Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 sty 2010, 17:24

Witam


Pisałyście o wzroście i wadze Kornel ma 108 cm i waży 21,5kg, kawał chłopaka...

Ja juz zdrowa wzięłam antybiotyk i jakos przeszło, Kornel na szczescie się nie zaraził.

widzę, ze Asia nas odwiedziła-zagladaj kochana cześciej;

Edytko- zdrówka dla dziewczynek

Iwciu- komu jak kimu ale Ty wypiekami to chyba powalisz wszystkich :ico_oczko:

Chloe- zdróweczka dla Maciusia, a Tobie życzę odnależienia kolczyka;

Riterko-to kobitka Ci rośnie duza, super a krzyż niestety musi troche pobolec :-) wytrzymasz

A my w niedzielę malowalismy na dole salon, umordowałam się, bo przy suficie ja moja precyzyjna raczka jechałam no i wokól okien, troche sie namęczylismy, kupilismy duluxa miała pokryc po jednym malowaniu a takie przeswity były ze dwa razy trzeba było malować, do tego na dole jestesmy bez kanapy bo naroznik reklamowalismy bo materiał się zepsuł i zabrali do obicia, teraz dopłacamy i obija skórą, ciekawe jak wyjdzie, w przyszłym tygodniu mają przywieżć, a my z góry fotele przytargalismy narazie; tyle u nas pozdrawiam wszystkich :ico_buziaczki_big:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

21 sty 2010, 14:17

Hej!
Właśnie wróciłam z pracy.
mery, to Kornelek jest naprawdę duży. Nadążasz z kupowaniem ubrań :ico_oczko: ? Mam nadzieję, że dobrze obiją wam kanapę, my jesteśmy zadowoleni, ze skóry można zmyć wszystko, nawet rysunki długopisem :ico_brawa_01: Już malujecie? Nas też to czeka w tym roku, to już piąty rok jak mieszkamy, gdyby nie te zmywalne farby, to nie wiem jak by u nas wyglądało :ico_placzek: Tylko niestety rezerwy farb się kończą i musimy malować.
edulitko, mam nadzieję, że dziewczynkom nic takiego nie będzie. Zdrówka wam życzę.
riterko, a ty to nam się melduj częściej.

Maciuś czuje się lepiej. Wczoraj byłam na babskim spotkałam się z koleżankami :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 sty 2010, 15:23

Chloe- ja musiałam pomalowac bo mały samochodami sciany poobijał a jak kanape zabrali to wykorzystałam to, fajnie, ze sie wyrwałas z domku na babskie pogaduchy, ja za tydzień jade do Piotrkowa 30- tego i na bal idziemy z moja kumpelą z dawnych lat, w sumie to na urodziny mam taki wypad, akurat sie zgadałysmy , ze ona idzie i Daniel wpadł na pomysł żeby nam tez załatwiła, mam nadzieje dobrze sie bawić.
a ubranka to rzeczywiście dopiero takie ładne bluzki były kupione i juz za małe, az szkoda, ale co zrobić....

A gdzie reszta sie podziewa?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 sty 2010, 22:05

My byliśmy z laurkami u dziadków Niki już nie ma temp. więc moglismy sobie pozwolić na krótkie odwiedziny - dziadkowie zadowoleni
Jutro na rehabilitacje jedziemy rano :ico_haha_02: juz widać poprawe u dziewczynek i bardzo mnie to cieszy bo sól i frida były w ciągłym uzyciu
Idka gdyby mogła to by sobie dwie piastki naraz wepchała do buźki - trze te dziąsełka czekam na granulki homeopatyczne z Niemiec - Nikoli przynosiły ulge fajne bo chłodza dziasełka, w sobote znajomy wraca z niemiec wiec nam przywiezie
Wczoraj byłam na babskim spotkałam się z koleżankami
TO FAJNIE COS CI SIE KOCHANA Z TYCH FERII NALEZY :-D
Maciuś czuje się lepiej
to super :ico_brawa_01:
Kornel ma 108 cm i waży 21,5kg, kawał chłopaka...
naprawde juz duzy mężczyzna, nosisz go jeszcze na rekach ? bo moja Niki ostatnio często mi wskakuje na ręce :-D
Uciekam sie kapać

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

22 sty 2010, 23:17

Hej!
edulita, Maciej też ostatnio chce, żeby go nosić :ico_haha_01: Pokazałam mu kiedyś jak go nosiłam jak był mały i teraz się dopomina takich pieszczot :-D Dobrze, że twoje królewny zdrowieją. My mamy trzy razy dziennie cyrki z łykaniem syropów :ico_zly:
mery, to świetnie, że idziecie na bal. My też mieliśmy, ale niestety mój mąż na drugi dzień by wyjeżdżał do Niemiec, więc musieliśmy zrezygnować.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 sty 2010, 23:02

hej hej
melduję się :-D
dziewczynki zdrówka, dla Maciusia, Mery matko jaki Kornel wielki :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
edulita jak tam atak ząbków?

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 sty 2010, 18:12

hello

Edytko- czasami nosze ale tylko czasami jek sie chce przytulic, męzuś jak wraca z pracy to mu na ręce wskakuje i musi go troche ponosic ale on ma siłe, hihi

a ja od piatku znowu chora, gardło mnie boli, migdały takie mam wrazewnie, byłam dzisiaj i lekarza w przychodni nastałam sie 2 godziny a ona mi skierowanie do laryngologa dała, który dzisiaj juz nie zdazył mnie przyjac i jutro od nowa ruszam, hm a w sobote mam bal, ciekawe jak zawsze cos mi wypadnie jeszcze na @ czekam, ubawie sie napewno, jak mi da antybiotyk to nawet lapki wina sie nie napije, zła jestem

rit-erko-a Ty jak sie czujesz?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 sty 2010, 20:19

Witam
Ja od soboty się nie odzywam ale znowu mieliśmy problemy juz słów mi na to wszystko brak jakies fatum czy co :ico_zly: w sobote mój maz miał wypadek samochodowy jak wracał z pracy wyskoczyła mu prosto przed maske sarna - dzieki bogu on cały ale samochód skasowany a że dojeżdża po 100 km codziennie do pracy trzeba było załatwić inne auto bo jak na złośc w moim komputer ma błąd i nie odpala :ico_zly: zreszta jest w benzynie i żłopie jak smok. Więc trzy dni jeździliśmy i szukaliśmy czegos odpowiedniego dla nas i naszego juz pustego portfela - wydatek niemały i nieplanowany a i tak juz było krucho z kasa dośc narzekania :ico_noniewiem:
Z miłych rzeczy to napisze wam ze dziewczynki zdrowe i usmiechnięte :-) Ida codzień to coraz więcej umie już potrafi wydobyć z siebie takie gardłowe -"mam" ząbki nadal dokuczaja choć chwilami jest spokojniej

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

28 sty 2010, 09:44

Hej!
edulitko, najważniejsze, że nic się mężowi nie stało. Mój brat w podobny sposób skasował samochód, bo wyskoczył mu ... dzik. Ogromne zwierzę :-D
Fajnie, że Idka robi postępy.
mery, zdrowia tobie życzę i krótkiej kolejki u laryngologa.
riterko, jeszcze troszkę i ... już! A może Lenka będzie marcową panienką? :ico_oczko:
Ja troszkę też pokasłuję, ale łykam syropki...Wczoraj byłam z maciejem na kontroli i na szczęście jest już zdrowy, w oskrzelach czysto :-) Ale do przedszkola chyba go nie puszczę...Wiecie, że moje ferie już się prawie skończyły??

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 sty 2010, 00:48

Witam,

edulita, naprawdę można pomyśleć ,że jakies fatum ,ale zawsze jak sie wali to wszystko i miejmy nadzieję,że już koniec tych nieszczęść.Najważniejsze,że mężowi nic się nie stało ,a samochód-rzecz nabyta,wiadomo dziura w portfelu niezła ale ...zdrowie ważniejsze .Cieszę się ,że dziewczynki zdrowe :ico_brawa_01: .Ida zaskakuje z dnia na dzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla niej :-)

chloe, zdrówka ,fajnie,że Maciuś zdrowy :-) ,u nas się właśnie ferie zaczynaja ,więc u Ciebie muszą się skończyć :ico_oczko:

Mery31, buziak i zdrówka z okazji urodzinek :ico_tort: :ico_prezent: ,alez z Kornela duży chłopak :ico_brawa_01: ,Bartek by mu chyba pod pache wszedł :-D

riterka, melduj sie kochana codziennie,bo teraz to już z niecierpliwością czekamy na Lenkę,bo w każdej chwili się może zdecydować :-)

a ja od poniedziałku idę do pracy i nie bardzo miałam czas zaglądać ,bo a to badania a to lekarz itp i czas leci,poza tym Bartek siedzi w domu,bo pokasływał i miał katar,więc dysponuje moim czasem jak mu sie podoba :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości