NICOLA_1985

26 sty 2010, 13:50

hej :-D
mam juz klucze do mieszkanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj bylismy sie zorientowac w sytuacji co trzeba jeszcze zrobic i okazuje sie ze jednak dwa pokoje sa do zrobienia, upatrzylismy sobie panele ja dzisiaj bede jechala wybrac tapety, moj tata bedzie pomagał w remoncie :ico_sorki: S chcial zrobic gładzie zamiast tapetowac ale przeliczylismy to zastanowilismy sie i stwierdzilismy zgodnie ze jednak tapety bo wyjda taniej a nie mamy nie wiadomo jakich funduszy na robienie ekstra remontow.. moze za pare lat... na razie zrobimy Karolinie pokój taki typowo dziewczecy z różową tapetą :ico_oczko: :-D i na podłodze połozymy panele bo wykladzina ktora tam jest sie nie nadaje a na dzien dziecka moja mama obiecała kupic jej ładny dywanik :-D
dla synusia mamy drugi pokoik juz po remoncie zielone gładzie i ładne ciemne panele na podłodze.
do łazienki dokupimy tylko umywalke z szafka i trzeba połozyc nowy silikon w prysznicu bo ten stary jest oszkliwy... blee
zastanawiam sie tez nad wymiana samej kabiny, brodzik by został taki jaki jest bo nie jest najgorszy - w prawdzie niski i raczej bedzie trudno tam dziecko wykapac ale mamy wanienke wiec luz.
drugi pokój do roboty to bedzie nasza sypialnia tez kupimy tapety i panele a salon jest bardzo ładny w gładzi brazowo - kremowej i tez na podłogach są ciemne brazowe panele.
kuchnia cała w kafelkach ale kafelki sie wymieni na inne jak bedziemy robic kuchnie pod zabudowe. a narazie bedziemy miec stare meble kuchenne bo jednak byli własciciele tego mieszkania zabrali tamte swoje meble ktore wcale moim zdaniem nie byly w lepszym stanie niz te co mamy... jeden kij...
mysle ze do konca tego tygodnia sie juz przeprowadziamy :-)

co do laktatora to ja mam elektroniczny z Nuka i tez jestem zadowolona z niego - odstałam go od kuzynki ktora zrezygnowała z karmienia piersią jeszcze zanim zdazyła zacząć :ico_oczko:
nicola_22 masz słuszną rację, ze zdrowie dzidzi najważniejsze, ale jak to ktoś już kiedyś powiedział, jeśli masz już dwóch chłopców, to zapewne przy trzecim marzysz o dziewczynce :ico_oczko:
gdybym miała dwuch synów i byłabym w trzeciej ciazy i ktos dałby mi wybór dlbo trzeci zdrowy chłopiec albo chora córka wierz mi ze wybrałabym zdrowego trzeciego syna. moja córka ma porazenie mózgowe i wierz mi ze mimo ze udało nam sie ja wyprowadzic do pozycji spionizowanej, młoda chodzi, biega i jest bardzo cudownym dzieckiem to nic nie zwróci jej juz całkowitego zdrowia a ja do dzisiaj patrze na nią i zastanawiam sie czy to aby nie moja wina?? mimo ze wiem ze nie zrobiłam nic co mogło sie przyczynic do jej choroby obawiam sie jej pytan w przyszłosci "mamo dlaczego ja???" albo tego ze kiedys przyjdzie ze szkoły z płaczem i powie mi ze ktos jej dokucza :ico_noniewiem:

julchik22, gratuluje pierwszych kopniaczków :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj S zaczyna sie wahac nad imieniem... ostatnio moja mama zaczela mnie namawiac zebym jednak dała na imie Karol a moj S zamiast byc po mojej stronie to zaczał jej przytakiwac i przyznał ze tez tak naprawde to jest jedyne imie ktore mu sie takna prawde podoba
stwierdzili ze rodzenstwu właśnie pasuje zeby mieli podobne do siebie imiona..
niewiem.. mi sie wydaje ze Karolina i Karol to chyba troszke bezsensu.. przeciez to jest to samo imie tylko w dwuch róznych formach żenskiej i meskiej.. tak jakbym nazwała druga córke tez Karolina... nie uwazacie?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 sty 2010, 14:40

Czesc kobitki,podczytuje was czasami,i w miare jestem na bieżąco,widzę że brzuszki rosna,to dobrze,czas leci,jak tak patrze na suwaczki to szok :ico_olaboga:
Byłam u ginka torbirl znikneła,na szczescie,czyli tabletki pomogły i mam pozwolenie na ciąże,usg piersi wporzadki,czy same dobre wiadomosci od nowego roku,i mam nadzieje że tak juz bedzie do konca,narazie biore jeszcze tabletki do konca a potem zobaczymy jak to sie wszystko ułoży.
NICOLA_22, super że macie to mieszkanko,bardzo sie ciesze oby wam sie dobrze mieszkało i kto wie może umówimy sie kiedyś jednak wkoncu na ta kawke :ico_oczko:
....a to dla was :ico_ciezarowka:
Obrazek

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

26 sty 2010, 15:07

tibby oczywiście niczego nie można wykluczyć ale nie widzę żadnego zacięcia no nic teraz będę uważać

julchik22jeśli miałabym wybrać którąś opcję to to Twoja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna bo nerwus ze mnie nie z tej ziemi a i czasem zdarzało mi się coś podnieść koniec z tym !!! Teraz będę uważać pod każdym względem po tym co wczoraj przeżyłam
Wiem egzaminy praca na pewno to nie jest łatwe ale w razie czego (czyt. odstresowania) pisz a tu jakoś Cię wesprzemy Poradzisz sobie

mmarta81 nikomu tego nie życzę ale już jest ok

NICOLA_22 oj jak fajnie masz zacznie się nowy etap w Waszym życiu :)

aga216 aż mi ślinka poszła na to ciachoooo

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 sty 2010, 16:00

Nicola, fajnie, że już się wprowadzacie do nowego gniazdka! Oby fajnie Wam sie w nim mieszkało :ico_sorki: A co do imienia. Moim zdaniem Karol jest ok (akurat mi się dobrze kojarzy), a obok Karoliny wcale nie brzmi źle, choć przyznam szczerze, że Krystian też brzmi cudnie. Uważam, że powinniście z mężem podjąć sami tę decyzję, bo to w końcu Wasze dziecko i to Wam musi się podobać imię, a reszta siła rzeczy się przyzwyczai :ico_oczko: ja doszłam do wniosku, że słuchanie wszystkich dookoła tylko robi metlik w głowie, bo wówczas wachlarz ewentualnych imion robi się ogromny.

aga, aaaaaaaale ciacho :ico_brawa_01: tak bym chętnie je zjadla! :-D A swoją drogą cieszę się bardzo, że rokdobrze się dla Ciebie zaczął! Oby tak już było! :ico_sorki:

ewusiek, super, że już lepiej się czujesz!!! Nie dźwigaj nic, kochana :ico_nienie:
a co dotyczy moich egzaminów, to zapewne jeszcze nie jeden raz wam będę marudzić :ico_oczko: i dzięki za wsparcie! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sty 2010, 16:57

julchik22, dasz radę ze wszystkimi egzaminami! :ico_brawa_01:
ja tez w ciąży broniłam pracę i jakoś dałam radę. też sobie poradzisz ;-) maluch to taki dodatkowy dopalacz. :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-26, 16:21 ]
NICOLA_22, super, że z mieszkankiem wypaliło. powodzenia przy remontach. nas też czeka teraz zdzieranie starej tapeciny, wyrównywanie ścian, malowanie sufitu i malowanie ścian na zupełnie świezutki kolorek :-D
A imię Karol, żeby być szczerą w ogóle mi się nie podoba. Krystian ładniejsze o wiele! :ico_sorki: Nie rezygnuj zniego, choćby nie wiem kto cię namawiał!!!! Nawet teściówka.
Samanta, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 19.tydzień. Już połowa prawie za tobą! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aga216, wspaniały początek roku :ico_brawa_01: Oby tak dalej. :ico_sorki: Ciacho tak pięknie wygląda, że gdybyś mi takie rzeczywiście postawiła, to bym się na nie rzuciła bez opamiętania ;-) :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sty 2010, 18:06

NICOLA_22, no to super szybko wam poszlo z tym mieszkaniem :ico_brawa_01: gratulacje i szybkiego remontu zycze :-D
co do imienia to ja np.jakbym miala chlopca dalabym na imiee Igor i mialabym Igusia i Igorka :-D bardzo mi sie podoba tez Jacus i Agatka :-D
aga216, no to nowym rokiem nowym krokiem :ico_sorki: super ze wszystko ok i tylko wypatrywac nowego sowaczka u Ciebie :-D
ps.ciacho mniam :-)
ewusiek, dobrez ze juz ok :ico_sorki:
tibby, a jak Ty sie czujesz juz tylko 10 tygodni Ci zostalo to juz na serio koncoweczka :ico_brawa_01:

Ja dzis bylam z Iga na szczepieniu pozniej na grupie i troche ja nosilam i gonilam wiec mnie teraz brzuch pobolewa :ico_noniewiem: ale jesczez 2 h i maz wroci z pracy to Iga mu zyc nie da i bede sobie mogla odpoczywac :-D

NICOLA_1985

26 sty 2010, 20:01

może umówimy sie kiedyś jednak wkoncu na ta kawke :ico_oczko:
ja jestem jak najbardziej ZA :-D
a ciacho wygląda przepysznie mniammm :ico_haha_01:
Oby fajnie Wam sie w nim mieszkało :ico_sorki:
dzieki :ico_sorki: :-D juz podobno dostaliśmy ochrzan bo sąsiada pod spodem "zalewamy" :ico_oczko:
S musi naprawic prysznic :ico_oczko:
A co do imienia. Moim zdaniem Karol jest ok (akurat mi się dobrze kojarzy), a obok Karoliny wcale nie brzmi źle, choć przyznam szczerze, że Krystian też brzmi cudnie. Uważam, że powinniście z mężem podjąć sami tę decyzję, bo to w końcu Wasze dziecko i to Wam musi się podobać imię, a reszta siła rzeczy się przyzwyczai
masz racje to my musimy wybrac imie ale co ja mam zrobic jeslimi tez sie podoba Karol ale nie jestem pewna czy to dobry pomysł dawac dzieciom te same imie ...
zastanowie sie jeszcze mamy czas.. a Krystianek tez uwazam ze brzmi cudnie :-D
A imię Karol, żeby być szczerą w ogóle mi się nie podoba. Krystian ładniejsze o wiele!
ja myśle ze to kwestia gustu..w najgorszym wypadku moge zostac przegosowana albo S jak pojdzie rejestrowac młodego to da na imie tak jak bedzie on chciał... wiec musimy isc na jakis kompromis zeby pozniej nie było kłutni...
Nie rezygnuj zniego, choćby nie wiem kto cię namawiał!!!! Nawet teściówka.
co do tesciowej to myśle ze ja to obchodzi jak zeszłoroczny snieg dla niej moge dziecko nazwac nawet Kajtek albo Burek, pokazuje od jakiegos czasu jak sie nami interesuje nawet nie spyta czy sie dobrze czuje? a jaka była oburzona jak przy niej namawiałam mojego S zeby lepiej szukac mieszkania nisko albo w bloku z windą.... stwierdziła ze ona na 4 pietro musiałam z 4 małych dzieci wchodzic i jeszcze wózek wnosic a ja teraz tak wymyslam.. wiec chyba rozumiesz ze akurat ona nawet jesli by sie odzywala na ten temat to jej zdanie nie byłoby brane pod uwage
NICOLA_22, no to super szybko wam poszlo z tym mieszkaniem :ico_brawa_01: gratulacje i szybkiego remontu zycze :-D
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki
co do imienia to ja np.jakbym miala chlopca dalabym na imiee Igor i mialabym Igusia i Igorka
nie wiem.. moze masz racje.. moze nie ma co sie przejmowac czy cos dziwnie brzmi czy nie??... zastanowie sie.. jeszcze jest czas

Karolina teraz sie kapie, mój S z moja mama i tata juz zaczynaja zdzierac tapety, przyjechali tylko zrobic troche bułek na kolacje, zabrali mi lampe stojacą z salonu i pojechali. pewnie beda tam do około 22.00. a jutro maja zaczac kłasc panele i musimy jechac wybrac tapety bo dzisiaj S za pozno z pracy wrocił i zdazyli tylko panele kupic.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sty 2010, 20:20

tibby, a jak Ty sie czujesz juz tylko 10 tygodni Ci zostalo to juz na serio koncoweczka :ico_brawa_01:
ja się już nie mogę doczekać końca. :ico_sorki: serio! w nocy znów zaczęły się wędrówki na sikanie i potem nie mogę spać do rana. ale na szczęście moge to sobie odpić i popołudniu pospać czy dopołudnia, jak ogarnę domek trochę.
powoli kompletuję resztę wyprawki. jeszcze materacyk do zamówienia, kosmetyki, wanienki, podkłady, wkładki laktacyjne + laktator itp. rzeczy.
musze jeszcze zajść do szpitala i się dowiedzieć co i jak w razie czego z opłatami, bo chcemy rodzinny poród z moim M.
No i do Urzędu Stanu Cywilnego musimy się wybrać, żeby potem nie było, że nie jesteśmy małżeństwem i żeby nie było problemów przy rejestrowaniu dzidzi. Przynajmniej nie będę musiała latać z moim M. i Tobim po mieście, bo od nas wszędzie daleko do takich instytucji państwowych... :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 sty 2010, 20:48

Nicola, no to szybciutko się zabraliście za ten remoncik! Oby Wam sprawnie poszło! :ico_sorki:

tibby, to przed Tobą jeszcze tak uroczyste wydarzenie jak ślub? :-) Fajnie - same miłe wrazenia! :ico_brawa_01:

Ja dziś cały dzień pisałam i już mnie strasznie boli kark, więc uciekam od komputera do mężulka na masaż, bo jutro kolejny pracowity dzień.
A co się z naszą Martalką dzieje? Jakoś sie nie pojawia ostatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sty 2010, 20:54

julchik22, tak ślubik przed nami, ale chcemy taki kościelny razem z chrzcinami połączyć, żeby dwa w jednym było :-D za jednym zamachem wszyscy goście zaliczeni :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ale to dopiero latem chcemy zrobić ślub. pogadamy o tym z księdzem i dopiero będziemy ustalać datę, a ja się będę musiała ostro wziąć do pracy, żeby się w jakąś sukienke wbić ładną :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość