myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 sty 2010, 12:16

Ja kawkę poproszę
proszę :ico_kawa:
Jak będę miała chwilkę wrzucę wam kilka fotek
czekamy na fotki chłopaków i Twoje
U nas zasiłków dla dzieci z moim wychowawczym miałam 500 zł miesięcznie. Teraz złożyliśmy tam i na dwójkę dzieci mamy ponad 300 euro więc zobaczcie jaka różnica.
różnica kolosalna i gdzie u nas to polityka prorodzinna.
U nas zimno -16, palimy w piecu
rano jak wstałam było -17,z Dominiką szybko do samochodu i do żłobka dobrze że samochód nie zawiódł.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sty 2010, 13:39

hej laseczki
jakiś ruch ostatnio sie zrobił u nas na wątku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ika202 , Agnieś81 zdrówka dla synków :ico_sorki:

Evik.kp faktycznie różnica jest ogromna wiec ja na twoim miejscu bym pojechała do męża :ico_sorki:

no i zapomniałam co miałam dalej napisać :ico_wstydzioch:
u nas dzisiaj zupka ze słodkiej kapusty :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

25 sty 2010, 13:43

No i ostrzygłam Adasia. Maszynką do strzyżenia. Ledwo mi się udało :ico_noniewiem: Miał już takie długie włosy, było tego ze dwie garście. A jak pokazałam Adasiowi lusterko i zapytałam czy ładny Adaś, ten odpowiedział, że to nie Adaś :-) Teraz wygląda jak łobuz, bo z kędziorkami to na takiego aniołeczka wyglądał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sty 2010, 13:49

Ika202 mam nadzieję,że do gina w końcu dotrzesz :ico_sorki:

ania25 dziękuję :-) Hania czasami daje sobie zrobić kiteczki :ico_haha_01:

Agnieś81 ważne że się udało Adasia ostrzyc :ico_brawa_01: no i nie poznał siebie w lusterku :-D musiał miec na prawdę długie włoski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sty 2010, 14:05

Ika202 mam nadzieję,że do gina w końcu dotrzesz :ico_sorki:
no i nonono blada właśnie dostałam okres i nie idę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a przy moim szczęściu to do piątku będzie na pewno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Evik wiem jak to jest z tym paleniem :ico_zly: :ico_zly: ja na dodatek mam drewno na dworze i najgorzej było jak wszystko było zasypane śniegiem dokopac się nie mogłam teraz jest już lepiej ale wykończyć się można byle od lata :ico_placzek: :ico_placzek:
No i ja chętnie się kawką poczęstuje :ico_kawa: i oczywiście :ico_tort: do kawki na osłodę :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sty 2010, 14:14

no i nonono blada właśnie dostałam okres i nie idę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a przy moim szczęściu to do piątku będzie na pewno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ty to masz pecha :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i oczywiście :ico_tort: do kawki na osłodę :-D :-D
same pyszności dzisiaj :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 sty 2010, 14:23

ruch ostatnio sie zrobił u nas na wątku
no
u nas dzisiaj zupka ze słodkiej kapusty
u mnie ziemiaczki schab i buraczki
i ostrzygłam Adasia. Maszynką do strzyżenia.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja wybieram się z Dominiką do fryzjera chciałabym żeby jej ścieniować włosy ale się boje że bedzie się darła w niebogłosy.Jak mam jej obciąć paznokcie to jest juz ryk.Nie lubi tego,a co dopiero dać sobie obciąć włosy :ico_puknij:
no i nonono blada właśnie dostałam okres i nie idę
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: pech
do kawki na osłodę
mniam

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sty 2010, 14:36

ja wybieram się z Dominiką do fryzjera chciałabym żeby jej ścieniować włosy ale się boje że bedzie się darła w niebogłosy.Jak mam jej obciąć paznokcie to jest juz ryk.Nie lubi tego,a co dopiero dać sobie obciąć włosy :ico_puknij:
ja z Hanią na początku chodziłam do bratowej A i ona Hani obcinała włoski,a teraz grzywkę sama jej podcinam podczas kąpania :-D i od czasu do czasu końcówki podcinam jej :-D na szczęście się nie boi i czasami sama chce się obciąć i szuka nożyczek :ico_szoking: a pazurków na początku obcinać nie lubiła ale od dłuższego już czasu jak ja obcinam sobie to ona od razu ze swoimi podchodzi żeby jej obciąć i wtedy u rączek i nóżek karze sobie obcinać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 sty 2010, 14:50

u mnie ziemiaczki schab i buraczki
A ja miałam to wczoraj ,teraz robię naleśniki bo mam apetyt i mam jeszcze gulasz z kaszą :ico_oczko: Ja z moją niusią nie chodzę do fryzjera sama ją ścinam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 sty 2010, 14:55

ja z Hanią na początku chodziłam do bratowej A i ona Hani obcinała włoski,a teraz grzywkę sama jej podcinam podczas kąpania
ja też obcięłam jej włoski a dokładnie grzywkę jak była mała.Ale zrobiłam jej takie schody na grzywce że jak sobie ją przypomnę mam :-D na twarzy

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość