Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sty 2010, 22:14

julchik22, wspolczuje tego pisania ... ale co zrobic jak mus to mus :ico_noniewiem:
wlasnie tez mialam wczoraj pisac gdzie sie Martalka podziewa mam nadzieje ze wszystko u niej ok :ico_sorki:
tibby, no to widze ze juz jestes zwarta i gotowa na przyjscie malenstwa na swiat :-D

kurcze dzis poszlam z Iga na ta 3 dawke zalegola szczepienia p.zoltaczce i oczywiscie wieczorem katar goraczka :ico_olaboga: szok :ico_noniewiem: oby to tylko jednodniowe

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sty 2010, 22:27

mmarta81, można tak powiedzieć. po lutowej wypłacie będę bardziej przygotowana, bo kosmetyki już będą i materacyk. :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

26 sty 2010, 23:12

I już po strachu :) drugi fakultet w kieszeni. Zawieszam działalność pod nazwa edukacja :ico_sorki: mam dość stresów związanych z egaminami :ico_oczko: niech sięmłodsi męczą!! Teraz oddaje się cała sobą dzidziusiowi :ico_brawa_01: Wasze kciuki pomogły - wielkie dzieki :ico_brawa_01:
NICOLA_22 gdybym miała wybierać między zdrowiem dziecka a jego płcią, to w zasadzie wyboru nie ma, bo to głupota wybierać. Dla mnie też zdrowie dzidzi jest najważniejsze i jestem pełna podziwu dla takich rodzin jak Wasza, która mimo trudów zwiazanych ze zdrowiem dzieciątka jest razem, silna i kochająca się :ico_haha_02: życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Stawiam :ico_tort: za 19 tydzień :ico_ciezarowka:

NICOLA_1985

26 sty 2010, 23:25

I już po strachu :) drugi fakultet w kieszeni.
no to gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NICOLA_22 gdybym miała wybierać między zdrowiem dziecka a jego płcią, to w zasadzie wyboru nie ma, bo to głupota wybierać. Dla mnie też zdrowie dzidzi jest najważniejsze i jestem pełna podziwu dla takich rodzin jak Wasza, która mimo trudów zwiazanych ze zdrowiem dzieciątka jest razem, silna i kochająca się :ico_haha_02: życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia
dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: to zdrowie sie przyda jak najbardziej :-)
wiesz mi nie chodzi tez o to ze w ogóle marzenie o konkretnej płci dziecka jest złe... absolutnie.. ale uwazam ze zadna z płci nie jest ani gorsza ani lepsza. najwazniejsze jest to zeby dziecko urodziło sie zdrowe .
ja poprostu znam rodziny w ktorych urodziło sie np.pod rząd 5 - 6 chłopców , zdrowych chłopców a rodzice dalej niezadowoleni próbują do skutku spłodzić dziewczynke... niektórzy ludzie nie maja problemów z chorobami dzieci i nie potrafia docenic tego ze maja zdrowe dzieci tylko patrzą na swoje marzenia o tym zeby nastepne dziecko było takiej anie innej płci ...
ja oczywiscie wiem ze u nas nie ma tu na forum takich dziewczyn ktore w ten sposob mysla, tylko chciałam przedstawic swoj punkt widzenia i to co uwazam za najwazniejsze.
ja gdy zaszłam teraz w ta drugą ciaze nie myslałam ani przez chwile zeby moje dziecko było np. chłopcem albo dziewczynką tylko cały czas sie modle o jego zdrowie.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 sty 2010, 10:45

No to ja z rana się witam i stawiam :ico_kawa:

mmarta, jak tam Iga? Mam nadzieję, że to faktycznie było jednodniowe :ico_sorki:

Samanta, wielkie gratki za pomyślna obronę :ico_brawa_01: To teraz już tylko same przyjemnosci przed tobą! :-D Już Ci po cichu zazsoszę :ico_oczko:

Nicola, zgadza się - zdrowie jest najważniejsze! :ico_sorki:

Ja dziś się obudziłam ze straszliwem bólem pleców - widocznie pozostałości po wczorajszej pracy, a może i spałam w jakiejś niewygodnej pozycji. Zaraz się trochę pogimnastykuję i do roboty - muszę postępować konsekwentnie z danym sobie słowem. A poza tym, wszytsko niby dobrze. Brzusio rośnie, Mały kopie, przybyło mi kolejne 1,5 kg, więc chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku :-)

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

27 sty 2010, 13:48

I już po strachu :) drugi fakultet w kieszeni
Wielkie gratulacje kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie myslałam ani przez chwile zeby moje dziecko było np. chłopcem albo dziewczynką
nie wiem może to dlatego że pierwsze dzieciątko nasze ale mnie i mojemu kochanemu mężulkowi to też w sumie jest bez różnicy Najważniejsze aby było zdrowe tyle słyszy się teraz o tych różnych chorobach...że zgadzam się z Tobą całkowicie nie ważna jest płeć jednak są ludzie i parapety

mmarta81 jak tam Igusia wszystko ok?

tibby to fajnie będziecie mieć chrzciny razem ze ślubem Ale masz rację lepiej większość rzeczy teraz załatwić niż potem latać z dzidziusiem

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

27 sty 2010, 14:09

cześć dziewczyny
Samanta Wielkie gratulacje za obronę jesteś mądrą wykształconą mamą, i teraz już masz spokój, też się broniłam z brzuchem [ale ja tylko licencjat]
Apiszecie o płci dziecka, to Wam powiem szczerze tak:
Mam już synka teraz marzę o córeczce ale tak jak piszecie że po głębszym namyśle najważniejsze żeby było zdrowe!
A mam takiego lekarza że nie wiem czy mi powie, bo mu ostatnio powiedziałam że mój mąż nie chce żebym wiedziała... ale to jest nieważne co? w czerwcu się dowie nie?
Nikola nie wiem czy ja dobrze zrozumiałam że Twoja córeczka urodziła się z porażeniem? bo na zdjęciu dziewczynka jest prześliczna, a z imieniem mnie też się dosyć podoba Karolina i Karol fajnie tak zabawnie,mojego męża kuzynka ma chyba Patryk i później Kornel i Karolina takie troche wymyślne ale dosyć ładne...
pozdrawiam Was serdecznie
Acha a ja dziś stawiam herbate bo wczoraj stukneła mi połowa, i jestem prze szczęśliwa :ico_ciezarowka:
:ico_brawa_01:

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

27 sty 2010, 14:48

wczoraj stukneła mi połowa
no to brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też chce już połowę ! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sty 2010, 14:56

czesc dziewczyny
ja tylko na chwile ...
dzieki za troske :ico_sorki: Iga niestety dzis znowu ma goraczke jest bardzo spiaca...narazie innych obiawow nie ma :ico_sorki: zobaczymy
zycze Wam milego dnia :-)
ja dzis zaczynam odliczanie od 120 dni do porodu :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 sty 2010, 15:30

agniecha772, ja też z brzuchem broniłam licencjat. Dla mnie to jednak nie TYLKO licencjat, ale AŻ! Jestem z niego dumna i licze, że z magisterką pójdzie podobnie i również będzie bdb ;-)
Samanta, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za obronę. wiedziałam, że dasz radę!
Acha a ja dziś stawiam herbate bo wczoraj stukneła mi połowa, i jestem prze szczęśliwa
a ciacho się znajdzie jakieś do tej herbatki ;-)
wielkie brawa!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też chce już połowę !
spokojnie, i na ciebie ewuś przyjdzie czas ;-) każda z nas czekała na ten moment z niecierpliwością. Ja to po tej połowie to myślałam, że do 30.tygodnia ciąży to nigdy nie dotrwam. :ico_haha_01:
mmarta81, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dolączenie do nas w odliczaniu! Teraz już z górki. Niedługo i inne czerwcowe mamusie z pewnością się u nas zjawią na odliczanku. Tego serdecznie życzę! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość