layla2108
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:42

25 sty 2010, 17:47

Cześć dziewczyny, powiększam wasze grono - jeśli mnie przyjmiecie oczywiście:) I ja jestem w Norwegii, co prawda troszkę krócej niż wy - 6 miesięcy, a w ciąży jestem już 15 tydzień, z czego cieszę się bardzo;)

[ Dodano: 2010-01-25, 16:49 ]
sorki,widac nie doczytalam.Mieszkam w okregu more og romsdal-dokladnie w aalesund-piekne miasteczko
czyli gdzieś tam mijamy się na ulicach:) też mieszkam w Aalesund

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sty 2010, 00:41

layla2108, witaj i gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zapraszamy zapraszamy do wąteczku, tylko jak widzisz troche tu cisza panuje :ico_oczko:

layla2108
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:42

28 sty 2010, 19:46

Dzięki siunia , cieszymy się z dzidzi bardzo:) Faktycznie troszkę cichutko, ale jak widzę nie aż tak cicho żeby odpowiedzi nie było:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sty 2010, 23:03

layla2108,a no widze ze szybko udalo mi sie odezwac, bo czasem jak juz nikt nie pisze to nawet zajrzec sie tu zapomina

[ Dodano: 2010-01-28, 22:04 ]
layla2108, a w ogole powiedz cos wiecej o sobie

layla2108
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:42

30 sty 2010, 18:44

Coś o mnie: Mieszkam w Alesund z narzeczonym, on pracuje - ja studiuję. Przyjechaliśmy tutaj w sierpniu, tzn ja dojechałam bo wtedy zaczynał się semestr:) Udało mi się załapać na wyminę studencką, ale mamy zamiar zostać na stałe, z tym że nie koniecznie Tutaj w Alesund. Większość czasu zajmuje mi szkoła, bo wbrew pozorom nauki mam od groma i ciut ciut. Kiedy mam jakieś wolne na uczelni, dorabiam troszkę robiąc paznokcie żelowe. Lubie się pobawić trochę i uruchomić wyobraźnię. Tak po za tym, kolekcjonuję doświadczenia norweskie:)Jednak jest to troszkę inny świat, który z reszta całkiem mi się podoba.
Ostatnio miałam okazję być badana (bardzo dokładnie:D) przez norweskiego pana doktora i jestem pod dużym wrażeniem, wszystko ładnie wytłumaczył, wyjaśnił co i jak będzie przebiegało, więc trochę spokojniejsza jestem. Na USG zaproszenie na 1 marca mam i w końcu wyjdzie na jaw, co tam w brzuszku piszczy. Podczas pobytu w Polsce miałam też na przezierność USG zrobione i pani doktor obstawiała, że dziewczynka:) ale to maluśkie dzieciątko jeszcze było, więc wszystko się może zdarzyć:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 sty 2010, 23:31

layla2108, wow to fajnie w tej Norwegii wyladowaliscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i super ze wam sie podoba :ico_oczko:
Ja to chyba za duzo pisac o sobie nie musze bo pewnie juz doczytalas :-)

Ja jestem w Norge na stale od 4 lat, a od 6 przyjazdem.
Od 5,5 roku mam meza, i mam 3 dzieci co napewno juz zdazylas zobaczyc.
Ja narazie ciagle siedzie w domu bo jakos rodzi mi sie jedno dziecko za drugim , albo jestem w ciazy.
Ale jak troche Mię odchowam to wkoncu bede mogla sie wziac za nauke jezyka i pojsc do pracy.Czyli za jakies 1,5 roku :ico_oczko:
My tu mamy swoj domek jednorodzinny , na gorze mieszkam ja ze swoja rodzinka na dole moja siostra blizniaczka ze swoja rodzinka.
Znajomych mamy juz tu wiecej niz w polsce i ogolnie fajnie jest :-)

layla2108
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:42

10 lut 2010, 22:02

No i mi się zaczęło:) Zaczęły się wykłady, dzidzia kopie hehe. Ten semestr coś czuję będzie dla mnie trudniejszy. W każdym razie nie opuszcza mnie optymizm dotyczący przyszłości i mam nadzieję, że tak już zostanie. Póki co muszę skupić się na pracach grupowych do szkoły...pisania i pisania na dodatek same nudy;/ Walentyny się szykują, trzeba coś pomyśleć na niedzielę;]

madi1307
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2010, 10:28

20 maja 2010, 21:07

witajcie dziewczyny.Czy mogę sie przyłączyć do was.Widzę,że piszecie ze sobą dość długo i w wielkiej sympatii.To miłe.Ja mieszkam w małej miejscowości Amli i niedługo będę rodzić w szpitalu w Arendal.Czy któraś rodziła w tym szpitalu i mogłaby podzielić się co i jak tam jest.Jestem ciekawa jaka opieka, co trzeba zabrać ze sobą do szpitala,o co pytają i jak traktują polki.Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 maja 2010, 21:54

madi1307, witaj

pytaj o co chcesz to wszystko ci napiszemy :-D
Ja jestem z Arendal :-)

mam nadzieję, ze jeszcze tu zajrzysz, my zbyt często tu nie zaglądamy bo mało co tu ktoś pisze , ale dziś mnie coś pokusiło i zajrzałam :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 maja 2010, 22:53

madi1307, ja w tym szpitalu 3 dzieci urodziłam , i jestem bardzo zadowolona
Jesli chodzi co zabrac, to karte ciazową plus kartke z grupa krwi,swoja kosmetyczke, dres, klapli, apatrat fotograficzny, ubranka dla dziecka na wyjscie ze szpitala.
Reszte oni dają, podpaski, pampersy dla ciebie i dziecka, majtki jednorazowe, koszule porodowa.
Ogolnie nie odczułam byc gotrzej traktowana ze wzgledu na pochodzenie czy nieznajomosc norweskiego. A nawet jak jakas pani nie znala angielkiego to zawsze sie jakos dogadalo.
Jak czegos tam nie bedziesz wiedziala smialo dzwon do polozych i o wszystko pytaj.
Jedzenie tez super, stoł szwedzki na pewno wybierzesz cos sobie.

A mozna wiedziec na kiedy masz termin i jaka płeć dzidzi???
Mieszkamy niedaleko wiec w razie gdyby ci sie nudziło zapraszamy. :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość