Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 lut 2010, 14:15

a ja troszkę poleżałam :ico_haha_01:

tibby fajna ta posciel - taka nienachalna we wzorze, super :ico_brawa_01: ale boczków - ochraniaczy nie bedziesz miała? ja wiem z doswiadczenia, ze przy mobilnym dziecku bardzo sie przydają :-) my zainwestowaliśmy jak przy Jadze 200 zł w posciel bo z feretti kupowaliśmy, ale ona ma te ochraniacze zdejmowane do prania - raz, a dwa, jakosciiowo na prawdę jest super.

karmelciu piszesz że kupiłas leżaczek do kapieli. podziwiam, bo ja ani na leżaczku ani na gąbce bym wykąpać nie umiała - wole Malsuzka w rączkach swobodnie czuć :-) Jadze do kapieli ta gąbke kupiliśmy, ale przy pierwsezj kapieli tak szybko jak włozyliśmy tak wyciągnęliśmy i w kat poszła :-)

karmelciu a przy tym kłuciu czop Ci nie odchodzi? bo mnie właśnie wczoraj tak bardzo mocno zaczęło kłuć niby w pochwie i wtedy zaczęło sie dochdozenie czopa - myślałam, ze to ma jakis zwiazek.

gosh...novac już ma Karlo przy sobie :ico_sorki: nie moge sie ich doczekac z powrotem :ico_sorki: :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lut 2010, 14:43

Novak Gratulację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_dziecko: :ico_dziecko:

To teraz która następna w kolejce :-D Mocno Wam kibicuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 lut 2010, 14:50

moniś wytańcz na jakimś dachu, zeby i mnie wzięło :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 15:06

eve.ok, ja mam turystyczne łóżeczko, więc nie potrzeba nam ochraniaczy.

Obrazek

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

03 lut 2010, 15:34

Dziewczyny łożeczko idzie hip hip hura hura

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 15:40

kamelek1, robimy imprezę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

03 lut 2010, 16:04

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_zdrowko:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

03 lut 2010, 16:05

Eve jestem jestem,podczytuję was,czasami tylko nie mam sił napisać coś :-(
z UP dostaliśmy odpowiedź po niecałym m-cu,wczoraj na urodz Michała.a dziś jeździliśmy z podaniem bo nie stawił się na 1 spotkaniu i wypisali go.za 3 dni M ma się stawić znów w UP.
założyliśmy dzis mu konto,mamy póki co 1 zyranta.moze sie uda...tylko przez snieg do pracy dojechac nie moze.wczoraj zakopał się i 2,5h wyjezdzał z miejsca...

wpadne do was pozniej bo M chce na allegro posiedziec a ja obiad zrobię :D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 lut 2010, 16:23

karmelciu piszesz że kupiłas leżaczek do kapieli. podziwiam, bo ja ani na leżaczku ani na gąbce bym wykąpać nie umiała - wole Malsuzka w rączkach swobodnie czuć Jadze do kapieli ta gąbke kupiliśmy, ale przy pierwsezj kapieli tak szybko jak włozyliśmy tak wyciągnęliśmy i w kat poszła
ja uwielbiam ten leżaczek,taki frotkowy.
No widzisz niby kłuje co jakis czas,śluzu dużo od kilku dni i nic.

[ Dodano: 2010-02-03, 15:24 ]
gosh...novac już ma Karlo przy sobie nie moge sie ich doczekac z powrotem
ciekawe jak się czują i jaki był poród.

[ Dodano: 2010-02-04, 07:52 ]
no i gdzie wy się podziewacie???????????????????????? A może już któraś urodziła??????? Stawiam :ico_tort: za skończony wczoraj 38.tydzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 lut 2010, 09:06

hej :ico_haha_01:
juz sie stawiam z herbatka z cytrynką :-D

a mi dzisiaj odeszła dalsza częsć czopa :-D po nocnym seksiku z mężem :-)
wieczorem znowu miałam takie bóle ze skurczami, jak poprzednio, ale znowu po godiznie przeszły :ico_noniewiem: do tego wszystkiego męczy mnie kołątanie serca, mam jakieś wybuchy gorąca - normalnie jakby menopauza mnie dopadła :-D juz sie przestraszyłam, ze cosik mi się złego dzieje, ale docyztałam, ze to jeden z objawów bezpośrednio poprzedzajacych poród - tak do tygodnia, więc moz emoje przezcucia mnie nie pomylą tym razem :ico_haha_01:

karmelciu ciacho zamówione :ico_sorki: poprosze kawałek :ico_haha_01:

tibby no tak, dla turystycznego nie trzeba :-D my mamy tradycyjne i do spania takie na epwno zostanie, ale jak sie przeprowadzimy do domku to kojec chcę jakis dokupić co by z łózeczkiem po salonie i pokojach nie biegac :-)

kamelek no super, ze już wsyztsko bedzie dopięte :ico_brawa_01:

a ja dostałam wczoraj pakę od koleżanki z Uk - z ciuhami do tymka - REWEWLACJA kochane, jestem megazadowolona, ciuszki jak nowe, fajne, orgyginalne i jak dużo ich :ico_brawa_01: dlategod zisiaj pranko od rana na kilka rund idzie :-D
ja mam jescze tylko naczynia do zmycia bo aż wstyd - od wczoraj wieczora stoją, a po południu urodzinki siostrzyczki :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość