Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

wycieczki szkolne

02 gru 2009, 15:14

Dla wszystkich mam, które aktywnie angażują się w szkołę swoich pociech i mają na głowie organizację zielonych szkół, zimowisk czy zwyczajnie wysyłają dzieci na kolonie. Załatwiając autokar na wycieczkę szkolną zetknęłam się z firmą link został usunięty przez obsługę forum ).która organizuje ciekawe obozy tematyczne i językowe. Zajmują się nie tylko bezpiecznym przejazdem, ale także zakwaterowaniem i opieką pedagogów. Polecam, bardzo miło się z nimi organizuje wyjazdy. My byliśmy w Pradze, ale planujemy na wiosnę Kraków. I jeśli wszytko pójdzie dobrze, wyślę pociechę z nimi na kolonię w wakacje, bo w tym roku się nie udało.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 18:36 przez Natty, łącznie zmieniany 1 raz.

kasior
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:45

27 sty 2010, 13:34

Ciekawa jestem o jaką firmę chodziło. Ja właśnie zastanawiam się z jaką firmą wysłać synka na kolonie- myślałam o ok-tours. Słyszałyście może o niej? Jakie są wasze doświadczenia?

camelar
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2010, 16:34

26 lut 2010, 10:43

Też się zastanawiam o jaką firmę chodziło. Bo czas płynie bardzo szybko i już wiosna za pasem i trzeba pomyśleć o tym, jak i gdzie zorganizować wakacje dzieciakom:) Słyszałam o ok-tours, ale jeszcze nie miałam okazji korzystać z ich usług. Widziałam ofertę i wygląda bardzo ciekawie. Ale mam prośbę, jeśli macie z nią jakieś doświadczenia, będę wdzięczna za opinie;)

kasior
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:45

28 lut 2010, 11:05

Ja osobiscie nie miałam nigdy do czynienia z ta firmą( mój synek jest jeszcze za mały na tego typu wyjazdy),ale córka moich znajomych pojechała z ok-tours do Dąbek( jakoś tak). Pamietam doskonale, bo to była jej pierwsza wyprawa bez rodziców, znajoma była bardzo przyjemna. Szczegółów nie znam,ale jak by było cos nie tak na pewno by się ze mną tym podzieliła

marta30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2013, 14:42

Re: wycieczki szkolne

10 kwie 2013, 14:51

witajcie mamusie :)

chciałam Wam polecić kolonie dla dzieci realizowane przez biuro podróży ROSPOND. Rok temu wysłałam swoją pociechę na kolonie w Beskidy :) Oj dziecko przyjechało takie naładowane pozytywną energią, wypoczęte i pełne sił. Nauczyło się w końcu jeść wędliny, bo w domu strasznie nam grymasiło :)
Biuro podróży ROSPOND znakomicie się spisało jeśli chodzi o organizację kolonii. Pomogli nam wypełnić dokumenty. Miałam z biurem cały czas bardzo dobry kontakt. Mało zapłaciliśmy za 2 tygodniowe kolonie :)

W tym roku też wyślemy dziecko na kolonie z biurem ROSPOND. Mają w ofercie kolonie w Dęblinie- akademia młodego pilota :) Synek lubi samoloty i na pewno mu się tam spodoba :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: wycieczki szkolne

26 cze 2014, 07:44

A macie kogoś sprawdzonego, żeby wysłać nastolatkę na obóz? Chrześnica zazyczyła sobie językowy w tym roku...

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: wycieczki szkolne

21 lip 2014, 11:38

Warto jest przemyśleć sobie to gdzie wysłać dziecko, bo można znaleźć fajne oferty takich wyjazdów. Ja uważam, że kolonie to super rzecz. Sama jeździłam i nabrałam dużej samodzielności. A teraz to już w ogóle dzieci mają tyle możliwości, że swoje na pewno będę wysyłać. Dziecko może dobrze się bawić a przy tym rozwinąć swoje zainteresowania, bo są organizowane różne eventy tematyczne, które rozwijają zainteresowania dzieci :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: wycieczki szkolne

23 lip 2014, 12:52

Co innego wycieczki szkolne, a co innego obozy/kolonie.

Szieeeaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 lip 2014, 13:44

Re: wycieczki szkolne

25 lip 2014, 11:28

Oczywiście, wysyłanie dziecka na kolonie w dzisiejszych czasach nie jest fajne ;)

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: wycieczki szkolne

09 sie 2014, 21:20

Kolonie - różnie to bywa. Jeśli chodzi o wycieczki szkolne - zawsze wysyłam mojego Antka na wszystkie, ale wiem, że tam jest duża grupa dzieciaków i w pewne miejsca lepiej wybrać się w kameralnym gronie, z rodzinką :) Kolonie - różnie to bywa. Ostatnio wpadłam na pomysł, że odwiedzimy Zatorland, park rozrywki. Na stronce wygląda wszystko fajnie, jest sporo atrakcji. Co o tym myślicie? Jak oceniacie taki pomysł na wypad z rodzinką?

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość