chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

Jak wybrać dobry prysznic?

19 sty 2010, 21:46

Poszukuję wszelkich porad i wskazówek jeśli chodzi o zakup kabiny prysznicowej, brodzika, baterii. Z czego powinny być i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jestem kompletnym laikiem w tej kwestii, a nieraz drobny niuans decyduje o tym, co wybrać:) Chciałabym zakupić rzeczy raczej po niższych kosztach, ale też na tyle dobre, żeby za rok nie trzeba było wymieniać..

delikatnaAsia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 22:37

19 sty 2010, 22:46

Lepiej zdecydować się na sprzęt markowy cersanit, koło są to porządne wyroby, bo przecież tych rzeczy nie kupujemy na rok czasu a na pewno na dużo dużo dłużej. Zanim dokonasz wyboru najpierw zastanów co powinna mieć kabina prysznicowa. Są takie, które mają wbudowane radio, telewizor:) więc czy interesuje cię tradycyjna czy może jakaś bardziej zmyślna? Jeżeli chcesz zaoszczędzić to doradzam zakup sklepach internetowych, które są dużo tańsze od tradycyjnych...

chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

22 sty 2010, 12:23

Przyznam, że rozważałam zakupy przez internet, właśnie ze względu na ceny, ale nie mam w tym kompletnie doświadczenia. Co jeśli coś nie będzie pasowało?
Zasadniczo podobają mi się klasyczne kabiny, może być półokrągła, ale bez tych bajerów typu radio:) Prosty, ale trwały model. Bardziej chodzi mi o to, z jakiego materiału powinny być wykonane elementy, drzwi, brodzik? Może są jakieś niuanse, o których nie wiem, a potem okazują się ważne przy użytkowaniu.

delikatnaAsia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 22:37

22 sty 2010, 20:59

Szczerze mówiąc nie znam się na tym aż tak dokładnie, jeżeli chodzi o materiał to na pewno wykonane jest to z jakieś ceramiki :) najlepiej jak byś zapytała bezpośrednio w sklepie, w którym kupujesz... Co do obaw czy w sklepie internetowym? co ma nie pasować ?? wszystkie wymiary są podane a zaoszczędzisz trochę grosza...

chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

28 sty 2010, 13:50

Koło i Cersanit faktycznie mają ciekawe kabiny i wydają się być dobre jakościowo. A jakich firm prysznice macie w swoich domach? Może mam którejś unikać?:)
Powiem szczerze, że jeździłam trochę po sklepach, obi i reloy, ale wybór taki średni jest. Gdzie jeszcze można znaleźć coś ładnego?

delikatnaAsia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 22:37

uuuu

28 sty 2010, 20:36

Największy wybór masz zawsze w sklepach internetowych... Mam najzwyklejszą kabinę prysznicową z koła z serii Geo, jest tania i praktyczna...

chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

30 sty 2010, 00:46

Ech faktycznie, jakoś nie pomyślałam żeby przejrzeć sklepy internetowe(!) Obejrzałam chyba setki stron odnośnie wyglądu łazienki, inspiracji, projektów, a przecież też jest dużo sklepów z takim sprzętem. Po prostu nie myślałam o takiego rodzaju zakupach w sieci.

delikatnaAsia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2010, 22:37

wybór

31 sty 2010, 23:50

Szczerze mówiąc to ja też nie wyobrażałam sobie do teraz jak można kupić wannę/umywalkę czy coś tak wielkiego przez internet, ale przecież to są te same rzeczy co w sklepach a przy okazji można zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy...

chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

04 lut 2010, 22:19

No niby tak, ale to taka droższa inwestycja i duża gabarytowo. Chyba transport jest drogi przy takich rzeczach:/ Chociaż same ceny jak przeglądałam, są faktycznie niższe w sklepach internetowych. Nieraz są to różnice kilkuset złotych (!) Nie wiem skąd się biorą aż tak różne ceny.

alelala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2010, 09:29

07 lut 2010, 09:32

No niby tak, ale to taka droższa inwestycja i duża gabarytowo. Chyba transport jest drogi przy takich rzeczach:/ Chociaż same ceny jak przeglądałam, są faktycznie niższe w sklepach internetowych. Nieraz są to różnice kilkuset złotych (!) Nie wiem skąd się biorą aż tak różne ceny.
To już zależy gdzie mieszkasz, bo jeśli zdecydowałabyś się wybrać coś ze sklepu.... to tam dostawa na terenie Poznania kosztuje 35 zł (ich własnych transportem) a jeśli jesteś z poza Poznania to koszt już ustalają indywidualnie
Ostatnio zmieniony 12 lut 2010, 12:00 przez alelala, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość