Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 lut 2010, 08:21

Witam raniutko :-)

u nas dalszy ciąg Tadka-niejadka, tzn. cycusia Zosia chętnie je, ale gorzej z nutramigenem :ico_olaboga: , niestety zmiana smoczka nie pomogła :ico_noniewiem: Wczoraj Piotr kupił Bebilon Pepti i wydaje mi się, że jakaś minimalna poprawa jest, więc może w problem w nutramigenie - po 2 miesiącach Zosia ma go dość, już sama nie wiem co myśleć. W każdym bądź razie wczoraj Zosia wypiła 350 ml mleczka z butelki i kilka razy cycusiowała, humor jej dopisuje, śpi w nocy, drzemie w dzień, więc myślę, że jakoś to będzie. Sama siebie pocieszam, ale wczoraj już pół dnia przepłakałam,bo się martwię o tego mojego szkraba. Dziś w końcu udało się pobrać mocz na posiew i zobaczymy co wyjdzie. Zaczynam się zastanawiać czy to jednak nie ząbki (choć pediatra twierdzi, że nie), bo Zosia okropnie się ślini i wkłada ciągle rączki do buzi, ale nie tak jak czasem potrafiła, gdy była głodna, a jak dałam jej zimny gryzak, to nie wypuściła go z buzi dopóki się nie ogrzał, więc kto wie...

Edulita super, że spacerek się udał i życzę jak najwięcej takich wspólnych rodzinnych chwil :-)
próbowałam z tym smoczkiem , ale niestety zakończyło się żygankiem
Loluś na smoczka ma odruch wymiotny
biedny Loluś :ico_pocieszyciel:


Magduś81 chłopcy są rewelacyjni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 lut 2010, 08:42

Witam także rano.
Magda33, no to faktycznie nie za ciekawie masz. U mnie coś też zaczyna się dziać, mała w nocy śpi po 2 godziny i się budzi a ok 5-6 to już tak się wierci w łóżeczku i płacze a ja nie wiem co jej jest. Martwi mnie trochę to że nie robi codziennie kupki i to ją chyba nad ranem męczy ale ile można jej wywoływać sranko :-/ Jak można jeszcze zmusić małą do kupkania??

magduś81 chłopcy prześliczni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 lut 2010, 08:54

Bigottka a karmisz mlekiem modyfikowanym czy udał się powrót do karmienia piersią? BO z tego co wiem, to przy karmieniu piersią to normalne, bo wtedy organizm maluszka tak super wchłania mleczko, ze nie ma wtedy potrzeby codziennego wypróżniania :-)

A ja właśnie przeczytałam, że około 4 miesiąca jest skok rozwojowy i często wtedy dzieci mają słabszy apetyt i może to trwać od kilku dni do kilku tygodni :ico_szoking: No, ale zobaczymy jutro jaki wyszedł wynik z posiewu.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 lut 2010, 09:01

Magda33, niestety nie wróciłam do cyckowania bo mała uparła się jak osiołek i nie chciała mojego już pić nawet z butelki. Ale na początku jak zaczęłam dawać jej modyfikowane to kupka była codziennie o stałej porze mniej więcej problem zaczął się gdy pediatra kazał i mieszać moje mleko z modyfikowany ale moje już odstawiłam a problem został :-/ Może dzisiaj do pediatry podejdę z małą bo od wczoraj to rano budzi się bardzo niespokojna i popłakuje a mi się serce kraje bo nie wiem co jej jest.
4 miesiąca jest skok rozwojowy
może faktycznie Zosia wchodzi w ten okres.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 lut 2010, 09:03

Bigottka a Ty nadal wywołujesz jej kupkę wkłądając do pupci termmetr? Bo z tego co wiem nie wolno tego za często robić, bo wtedy też mogą pojawić się problemy z kupką, bo organizm przyzwyczaja się do takiego działania. Może spróbuj podawać małej herbatkę albo wodę godzinkę po każdym karmieniu - mi kiedyś tak zaleciła pediatra, gdy Zosia jeszcze nie piła nutramigenu tylko zwykłe mleko modyfikowane.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 lut 2010, 09:08

Magda33, no właśnie już nie robię tego bo nie było na początku problemu a teraz to robiłam raz. No właśnie daję małej herbatkę koperkową mniej więcej po spaniu w ciągu dnia bo śpi godzinę i jak na razie bez rezultatu. Zobaczę jak to dzisiaj będzie jeżeli bez zmian to pójdę do pediatry i niech coś na to poradzi albo niech zmieni mleko może to jego wina.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 lut 2010, 09:24

Bigottka może rzeczywiście to wina mleka. :ico_noniewiem: A jak się nie poprawi, to faktycznie idź do pediatry żeby się Wiki nie męczyła.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 lut 2010, 11:13

Witam :ico_haha_02:
Na chwilkę tylko weszłam. A u mnie dalej nauka, Jula zdrowa. Wazy 6,250kg. Byłam z nią na szczepieniu. Wczoraj bylismy na spacerku. A cwaniara z niej nie samowita. Zawsze wieczorem , gdzie trzeba isc spac to ona chce na raczki :ico_haha_02:

Magda33, dziwne, że nie chce jesc. Może tak być że to skok rozwojowy. Moja pare tygodni temu zjadła i spała w dzien , a teraz juz nie chce. Oczywiscie zrobi drzemke godzinna. I wiecej siedzi niz spi, ale za to w nocy ładnie spi.

bigottka, ale cudne ma wloski ta twoja córeczka. A moja dalej łysa :ico_placzek: Tez taka pauśna jak moja :-D

[ Dodano: 2010-02-01, 10:16 ]
Prosimy o głosiki:
http://bobovita.com.pl/fo...99&photosList=2

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

01 lut 2010, 11:28

Dzień doberek :-D
bigottka, u mnie jak chłopaki przeszły z cyca na mleczko modyfikowane to potrafili robić kupke raz na trzy cztery dni. Bardzo się denerwowałam tym, ale lekarz mnie uspokoił że to normalne że dzieci tak często mają, ale jak by się męczyła przy robieniu kupek czy sprawiałoby jej to ból to wtedy napewno trzeba iśc do lekarza bo to są zaparcia. A tak dawaj małej pić to wtedy jej to pomoże. U nas bardzo dobrze unormaowało kupki picie herbatki HIPPA "Ułatwiająca trawienie" bardzo dobra i zdecydowanie lepsza od koperkowej.
Magda33, u nas też był okres gorszego jedzenia. Kilka dni tak mieliśmy tak mniej więcej miesiąc temu. Więc może to ten skok rozwojowy.

wiolaw, widze że zacięcie do ćwiczeń :ico_brawa_01: kurcze podrzuc mi troszke bo ja to mam niechęć.
Jula zdrowa. Wazy 6,250kg
pięknie :ico_brawa_01: najważniejsze że zdrowa!!!!!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 lut 2010, 11:29

Witam!!!!
Ja wczoraj mialam taki bol glowy ze myslalam ze oszale je ale jest juz lepiej .....
Magdusia - Twoje chlopaki sa nieziemscy - napatrzec sie nie moge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bigottka - wspolczuje - biedna Twoja corusia ze tak sie meczy, ja nie mam takiego probleu wiec nie wiem co ci doradzic
Chce dolaczyc pare fotek ale nie wiem czy sie uda :(

[ Dodano: 2010-02-01, 10:31 ]
A I NAJWAZNIEJSZE ZA 3 MIESIACE MOJEJ CORCI I LOLKA WIOLI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2010-02-01, 10:35 ]
KUMPEL MISIEK
Obrazek
ZAWSZE NA MISKA MOZNA LICZYC - USYPIA MALA JAK MALO KTO HEHEHEH
Obrazek
MOJ SWIAT
Obrazek
Obrazek
SYNEK
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość