Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 sty 2010, 20:19

novac no to moze Cię ruszy kochana :ico_brawa_01: dawaj na bieżąco znac, zaciskamy kciuki - a Ty do polnocy nogi, zeby Karlo z lutego był :ico_sorki: :ico_haha_01:

u nas bez zmian - co najwyżej brzuchol cześciej i boleśniej skurczuje, ale nadal nic konkretnego z tego nie wynika :ico_noniewiem:
a dzis Młoda debiutowała w kinie :ico_brawa_01: posżłyśmy na "ksieżniczkę i żabę", ale z Jagi jednak mało filmowa kobitka. Dzieci były i mniejsze nawet a wysiedziały - Jaga dała radę 30 minut, potem byłyśmy na 1,5 gdoiznnym filmie 4 razy w wc, do tego jaga poznała koleżankę, z którą zwiedzała cała salę kinową, na końcu obie stanęły na środku i przy muzyce zaczęły krecić pupcią :-D Moze dlatego, ze ja dłuzej niż pół gdoizny bajek raczej nie pozwalałm jej oglądać, stad nienauczona :-)

a dzis u nas pogoda troszkę odpusciła, ale zaspy zostały...masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

31 sty 2010, 20:31

ale nas wszyscy poganiają :) u mnie skurcze dalej zerowe, spoko będzie lutowy jak nic :ico_haha_01: ale dalej stawiam na wtorek...

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

31 sty 2010, 20:31

Hej kochane,
wczoraj na kuligu byliśmy
wyprawa się udała
robiliśmy aniołki w śniegu,bałwana,bitwe na śnieżki i sanki do...traktora bo kon odmówił współpracy. coś mi w krzyżu łupnęło,że schylić się nie dałam rady.brnięcie w zaspach po cipkę nie jest ani łatwe ani przyjemne,ale my ubaw mieliśmy jak małe dzieci...i do domu wróciliśmy cali jak bałwany.śniegu nawet w majtkach miałam zgubiłam przy okazji aparat i dziś pojechaliśmy go szukać...znaleźliśmy go,M rozkręcił go na części pierwsze tak jak radził fachowiec i zobaczymy jak wyschnie.kciuki trzymajcie bo chyba się popłacze jak coś będzie nie halo.
idę nasmarować się maścią bo krzyż mi w du** włazi,tak boli... :ico_chory:
spokojnej nocki

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 sty 2010, 20:36

novac ale moze zacząć sie całkiem niespodziewanie, nie znas zdnia ani godziny :-D
pamiętaj tylko, zeby ans na bieżąco informować, bo Ty jutro już w spzitalu sie stawiasz czy we wt?

herbaciana jhahaha - a jak śnieg do majtek Ci sie dostał, hm? :-D cieszę sie, ze tak fajnie wpsólnie czas spedziliście, pozazdrościć :ico_sorki: :-D chocia zza bałwana mogłabym teraz robić rewelacyyjnego :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-01-31, 19:38 ]
ja lecę pod prysznic i na smarowanko, jakby co potem z ielona przysiądę, wiec zapraszam niedzielne wiczorne gaduły :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 sty 2010, 20:42

Hej kochane,
wczoraj na kuligu byliśmy
wyprawa się udała
robiliśmy aniołki w śniegu,bałwana,bitwe na śnieżki i sanki do...traktora bo kon odmówił współpracy. coś mi w krzyżu łupnęło,że schylić się nie dałam rady.brnięcie w zaspach po cipkę nie jest ani łatwe ani przyjemne,ale my ubaw mieliśmy jak małe dzieci...i do domu wróciliśmy cali jak bałwany.śniegu nawet w majtkach miałam zgubiłam przy okazji aparat i dziś pojechaliśmy go szukać...znaleźliśmy go,M rozkręcił go na części pierwsze tak jak radził fachowiec i zobaczymy jak wyschnie.kciuki trzymajcie bo chyba się popłacze jak coś będzie nie halo.
idę nasmarować się maścią bo krzyż mi w du** włazi,tak boli...
ale fajnie :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 31 sty 2010, 20:43 przez karmelka, łącznie zmieniany 1 raz.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

31 sty 2010, 20:43

bo zamiast spodni narciarek miałam na dupce zwykłe jeansy :ico_placzek: hehehe i mi z tyłka spadały jak namokły
a jak tam żadna z was się nie rozpakowała jeszcze?bo jak doczytałam Novac czeka na wtorek.a Karmelka i Karmelek?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 sty 2010, 20:44

a ja dalej 2w1 :ico_brawa_01: oby do 9.02 potem mogę się rozdwajać :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-31, 19:47 ]
ale nas wszyscy poganiają :) u mnie skurcze dalej zerowe, spoko będzie lutowy jak nic ale dalej stawiam na wtorek...
no to zostaje cierpliwei czekać.wszystko gotowe na powitanie maluszka? Ja cholera ciągle na przelew czekamy.Ma być jutro albo we wtorek.Muszę wózeczek zamówić i materacyk kupić.W aptece mam do odebrania aspirator i sprasy do noska Marimer,wkładki laktacyjne. Myślę jeszcze o jakimś cienkim szlafroku,bo mam taki gruby tylko,a w szpitalach ciepło jest.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

31 sty 2010, 20:47

Karmelciu no to czekam razem z tobą :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-31, 19:52 ]
lecę do wyrka grzać się z M

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 sty 2010, 20:58

to niech Ci ten kręgosłup wymasuje :ico_brawa_01:

ja już z zieloną wyprysznicowana siedzę,chyba cosik w tv obejrzę :-)
karmelciu a wózek zamawiacie na allegro czy normalnie w sklepie?

ja to jak novac - do wt czekam a potem ruszam na podbój przedterminu :-D

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

31 sty 2010, 21:13

niop już wszystko czeka na naszego brzdąca, oprócz wózka, który moi kupili

uuu śnieg w gaciach... nie lubię tego uczucia :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość