amój skończony 35 :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość