Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

01 lut 2010, 11:46

Sabcia, Nicol jest cudowna :ico_brawa_01: ma takie słodziutkie oczka!!!
:ico_brawa_01:
A syn rośnie na niezłego przystojniaka!!!
NAJWAZNIEJSZE ZA 3 MIESIACE MOJEJ CORCI I LOLKA WIOLI
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 lut 2010, 11:53

magduś81, dzisiaj idę na małe zakupy bo skończyła mi się herbatka więc kupię tą na trawienie i zobaczymy czy pomoże. Ja jak przeszłam na modyfikowane nie było tego problemu robiła codziennie ale od momentu jak zaczęłam mieszać z moim mlekiem (już nie mieszam od 4 dni) zaczęły się te problemy z kupką :-/ i od kilku dni jest niespokojna podczas snu zwłaszcza w nocy często się budzi :-/
Sabcia, super misio też takiego chce ;-)
emikaw85 moja taka włochata się urodziła ;-) Kurczę nie mogę Julki znaleźć na stronie Bobo vita :-/

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 lut 2010, 11:54

Sabcia, śliczna ta Twoja córunia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Moja teraz usneła a ja robie referat.

[ Dodano: 2010-02-01, 11:06 ]
bigottka, moja też maczasem problem ze zrobieniem kupki to daje jej koperek i pomaga.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 lut 2010, 12:43

magduś81, z moim mezem zastanawialismy sie po kim bedzie miala kolor oczu - synek ma niebieskie po mnie a Nicola jak sie urodzila miala ciene i bylam wrecz pewna ze bedzie miala brazowe po tacie a tu heheheh ma niebieskie i to coraz jasniejsze jej sie robia - takze mzus nie masz szans w domu z niebieskookoa banda hehehe
super misio też takiego chce
a to misiek mojego meza - dostal kiedys ode mnie jak do uk jechal sam zeby mial sie do kogo poprzytulac
śliczna ta Twoja córunia
dziekujemy :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 lut 2010, 13:01

Sabcia, emikaw dzieciaczki macie cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Zosia właśnie bez protestu wciągnęła 60 ml mleka i jeszcze cycusia i wcześniej też cycusiowała. Teraz wpycha sobie chłodny gryzk do buźki. :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 lut 2010, 13:10

Magda33, dzieki :ico_haha_02:

A moja śpi. A je już 180ml , nawet czasem potrafi zjesc 200ml zwłaszcza wieczorem. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

01 lut 2010, 15:09

Co do jedzenia to moja jak co jakiś czas wciągnie 150 ml to jest dobrze a tak to przeważnie 120 ml lub nawet 90 ml no ale za to co 2 godziny.
Kurczę jak na razie jestem spokojna bo właśnie niunia kupkę ciśnie trochę jej to ciężko idzie ale nie jest tak źle zatwardzenia nie ma bo kupka jest taka jak musztarda ma konsystencje.
emikaw85, fajne fotki w opisie masz super wygląda ;-)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 lut 2010, 16:21

bigottka, dzieki :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 lut 2010, 17:18

witam

Sabcia już postawiła torcik w imieniu mojego Lolka ale i ja stawiam :ico_tort:

ja dziś miałam bardzi intensywny spacer , bo wziełam łyżwy i poszłam z siostrą i jej synkiem na lodowisko :ico_haha_02:
było super , potrenowałam nogi , więc jeszcze została reszta część ciała na wieczór :ico_oczko:

bigottka, ty masz problem z brakiem kupki , a ja mam dość Lolkowych kupek
on jest taki przewalisty ,że po karzdym karmieniu jest kupa
było już tak fajnoie , że robił do 4 kupek dziennie , a teraz szok już nie wyrabiam z przebieraniem i jest tylko na cycu :ico_noniewiem:
ale to chyba na zęby teraz , mam nadzieję , bo na pampersy nie wyrobimy :ico_noniewiem:

Sabcia, emikaw85, fotki śliczne a dziewczynki prześliczne
Sabcia kawaler też ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 lut 2010, 18:48

Witam
My dzis dopiero sie meldujemy bo cały dzień przesuniety przez wizyte u neurologa :ico_noniewiem: okazało sie ze Idka ostatnio zaczeła sie tak prezyc że nawet sama przez chwile nie potrafi usiedzieć bo leci do tyłu - niestety intelektualnie rozwija sie na 7 miesiac a motorycznie jest ok 5 miesiaca i denerwuje sie że nie moze czegoś zrobić choć bardzo by chciała :ico_placzek: neurolog polecił abysmy ja jak najwięcej nosili w pozycji siedzacej i aby dużo siedziała w leżaczku bo w tej pozycji najlepiej ukrztałtuje sobie nawyk siedzenia i wzmocni mięśnie - no dobra dosyc o nas :-)
wiolaw, Sabcia - dla waszych dzieciatek za trzy miesiaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sabcia emikaw - dzieci prześliczne i rosna w mgnieniu oka :-)
Bigotka - mam nadzieje że kupka sie niedługo pojawi, myśle że dopajanie powinno pomóc, wiem że nie odrazu ale dopajaj ile sie da - trzymam kciuki za kupke

My już skończyliśmy nutramigenowanie :513: i jestesmy na bebilonie trwało to troszke bo na poczatek jedna łyżke bebilonu a reszte nutramigenu i z czasem coraz to większe proporcje bebilonu az przeszlismy całkiem na bebilon obyło sie bez kolek, zaparc i innych przygód :-) Idka juz dzis dostała pierwsza zupke z mięskiem bo do tej pory przerobilismy wszystkie owoce i warzywa jakie mozna podawac od 5 miesiąca :-)

[ Dodano: 2010-02-02, 09:11 ]
Witam :-) ja juz zawiozłam Niki do przedszkola i teraz bawimy sie z Idka i cwiczymy tzn. Idka ćwiczy ja nadal mam za mało samozaparcia :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości