myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 sty 2010, 19:47

Evik.kp, witaj dawno Ciebie nie było.

A mały nie taki mały,na zdjęciu duży chłopak.Jak ten czas leci,a ja pamiętam Ciebie w ciąży.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 sty 2010, 21:43

Evik super Twoi chłopcy tacy duzi obaj :ico_brawa_01:

Mambi Julka super tatuia dopinguje! :ico_brawa_01:

A tak sobie mysle, ze u as stała rotacja ciążowa, a mambi ma termin na wrzesien to która ma w planach we wrześniu zaciążyć?

Basi dawno nie było. Pewno dzieciaki dają jej popalić.

[ Dodano: 2010-01-24, 20:46 ]
a u mnie chyba cś nie tak z czujnikiem, bo cąly czas -13 i w dzień i w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sty 2010, 22:43

A tak sobie mysle, ze u as stała rotacja ciążowa, a mambi ma termin na wrzesien to która ma w planach we wrześniu zaciążyć?
może mi się uda we wrześniu zaskoczyć :-D jak będę miała pracę to się wezmę za siebie żeby zaciążyć :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 sty 2010, 22:46

to nie za siebie tylko za męża trzeba się wziąć :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sty 2010, 22:55

to nie za siebie tylko za męża trzeba się wziąć
też prawda :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sty 2010, 01:08

no i ja się melduje :ico_oczko: Mój mały pycholek chory jest i strasznie marudy ,cały czas u mamy albo taty na apkach ,a jutro tatuś do Warszawy jedzie i będziemy bez niego tydzień :(
Evik ale ci dzieciaczki urosły teraz to masz niezłe plecy nikt ci nie podskoczy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mambii nasza Anulka dobrze mówi jak ci smutno to masz nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i nadal ci nazadrościc nie mogę szczęściaro ty :ico_oczko: może teraz Julcia braciszka będzie miała albo i siorke do wspólnego brojenia :ico_oczko: :ico_oczko: Ja jednak córcie obstawiam :-D :-D
Ale u nas dzisiaj zimno było ,aż mi woda pozamarzała na szczęście Dawid opanował sytuacje i jest ok ,mam nadzieję że to się nie powtórzy jak go nie będzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
No i w czwartek idę w końcu do ginekologa ,chyba że znowu coś wypadnie :ico_zly: :ico_zly:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 sty 2010, 09:59

Mój mały pycholek chory jest i strasznie marudy ,
zrówka zdrówka zdrówka i bużki od cioci w czólko
No i w czwartek idę w końcu do ginekologa ,chyba że znowu coś wypadnie
_________________
teraz na pewno wizyta sie uda i nic Ci nie stanie na przeszkodzie
aż mi woda pozamarzała
oj cięzko bez wody,ale dobrze że maż opanował sytuację
jak będę miała pracę to się wezmę za siebie żeby zaciążyć
:-D

[ Dodano: 2010-01-25, 09:02 ]
Zapomniałam postawić :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
rewanżuje się

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 sty 2010, 10:34

Tyle napisałam a ten mały gnojek podszedł i wyłaczył mi kompa :ico_placzek:

Ja kawkę poproszę

kikolek zaraz ty też będziesz miała dwóch takich łobuzów. choć muszę przyznać ze ten pierwszy rok jest najgorszy. teraz jakby się trochę uspokoiło :ico_sorki: :ico_sorki:


Ika dasz radę sama, już nie raz byłaś. Ja sama sobie radzę od czterech miesięcy z przerwą świateczną. Jest cieżko bo prócz przyjaciółki nie mam nikogo do pomocy. Ale już się zorganizowałam, choć palenie w piecach albo wyjścia w taka pogodę jest dobijające.

Jak będę miała chwilkę wrzucę wam kilka fotek

aniawlkp86, mąż ma tam taka pracę że ja nie muszę pracować, tu jestem na wychowawczym a tam po prostu będę siedzieć z chłopakami tak jak w domu. U nas zasiłków dla dzieci z moim wychowawczym miałam 500 zł miesięcznie. Teraz złożyliśmy tam i na dwójkę dzieci mamy ponad 300 euro więc zobaczcie jaka różnica.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

25 sty 2010, 11:34

Zapomniałam postawić :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
rewanżuje się
dziękuje w taki mroźny poranek to :ico_kawa: mile widziana.

evik podziwiam cię, sama z dwojeczką i jeszcze palenie w piecu. Dobrze że chłopcy coraz więksi, będzie łatwiej.

aniawlkp ale Hania ma cudne i długie kiteczki, a za męża trzeba się brać i będzie dla Hani rodzeństwo.

ika jak wody brak, to chyba gorzej już nie może być. Pozdrowienia.

U nas zimno -16, palimy w piecu, dzisiaj nie chce mi się wychodzić, a muszę wyskoczyć do sklepu.
Co robicie na obiadek? My spagetti.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2010, 12:55 przez ania25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 sty 2010, 11:42

Evik.kp, witaj, dawno cię nie było :ico_nienie: Ale rozumiem, tyle zajęć przy chłopakach a ty jeszcze sama :ico_pocieszyciel: A z tymi zasiłkami to niezła różnica :ico_olaboga: W końcu mamy politykę prorodzinną :ico_puknij: Na twoim miejscu chyba pojechałabym do męża. Co razem to razem :-D A gdzie twój mąż przebywa? Daleko?
to nie za siebie tylko za męża trzeba się wziąć :-D
dokładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i w czwartek idę w końcu do ginekologa ,chyba że znowu coś wypadnie :ico_zly: :ico_zly:
mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie
ja też chętnie :ico_kawa:
u mnie chyba cś nie tak z czujnikiem, bo cąly czas -13 i w dzień i w nocy
to raczej niemożliwe, żeby była taka sama temperatura :ico_noniewiem:
u nas dziś o 9 było -20 stopni, ale my mieszkamy na drugim piętrze więc temperatura na pewno była wyższa :ico_olaboga:
My siedzimy w domku. Cały czas zakatarzeni a Adaś dziś zaczął kaszleć. Bidulek, wszystkie choroby przechodzi najciężej. A Janek marudzi, że chce do przedszkola, a ja nie mam nawet ja go doprowadzić :ico_placzek: :ico_placzek:
Chyba chłopcy zaczęli mi mieszkanie przemeblowywać, więc zmykam.

[ Dodano: 2010-01-25, 10:45 ]
Tyle napisałam a ten mały gnojek podszedł i wyłaczył mi kompa :ico_placzek:
też to znam :ico_noniewiem:
Co robicie na obiadek? My spagetti.
my dziś mamy wczorajszy obiadek - roladki schabowe :-D kucharzenie dziś odpada :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość