madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

30 sty 2010, 10:06

mam problem w nocy budził mnie ból podbrzusza promieniujący aż w pachwinę, i brzuszek twardy jak skała mogłam sobie normalnie zegar ustawiać bo to się działo tak regularnie...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 sty 2010, 17:19

A ja witam z bieguna :ico_ciezarowka:

Tak strasznie sypie i wieje, że jak rano się wybraliśmy z mężem na zakupy to wracając utknęliśmy już w wielkiej zaspie i ciągnik musiał nas wyciągać :ico_puknij: Normalnie aż drzwi nie szło w aucie otworzyć :ico_szoking:
A pojechałam bo mi się ubzdurało żeby kupić firanki do domu:P No ale nie kupiłam bo muszę przeliczyć koszta... 250 na jedno okno by mi wyszło :ico_olaboga:

madzia0609, mnie też dziś bolało w boku jak po mieście "biegałam"... taka jakby kolka z prawej strony.

No i chciałam wyniki posiewu odebrać ale okazało się, że będą dopiero w poniedziałek bo coś im na płytkach wyrosło :ico_olaboga: Aż się boję :ico_chory:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

30 sty 2010, 17:54

Qanchita, to ładną przygodę mieliście z samochodem :-D Dobrze, że was wyciągneli. My mieliśmy dziś jechac wreszcie po wózek dla Synka, ale jak zobaczyłam co się za oknem dzieje to zrezygnowałam - a czekałam na tę sobotę cały tydzień, kurcze Tymek się urodzi a wózka dalej nie będzie.
Zła jestem i smutno mi bo chciałam to załatwić :ico_placzek:

madziaprzeczytałam na kwietniówkach że do szpitala się wybierasz...Daj znać co i jak... Mam nadzieję, że Kubuś jeszcze poczeka i nie przyjdzie tak wcześnie na świat...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 sty 2010, 19:12

kurcze Tymek się urodzi a wózka dalej nie będzie.
Ja się boję żebym nie zaczęła rodzić w taką pogodę bo chyba mnie helikopterem będą musieli do szpitala transportować :ico_szoking:

Ale rozumiem co masz na myśli, bo 2 tygodnie temu miałam tak samo! Cały tydzień czekałam na sobotę bo mieliśmy jechać po resztę wyprawki a tu zamieć śnieżna i to samo co dzisiaj. Ale wtedy byliśmy mądrzejsi i przeczekaliśmy w domu :ico_puknij:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

30 sty 2010, 19:27

no i krążek się zsuwa i podobno wszystko ledwie się trzyma mam na siebie uważać fenatrolu(nie wiem czy dobrze napisałam) mi nie może dać bo jestem chora na serce ... więc nasz kuba się pcha na świat pełną parą jak jeszcze wytrzymam do 36 tyg to będzie cuuuuuuuudownie

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 sty 2010, 21:15

no i krążek się zsuwa i podobno wszystko ledwie się trzyma mam na siebie uważać fenatrolu(nie wiem czy dobrze napisałam) mi nie może dać bo jestem chora na serce ... więc nasz kuba się pcha na świat pełną parą jak jeszcze wytrzymam do 36 tyg to będzie cuuuuuuuudownie
no to kochana chyba nie ma rady i trzeba bedzie placuszkiem leżeć,co? no bo skoro leków ci dać nie może to chyba jedyne lekarstwo w postaci leżenia zostaje.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 sty 2010, 21:37

hej!
madzia0609, kochana..to trzymaj się dzielnie! leż ile się da...a my tu będziemy trzymać kciuki, żeby Kuba sobie posiedział jeszcze w ciepełku!
Qanchita, na zakupy Cię wzięło?
ja odpusciłam, jak rano wyjrzałam za okno....
niestety, też tak liczyłam, że się wyrwę na chwilę i nonono!
a firanki....popatrz na allegro, albo w lumpie...
ja tam nowych w sklepie nie kupuję, szaleństwo żeby tyle na firany dać!
przed świętami cudne w lumpie kupiłam za 50zł, 10zł dałam krawcowej za przecięcię i zrobienie tunelu i mam 2okna ubrane! polecam....
hormiga, łączę się w bólu...choć u Was to o wózek chodzi, czyli w ogóle nerw konkretny!
bo ja to raczej tak chcialam sobie poszperać w lumpach...ale też zła jestem!
bo cały tydzień tkwię jak małpa w zoo z dzieckiem w pokoju...i nawet w sobotę się ruszyć nie mogę... :ico_placzek:

a co do męczenia się itp...no to niestety już taki urok końcówki nie?
aczkolwiek wczoraj sobie właśnie myślałam, że tak na prawdę nie jest źle...latam jak szpulka jeszcze, wszystko robię...a że się zmęczę? no cóż, kilogramów więcej to się inaczej nie da :ico_haha_01:
a! na obrzęki polecam http://www.domzdrowia.pl/64098,emo-zel- ... 75-g-.html
wyczytałam w gazecie i kupiłam i super!!!
wczoraj wymoczyłam nogi w chłodnej wodzie, potem wtarłam żel i nóżki na stolik...po 15minutach znów wtarłam żel i na prawdę ulga i opuchlizna zelżała! :ico_sorki: bez masowana itp...na prawdę super! dziś rano też smarowałam i do popołudnia było ok. A teraz muszę znów iść na seansik z nogami w górze :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

30 sty 2010, 22:43

madziu trzymam kciuki kochana :ico_sorki: dotrwasz, zobaczysz, mało zostało :-) a moze i lepiej ze fenoterolu nie dadzą bo jakby Ci teraz musieli min. tygodniową kuracje zrobić to potem przenoszenie dwutygodniowe calkiem prawdopodobne. takze jak karmelcia napisała - leż potulnie te dwa tygodnie a potem już Mały bezpieczny w pełni :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 sty 2010, 01:29

zgodnie z obietnicą...hehehe
ja z Tomaszkiem w skończonym 34tc
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

31 sty 2010, 11:01

madzia0609, nóżki do góry, kolanka razem i leżymy, a będzie dobrze!
zborra, wow jakie zmiany, brzusio cudny, a fryz też, no i główna fotka tyż pikna :ico_brawa_01:
no to ja sie wyłamię, u nas wczoraj było tak ślicznie, słoneczko świeciło cały dzień, temp na plusie więc na zakupy sobie pojechaliśmy, w końcu zjadłam chińczyka na którego miała okrutną chęć, ale kurcze jak wróciliśmy do domu to padłam, pachwiny i spojenie mnie tak bolały, ze masakra :ico_szoking: kupiłam Lenie smoczki, chciałam jeszcze butelkę kupić ale nie było takiej :ico_zly: i chyba muszę na allegro, no i klapki pod prysznic do szpitala, dzisiaj też mamy cudne słonko, ale -17, może gdzieś jeszcze się wybierzemy bo coś czuję, ze to ostatnie moje wyjścia na najbliższe miesiące :ico_oczko:
hormiga, spokojnie ja wierzę, że znajdziesz wózek o jakim marzycie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość