Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 sty 2010, 11:09

Cortinka, no ja tak średnio poradze bo ja kupiłam wielki i ciezki wózek za to tani - ale wiedziałam ze nie bede musiała go dzwigac
za to są parasolki z rozkładanym oparciem, skrecanymi kołami z blokadą (choć skrecane koła są czasem wygodne)
widziałam wózki chico które były by wygodne dla siedzącego malca, ale cena...
a moze używany ? też miałam kupić używany ale rodzice nam kupili :)

[ Dodano: 2010-01-25, 10:13 ]
a tak wogóle to wycałowałam Oliwie.... wczoraj zjadła o 20:30
zasneła koło 22-22:30 a obudziła sie o 6:00 :ico_szoking: potem zasneła o 7 i wstała o 9:30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

25 sty 2010, 11:31

Dzień dobry!!!
Jak tam u was?? mroźno?? bo u nas -17 st i nici kolejny dzień bez spacerku :ico_sorki:
No i dzisiaj rano zamek zamarzł w drzwiach :ico_szoking: szok!!

wiolaw, ślicznie wyglądaliście :ico_brawa_01:
Ja nie mam silnej woli i narazie nie zamierzam rezygnować z nocnych karmień.
ja też :ico_sorki: miałam go odłuczać a dzisiaj i tak nakarmiłam dzisiaj Olka. Widocznie więcej potrzebuje i nie będe go głodzić.
jaki wózek spacerowy kupić
ja niestety nie mam doświadczenia w pojedyńczych wózkach ale moja bratowa ma Chicco wózek parasolkowy i ma to wszytsko co mówisz!!! Jesl fajny do prowadzenia!! ZObacz sobie!!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 sty 2010, 11:43

moja panna zjadła, napiła sie i znow zasypia :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 sty 2010, 12:04

kilka foteczek :)
na spacerku
Obrazek
Obrazek
z braciszkiem
Obrazek
czesc coteczki :)
Obrazek
jedziemy autkiem :)
Obrazek

o dziwo mam neta ale nie wiem na jak dlugo jeszcze
Nika wlasnie zasnela to mykam pocwiczyc - brzuszki dzis juz mam zaliczone teraz czas na orbitkowanie :)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

25 sty 2010, 12:49

Sabcia, słodziutką masz córcie :ico_brawa_01: śliczna dziewczynka!!!!!!!!

U was tak ciepło że bez kocyka jeździcie na spacerku?? kurcze ja nawet na spacerek nie wyjde :ico_zly:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 sty 2010, 12:58

Cześć dziewczyny,
moja Zosieńka też dzisiaj tylko je i śpi. W ogóle straszny głodomorek się z niej ostatnio zrobił. Je mleczko z dwóch cycusiów i jeszcze 60-70 ml z butli i za chwilę 50 ml herbatki :ico_szoking: , po czym wkłada rączkę do buźki i znowu chce jeść, a jak się naje to śpi 3-4 godzinki :ico_brawa_01: Wczoraj zrobliśmy eksperyment i daliśmy Zosi łyżeczkę jabłuszka ze słoiczka. Najpierw się krzywila, ale później otwierała usteczka i chciała więcej. Bałam się, że będzie ją bolał brzuszek ,ale jest wszystko ok :ico_brawa_01:
Magduś81 mnie się podoba to ubranko, które pokazałaś. Ja będę musiała rozejrzeć się za jakąś sukienusią, ale to bliżej wiosny, bo chrzest mamy 5 kwietnia :-)


Dziewczyny, gdy będziecie rozliczać swój PIT i nie macie innej intencji, możecie przekazać go dla córki mojej koleżanki.
Zosia urodziła się rok temu z wadą genetyczną zespół Downa, oprócz tego ma bardzo dużą wiotkość mięśni oraz niedoczynność tarczycy. Zosia jest intensywnie rehabilitowana co niestety sporo kosztuje.
Mała ma założone subkonto w Fundacji Zdążyć z Pomocą, aby można było zabrać ją
na turnus rehabilitacyjny.

to Zosinka
Obrazek

czy nie jest słodziutka :)
Obrazek

[ Dodano: 2010-01-25, 12:02 ]
Sabcia dzieciaczki superaśne :-D

Magduś81 my na wspólnym spacerku spotkamy się chyba wiosną :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 sty 2010, 13:05

Sabcia, o raju ale u was ciepło , sądząc po ubraniu małej :ico_noniewiem:
a u nas - 22 brrrrr

córcia jest prześliczna :ico_haha_02:

Cortinka230, co do wózków lekkich to ja miałam dla Ali taką lekką parasolkę Inglesiny, jeżeli chodzi o lekkość to super, ale czy on był wygodny do ko`ńca , jak masz proste chodniki to polecam , natomiast na nierówne drogi stanowcze nie
dletego dla synka zakupiłam wózek na terenowych kołach i jak narazie nie żałuję i zaspy i nier`owności nam nie straszne :ico_haha_02:
a i jeszcze jedno jak dziecko noie należy do chuderlawych to w tych wózeczkach jest takie niepewne, a moja córcia była pulpecikiem :ico_oczko:

Loluś właśnie sobie usnoł , ale jak nie spi to te ząbki nie dają mu spokoju i cały czas raczki pcha do buzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 sty 2010, 13:10

zapomniałam napisać jaka z tej mojej ZOśku agentka. Wczoraj wsadziłam ją do leżaczka, a ta łobuzica rączkami złapała się zabawek na pałąku i się podnosi, później radziła sobie bez trzymania :ico_olaboga: Coś mi się wydaje, że niedługo leżaczek przekażemy mojemu bratnkowi....tylko niech się najpierw urodzi hi hi hi... W ogóle to moje dziecko ciągle chce się podnosić i karmienie jej teraz z butelką jest ciężkie, bo niedość, że siada, to sama chce trzymać butelkę, a przez to wszystko trwa trzy razy dłużej :-) bo ona wkłada butlę i wyciąga i tak w kółko.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 sty 2010, 13:27

Magda33, :ico_brawa_01: dla Zosieńki , silna i sprytna dziewczymka :ico_haha_02:

a mój bidulek budzi się wsadz rączkę do buzi chwilke pogryzie i dalej usypia
ile te dzieciaczki muszą ssię namęczyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 sty 2010, 13:40

tak sie sklada dziewczynki ze u nas juz prawie wiosna :) kocyk wprawdzie byl ale do zdjecia zdjelam :-D
Magda33 - ja tez mam kolege ktore apeluje o 1 %podatku jego synek musi miec przeszczep szpiku grozi mu smierc a ma dopiero 3 latka - szukaja dawcy :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-01-25, 12:46 ]
wyslalam wam wiadomosc mateuszka na nk

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość